Rose بلک پینک تمام لباس مشکی را برای نمایش سن لوران می پوشد

روزه ، خواننده بلک پینک سه شنبه شب به پاریس رفت تا در هفته مد پاریس در نمایشگاه بهار/تابستان 2022 سنت لوران شرکت کند. این مجری متولد نیوزلند در حالی که در این مراسم که در جلوی برج ایفل برگزار شد ، با ظاهری کاملا مشکی شیک به نظر رسید. او ظاهر خود را با چکمه های بلند تا زانو تکمیل کرد و آن را با زنجیرهای تکه ای طلایی مزین به مروارید و یک کمان در موهای خود به پایان رساند. این تأثیر مانند یک لباس گوتیک یا پانک راک در مورد لباس شاهزاده خانم بود.

روزه به عنوان سفیر جهانی سنت لوران در سال 2020 در این نمایشگاه حضور یافت. خواننده در سال 2019 هنگامی که در ابتدا او را به پاریس دعوت کرد ، با مدیر خلاق مارک ، آنتونی واکارلو ، آشنا شد. از آن زمان ، روابط آنها شکوفا شد و اوج آن این بود که این زوج در اوایل ماه جاری با هم روی فرش قرمز مت گالا قدم زدند.

واکارلو به وی گفت: “او از نظر شیوه زندگی خود سن لورن است ، نحوه مراقبت از نحوه لباس پوشیدن خود ، و راه خود را برای رهایی از جمعیت”. W در مورد روزهبه “او کسی است که نماینده جامعه امروز است.”

رز در پاریس تنها نیست. او به هم گروهی خود ، جیسو می پیوندد ، که سه شنبه در نمایشگاه دیور به عنوان سفیر جهانی آنها شرکت کرد. دو عضو دیگر بلک پینک ، جنی و لیزا ، که به ترتیب سفیران شانل و سلین هستند ، تصور می شود که اواخر این هفته در پاریس ظاهر شوند.

پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ