Chemical X در حال ایجاد نسل بعدی موسیقی رقص نیویورک است

در یک شب اخیر در بروکلین، آینده موسیقی کلاب دور یک میز بیلیارد جمع شد تا با هم عکس بگیرند. Chemical X، یک گروه موسیقی و گروه هنرمندان مستقر در نیویورک که توسط موسیقیدان Eartheater تأسیس شده است، شامل خواننده و مجری Lourdes Leon (همچنین به عنوان Lolahol شناخته می شود)، دی جی و تهیه کننده Sammy، مهندس Kiri Stensby، و خواننده رپ Ish Couture. سبک‌های موسیقی گروه، از رپ گانگستری ساخته شده برای پیست رقص گرفته تا ۸۰۸ ضرب‌های الکترو سنگین در رگه‌های درام و بیس، طیف گسترده‌ای را در بر می‌گیرد. زیبایی شناسی آنها ترکیبی از لاتکس، ابروهای تراشیده شده و ظاهری کم از طراحان آوانگارد است. اما به گفته Eartheater، چیزی که آنها را متحد می کند “آتش زیر الاغ ما” است.

Eartheater گفت: “موسیقی برای خودش صحبت می کند و مردم را تحت تاثیر قرار می دهد.” Chemical X فضا و محیطی دنج و دوست داشتنی برای اتفاقات زیبا فراهم کرد. تکه تکه شدن در صنعت بسیار زیاد است و سس ممکن است رقیق شود. من طعم تند را می خواهم: شکر، ادویه، همه چیز خوب.”

پس از امضای قرارداد با برچسب PAN مستقر در برلین در سال 2019، Eartheater تمایل به ایجاد “چیزی پایه گذاری در اینجا در نیویورک” را احساس کرد. گروه به طور ارگانیک رشد کرد: او با سمی در Sustain-Release، یک فستیوال تکنو در شمال ایالت نیویورک، ملاقات کرد، جایی که آنها با هم یک نمایش اجرا کردند. لئون با Eartheater در ورایتی شوی یکی از دوستانش آشنا شد قبل از اینکه او در مورد مجوز آهنگ Eartheater “Preservation” در یک پروژه رقصی که برای خط استلا مک کارتنی آدیداس ایجاد کرد، صحبت کند. لئون گفت: «و سپس من یک دمو کوچک برای او بازی کردم، و او در مورد آن هیجان زده بود. “و او الاغ من را در استودیو آورد، و لعنتی ما اینجا هستیم.” کری، فارغ‌التحصیل مدرسه موسیقی تنها در این گروه، پس از اینکه یکی از دوستانش او را در یک پست فیس‌بوک Eartheater تگ کرد و در آن «همه مهندسان زن» را فراخواند، وارد جمع شد. برای ایش کوتور، هنرمند جوانی از هیوستون، تنها کاری که لازم بود یک FaceTime بداهه با Eartheater بود تا او را متقاعد کند که به شهر نیویورک برود. او توضیح داد: «یکی از آهنگ‌های من که رها کردم از همه دی‌جی‌های اینجا بود. او به من زنگ زد و گفت: “تو آتشی، من می خواهم با تو قرارداد امضا کنم.” ”

برخلاف یک شرکت ضبط معمولی، Chemical X هیچ کانال Slack برای پیگیری و بدون تماس کنفرانسی برای پیوستن ندارد. بیشتر مکالمات گروه – چه در مورد موسیقی باشد که با هم می سازند یا با یکدیگر به اشتراک بگذارند – شخصاً اتفاق می افتد. لئون می‌گوید: «این بسیار زیاد است، در مورد زندگی شخصی ما غوغا می‌کنیم، و این به خلقت کمک می‌کند.

مهمانان در بوشویک و فراتر از آن می‌توانند در تابستان امسال منتظر یک جریان ثابت موسیقی جدید از گروه باشند. کری در حال میکس LP آینده Eartheater و چند تک آهنگ برای Leon است در حالی که روی برخی از آهنگ های رقص خودش کار می کند. Couture در حال اتمام یک EP است و Sammy در حال توسعه بیت هایی برای همه موارد فوق است. در همین حال، Eartheater در حال جستجو برای افزودن های جدید به فهرست است. او گفت: «بعضی از هنرمندان مسن‌تر که فکر می‌کنم در دهه 90 مورد بی‌اعتنایی صنعت قرار گرفتند، مانند ونسا دائو و دوتا موسیقی Dark Sister» را بررسی می‌کند.

لئون گفت: «در این شهر صحبت‌ها و انتقادهای زیادی وجود دارد. این واقعاً آسان است که خودتان را تحت تأثیر قرار دهید و احساس بی‌الهی یا تهوع داشته باشید، زیرا دیگران هنرمند هستند، همه در حال انجام هر کاری هستند. ممکن است احساس کند، چرا من اینجا هستم؟ چرا این مهم است؟ چرا این موضوع مرتبط است؟» Eartheater گفت که هدف Chemical X ارائه یک مهلت است. من می‌خواهم این یک ترامپولین برای مردم باشد تا خودشان را پیدا کنند، هنرشان را توسعه دهند و سپس به سمت هر چیزی که برایشان بهتر است بروند.»

مو توسط Evanie Frausto برای bumble and bumble at Streeters; آرایش توسط Yumi Lee برای Chanel Beauty at Streeters; استعداد: ایش کوتور، زمین خوار، لولاهول، کری استنزبی، سامی. دستیار عکس: ناتانیل جروم; دستیاران مد: توری لوپز، کارلا لوپز، هند رید؛ دستیار تولید: ایزل ویلربا; دستیاران مو: مارین مولن، جاز شپرد، جوردین گالاگر. دستیاران آرایش: مورگان ماتوس، شوکو ساواتری؛ خیاط: لیندسی رایت.