Inside Frank Ocean’s Photography Book ‘Moutations’ From Homer

کمتر از دو ماه پس از اجرای مجموعه‌ای که در کواچلا درباره آن بسیار صحبت شده بود، هنرمند معمایی، فرانک اوشن، آخرین پروژه خود را منتشر کرد: کتاب عکاسی.

عنوان شده است جهش هااین کتابچه 48 صفحه ای از طریق شرکت مجلل مستقل این نوازنده، هومر، منتشر و فروخته می شود و شامل عکس های اصلی است که توسط خود اوشن گرفته شده است. در واقع، نام تجاری توصیف می کند جهش ها به عنوان “بازنگری از آثار هنری از 19 اکتبر تا 22 دسامبر 2022” – باعث می شود قیمت برچسب 75 دلار ارزش آن را بیشتر احساس کند. سازمان بهداشت جهانی نمی خواهد آیا می‌خواهید یک قطعه OG Frank Ocean داشته باشید، به خصوص که همانطور که هومر در وب‌سایت خود بیان می‌کند، «بر روی کاغذ با وزن دستمال کاغذی چاپ شده است؟» به نظر جذاب می رسد.

اوشن هومر را در سال 2021 با مجموعه‌ای آغاز کرد که شامل روسری‌های ابریشمی چاپ‌شده و جواهرات ظریف ساخته‌شده با طلای 18 عیار یا میناکاری شده با دست بود. این هنرمند اولین کاتالوگ هومر را خودش طراحی و عکاسی کرد، که در آن قطعات درشتی که به شکل هالتر با میخ الماس و زنجیرهای مهره ای نئونی ساخته شده بودند را در نمایشی درخشان قرار داد. آن موتیف زیباشناختی همچنان ادامه دارد جهش هاکه دارای تصاویری از دوستان و خانواده فرانک اوشن است که با جواهرات هومر پوشانده شده‌اند، پرتره‌های آن‌ها در مقابل پس‌زمینه‌های چندرنگ تار قرار گرفته‌اند که بی شباهت به عکاسی هاله نیست.

البته، ماسک سبز لیمویی صورت پرانتزی کودک، دوباره در جهش هااما در مورد اینکه آیا حلقه آلت تناسلی 25000 دلاری هومر صفحه ای در کتاب پیدا می کند یا خیر، صحبتی نشده است.

محصولات هومر قبل از بازگشت به محله چینی منهتن در نیویورک طراحی شده و در ایتالیا ساخته شده است، جایی که این برچسب یک فروشگاه جواهرات آجری در Bowery افتتاح کرده است.

اوشن پس از راه‌اندازی هومر در سال 2021، در یک استوری اینستاگرام نوشت: «این پروژه ذهن من را در حرکت نگه داشته و تخیل من را در حال چرخش نگه داشته است. همه کارهای من اکنون به خانواده‌ام اختصاص دارد. همه چيز. امید من این است که چیزهایی را که ماندگار هستند و نابود کردنشان سخت است، سنگ بنا کنم.»