Gigi Hadid Piles On Color For a Day Out in NYC

در حالی که بسیاری از همتایان او ممکن است رنگ را در ازای ظاهری سرد و رمزگذاری شده رد کنند، جیجی حدید از درخشش مانند شکوفه‌های گیلاس که در حال حاضر در سراسر کشور شکوفا می‌شوند ترسی ندارد. روز پنجشنبه، این مدل در حال لذت بردن از یک روز آفتابی در نیویورک در حالی که تقریباً در تمام جنبه های لباسش رنگ آمیزی داشت دیده شد.

حدید که دوستش لیا مک کارتی به او ملحق شد، در اطراف سوهو قدم زد، ظاهراً بدون توجه به اینکه ممکن است در گروه برجسته اش شناخته شود. این مدل ظاهری الهام‌گرفته از سال 90 از انواع آرام‌تر را پذیرفت، با پوشیدن یک تاپ سفید در زیر پیراهن پولو رالف لورن صورتی روشن. یک جفت شلوار جین پاره شده دانیل گوئیزیو به راحتی روی پاهایش آویزان بود، در حالی که یک ژاکت سبز، صورتی و زرد مهمان در رزیدنس به عنوان زینتی روی شانه های او عمل می کرد. لوازم جانبی او نیز به داستان رنگ اضافه شد، زیرا حدید عینک آفتابی بیضی شکل سبز روشن و یک جفت زرد و صورتی The Golf Le Fleur x Converse Chuck 70s از همکاری این برند با Tyler the Creator’s Golf Wang را انتخاب کرد. تنها تکه‌ای که می‌توان آن را به‌عنوان لوکس کدگذاری شده روی بدنش تعریف کرد، کیف کرم Loro Piana او بود که اخیراً مورد علاقه مدل‌ها بوده است.

ریموند هال/GC Images/Getty Images

این روزها به ندرت دیده می‌شود که حدید از برندش، مهمان در رزیدنس، بیرون برود و بر روی بدنش نباشد. این مدل به وضوح می‌داند که با تأثیرگذاری او، نشان دادن ژاکت یا تاپ از بهترین تبلیغاتی است که برند می‌تواند داشته باشد. هفته گذشته، حدید ظاهر بسیار کم‌رنگ‌تری را انتخاب کرد و برای یک شب در Upper East Side یک تاپ GiR یک شانه پوشید. اکنون، با این مجموعه در مرکز شهر به رنگ آب نبات، او می‌تواند تطبیق‌پذیری برند و تعداد شگفت‌انگیز روش‌های پوشیدن ترمه را حتی در یک روز دلپذیر بهاری نیویورک نشان دهد.

کفش و ژاکت رنگارنگ جیجی را بخرید:

اگر محصولی را از طریق پیوندی در این مقاله خریداری کنید، ممکن است بخشی از فروش را دریافت کنیم.