Rico Nasty و Flo Milli دوروتی‌های قدرتمند برای ویدیوی «Money» هستند

آکوردهای اول آهنگ جدید ریکو ناستی با حضور فلو میلی فوراً قابل تشخیص هستند و شما را مجبور می کند در 10 ثانیه بخوانید. “Money” سومین تک آهنگ Nasty از زمان اولین آلبوم او. تعطیلات کابوس سال گذشته منتشر شد، نمونه‌هایی از آهنگ نمادین 2 Live Crew در سال 1986، “We Want Some Pussy”، اما این بار، خانم‌ها پول می‌خواهند.

این موضوع کل موزیک ویدیو است زیرا Nasty و Milli مردانی را که مطابق با استانداردهای خرج کردنشان نیستند کنار می‌زنند. در نماهای مختلف، هر دو خواننده رپ کریستال می‌چکند، به رنگ طلایی می‌نشینند و به رنگ سبز می‌رقصند. در یک نقطه، Nasty و Milli شبیه دو تن از رپرهای برتر اوز به نظر می رسند که در حالی که در جاده آجری زرد حرکت می کنند آواز می خوانند. جادوگر شهر اوز. در پایان ویدیو، ناستی و میلی حتی یک مرد حلبی، شیر بزدل و مترسک را برای خود پیدا می کنند که همه با هم فرار می کنند، شهر زمردی در دوردست.

«پول» اولین همکاری مشترک ناستی و میلی است. همچنین حدود یک هفته پس از آن اتفاق می افتد که Nasty مجبور شد طرفداران را به دلیل بی احترامی در هنگام افتتاحیه تور Playboi Carti’s King Vamp صدا کند. در ویدئویی از این حادثهناستی را می‌توان دید که تهدید می‌کند که اگر جمعیت دست از هو کردن خود نکشند، «در سکوت لعنتی مادر می‌نشیند».