Killers of the Flower Moon: تریلر، بازیگران، طرح داستان، تاریخ انتشار

مارتین اسکورسیزی در اولین تریلر فیلم با لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو با همکارهای قدیمی خود دیدار کرد. قاتلان ماه گل، حماسه وسترن موردانتظار کارگردان در اوکلاهاما دهه 1920.

بر اساس کتاب پرفروش دیوید گرن در سال 2017 قاتلان ماه گل: قتل های اوسیج و تولد اف بی آی، فیلم استودیو اپل داستان این است که چگونه یک سری از قتل های بومیان آمریکایی اوسیج – بر سر ذخایر نفتی در سرزمین اوسیج – با FBI تازه تأسیس شده همزمان شده است. جسی پلمونز نقش تام وایت را بازی می‌کند، یک مامور اف‌بی‌آی که تبدیل به تکاور تگزاس شده است، توسط جی. ادگار هوور به اوکلاهاما فرستاده شد تا در مورد قتل‌های فزاینده اعضای بسیار ثروتمند اوسیج نشن تحقیق کند. دی کاپریو در ابتدا قرار بود نقش وایت را ایفا کند که محور اصلی کتاب است، اما او، اسکورسیزی و دنیرو تصمیم گرفتند فیلم را دوباره پیرامون مظنون ارنست بورکهارت بسازند تا از روایت ناجی سفیدها جلوگیری کنند. ضرب الاجل گزارش ها.

در تریلر، دی کاپریو-آس-بورکهارت صدای شومی را روایت می‌کند که فیلم‌های تشدیدکننده خشونت و هرج و مرج روی صفحه چشمک می‌زند. گرگ های گرسنه بسیار، بسیار زیاد هستند. آیا می توانید گرگ ها را در این تصویر پیدا کنید؟” او می پرسد. بورکهارت مظنون این قتل است که با این واقعیت که او با یک زن بومی با بازی لیلی گلادستون ازدواج کرده است پیچیده است.زنان خاص). در کارت عنوان تریلر آمده است: «طمع حیوانی است که تشنه خون است.»

دنیرو نقش عموی دی کاپریو را بازی می کند. با وجود رابطه نزدیک آنها در زندگی واقعی، ماه گل این اولین باری است که این زوج برنده اسکار از زمان درام سال 1993 با یکدیگر همکاری می کنند این زندگی پسران. به طور جداگانه، این زوج هر دو موزهای معروف اسکورسیزی هستند و دنیرو نامزد دریافت اسکار برای این فیلم شده است. راننده تاکسی و کیپ ترس و یک برد برای گاو خشمگینو دی کاپریو نامزد شد هوانورد و گرگ وال استریت، علاوه بر بازی در دیگر فیلم های اسکورسیزی مانند رفتگان. ماه گل این اولین باری است که هر سه آنها در یک فیلم سینمایی با هم همکاری می کنند.

سایر بازیگران گروه شامل اسکات شپرد، پت هیلی، تانتو کاردینال، کارا جید مایرز، جان کالینز، جیلیان دیون، ویلیام بلئو، لوئیس کانسلمی، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، گری باسارابا، برندان فریزر، جیسون ایزبل و استارگیل هستند. سیمپسون طبق گزارش ها، اسکورسیزی در مورد انتخاب بازیگران بومی به عنوان اعضای Osage Nation قاطع بود. استقبال از این جنبه از فیلم مطمئناً باعث ایجاد بحث خواهد شد.

قاتلان ماه گل در جشنواره کن امسال نمایش داده می شود. از 20 اکتبر در سراسر کشور اکران خواهد شد. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید: