Coco Pink Princess یک ستاره 10 ساله برای همه سنین است

برای شماره سالانه “The Originals” ، ما از خلاقان – پیشگامان در زمینه هنر ، طراحی ، مد ، کمدی ، فعالیت و موارد دیگر – خواسته ایم تا بینش خود را در مورد وفادار ماندن به خود به اشتراک بگذارند. تمام مصاحبه های امسال را بخوانید اینجابه

در 10 سالگی ، شما یکی از جوانترین تأثیرگذاران سبک در اینستاگرام هستید ، با تعداد فالوورهای آن به بیش از 600،000 نفر. مادر شما ، میساتو ، از 4 سالگی به شما کمک کرده است تا ظاهر الهام گرفته از ظاهر خود را بنویسید-و او هنوز در گوشه شماست و به ترجمه این مصاحبه از ژاپنی به انگلیسی کمک می کند. شما عملاً در مغازه قدیمی والدین خود ، Funktique ، در Harajuku ، محله توکیو که به خاطر ساکنان علاقه مند به مد مشهور است ، بزرگ شده اید. چه چیزی در مورد افراد شیک که در اطراف شما هستند الهام می گیرد؟

Harajuku مکانی است که افراد مختلف از مد در خیابان لذت می برند. به عنوان مثال ، افراد رنگارنگ و همچنین افرادی به سبک یکنواخت وجود دارند ، شاید به سبک لولیتا ، و گاهی اوقات می توانید سبک راکابلی را پیدا کنید. بنابراین وقتی در خیابان های Harajuku قدم می زنید انرژی مد زیادی وجود دارد.

از زمانی که در اینستاگرام شروع به کار کردید ، چگونه سبک خود را توصیف می کنید؟

وقتی شروع کردم ، لباس های روزمره را ارسال می کردم. بیشتر حساب های بچه ها فقط لباس بچه ها بود و مانند من حساب نداشت. وقتی شروع به جمع آوری لباس هایی کردم که شبیه لباس بزرگسالان بود ، لایک های زیادی به دست آوردم. و با توجه به لایک های بیشتر ، کیفیت استایل من بهتر و بهتر شد ، بنابراین شروع به بیان هر عکس به عنوان یک اثر هنری کردم. با حضور بیشتر مخاطبان ، بیشتر در زمینه هنر مد فعالیت کردم.

کدام مارک ها در حال حاضر شما را الهام بخش هستند؟

من همیشه گوچی را دوست داشتم. اخیراً ، من به تام براون نیز علاقه دارم. هر دوی آنها خطوط کودکانه ای دارند ، بنابراین این راهی راحت تر برای ورود به دنیای آنها است.

آیا صنعت مد را از نزدیک دنبال می کنید؟

من همیشه مجموعه های باند را بررسی می کنم ، اما اخیراً چندان به اطلاعات روند دسترسی پیدا نکرده ام. این به دلیل همه گیری است ، زیرا مهمانی های زیادی وجود ندارد که بتوانید به آنجا بروید و از مد لذت ببرید. بنابراین در یکی دو سال گذشته ، من در مورد چگونگی ارتباط طبیعت با مد ، و همچنین تأمل در ریشه هایم ، بررسی کرده ام. من در فوکوشیما متولد شدم و در آنجا زلزله بسیار بزرگی در سال 2011 رخ داد و یک انفجار هسته ای رخ داد. در آن زمان من فقط 3 ماه داشتم و خانواده ام مجبور به ترک توکیو شدند. ما اغلب به فوکوشیما برمی گردیم ، بنابراین من به نوعی دو خانه دارم. من تصوراتی از روستا و شهر دارم. من همیشه مردم و فضای این مکان ها را مقایسه می کنم ، که نشان دهنده حس مد من است.

به نظر شما اصلی ترین کیفیت شما چیست؟

نسل من در دنیای شبکه های اجتماعی بزرگ شد و اطلاعات زیادی در اینترنت وجود دارد که می توانید خیلی سریع به آنها دسترسی پیدا کنید. اما مد من بر اساس vintage است. اصالت برای من این است که احساس کنم بدون هیچ اطلاعات بیرونی.

شما چه کسی را اصلی می دانید؟

ری کاواکوبو.

COCO از عینک ، گوشواره و کیف گوچی استفاده می کند. همه لباس ها ، لوازم جانبی و گردنبند گوچی ، مخصوص خودش.

آرایش و مو توسط YuuiVision با استفاده از L’Oréal و Laura Mercier.

گرانترین دارایی در کمد شما چیست؟

شنل مخملی مشکی گوچی با بدلیجات.

اولین فردی که باعث شد متوجه شوید می توانید قوانین را زیر پا بگذارید کی بود؟

با مد ، پدر من. به همین دلیل است که من تشویق می شوم تا با وجود بچه بودن ، مانند بزرگسالان صاحب سبک شوم. در زندگی روزمره ، من قوانین را نقض نمی کنم.

امیدوارید آینده مد چگونه باشد؟

ما باید مسائل زیست محیطی پیرامون پوشاک را حل کنیم. اما با مد در آینده ، من فکر می کنم این احساساتی تر و هنری تر خواهد بود ، زیرا مردم بیشتر به آن چیزها نیاز خواهند داشت.

کجای دنیا خوشبخت تر هستید؟

غواصی در اقیانوس های زیبا و دیدن ماهی هایی که در نزدیکی جزایر گرمسیری زندگی می کنند.