SZA به زبان اسپانیایی می خواند ویدئوی بخار Kali Uchis برای “Fue Mejor” است

SZA به ساختن رزومه خود ادامه می دهد و به لطف کالی اوچیس ، اکنون می تواند “به اسپانیایی می خواند” را به رزومه کاری خود اضافه کند. در موزیک ویدئوی جدید Uchis برای آهنگش ، “Fue Mejor” ، SZA به این آهنگ می پیوندد و برای اولین بار به زبان می خواند. بدون شگفتی ، نتیجه سه دقیقه و پنجاه ثانیه است.

“این R&B لاتین است ، این SZA برای اولین بار است که به زبان اسپانیایی می خواند ، این فصل وحشتناک است ، این لحظه اکنون است.” Uchis در مورد آهنگ در بیانیه ای گفت و اشتباه نمی کند. این قطعه که از دومین آلبوم استودیویی او منتشر می شود ، بدون ترس (از عشق و شیاطین دیگر)، در اصل برجسته خواننده کانادایی PartyNextDoor ، که به زبان انگلیسی می خواند. بدون ترس با این حال ، اولین پروژه اوچیس عمدتا به زبان اسپانیایی ، باعث می شود که آیه SZA بیشتر مرتبط به نظر برسد.

هر دو زن گرما را در موزیک ویدئو (که به معنای واقعی کلمه در حال رقص اوچیس در حالی که در محاصره آتش است) به ارمغان می آورند. در بیشتر ویدئوها ، اوچیس ظاهری الهام گرفته از عالیه را پوشیده است-شلوارهای گشاد و بلند و بلند ، تاپ شبیه بیکینی و موهای بلند بلند. او قبل از اینکه به بالای کاپوت بپرد ، از گذراندن اوقات خوشی با یک دوست در صندلی عقب ماشینش لذت می برد. در همین حال ، SZA هنگام خواندن اولین خط خود روی یک وسیله نقلیه در حال حرکت نشسته است: “Tú nunca fuiste mio ، tú nunca fuiste mierda.” ترجمه: “تو هیچ وقت مال من نبودی ، هرگز گند نبودی.”