10 کرم مرطوب کننده صورت و بدن از بهترین مارک های 2021

ما خانم ها از قدیم نرم کردن و مرطوب کردن پوستمون برای جلوگیری از چین و چروک و پیری پوست از نون شب واجب تر بوده و هست.این مرطوب کننده پوست چرب سینره Oil free فاقد چربیه و میتونه به مدت طولانی رطوبت پوستتون رو حفظ بکنه.این مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب هست و به همین خاطر فاقد چربی بودن اون خیلی مهمه چون پوست های چرب دیگه نیازی به چرب شدن برای حفظ رطوبت پوست ندارند و با توجه به ترشح چربی خود پوست نیازشون از چربی پوست تکمیل که هست هیچ بلکه چربی اضافه هم دارند پی موقع خرید محصولات پوستی همیشه باید حواسشون هب درصد چربی مواد آرایشی باشه.

آووکادو حاوی اسیدهای چرب ضروری هست که کمک میکنه پوستتون نغذیه و ترمیم بشه و به همین خاطر این مرطوب کننده کامان برای پوست های خشک مناسبه. برای پوستهای معمولی که نه خشک و نه چرب هستند، انتخاب مرطوبکننده آسانتر است. اگر از نوع پوست خود اطلاع ندارید می توانید یک مرطوب کننده برای پوست های معمولی را تهیه کنید و بعد بررسی کنید پوستتان به طور قابل توجه خشک تر یا چرب تر شده است. پوست مختلط عبارتست از پوستی که یک بخش آن خشک و بخش دیگری از آن، چرب است.

اگر پس از شستشوی پوست احساس کشیدگی در آن میکنید، پوستتان زبر است و دچار خارش و درجات مختلفی از پوسته پوستهشدن میشوید، پوست شما خشک است. اما اگر پوست بدن شما خیلی خشک است باید از لوسیون و کَرهی بدن استفاده کنید. توجه کنید که ترکیب اصلی لوسیون آب است به همین دلیل نسبت به کرم و وازلین رقیقتر است؛ بنابراین برای پوستهای چرب و خیلی چرب استفاده از لوسیون توصیه میشود.

پوستهای چرب و دارای جوش و آکنه، با ترشح بیشاز حد سبوم روی پوست خود مواجه هستند. این را هم بدانید که پوست شما چه خشک چه چرب باشد و شما چه خانم چه آقا باشید فرقی نمیکند و باید از مرطوب کننده استفاده کنید. تفاوتی نمیکند نوع پوست ما چیست و چقدر از آن مراقبت میکنیم، همه ما حداقل یکی از محصولات مرطوب کننده را در منزل یا همراه خود داریم. یک تا دو قاشق ماست را با آب لیمو یا آب پرتقال مخلوط کنید. به صورتتان مالیده و اجازه دهید خشک شود، سپس با آب ولرم آب کشی نمایید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم مرطوب کننده 24 ساعته درمولب.