10 بهترین استخر برای خنک کردن تابستان در ژوهانسبورگ و پرتوریا

اینجا، در آفریقای جنوبی، ما از داشتن کشوری زیبا و به طور کلی آفتابی برخورداریم. با غوطه ور شدن در استخر یا پاک کردن کرم ضد آفتاب خود بهترین استفاده را ببرید و روی آن برنزه طلایی آفتاب‌گرفته در کنار استخر کار کنید. خوشبختانه، راهنمای شنا Travelstart شما را به شما علاقمندان به آفتاب و شناگران جدی با فهرستی از انواع تجربیات مختلف استخر ارائه می دهد. Travelstart همه آنها را دارد، از استراحت زیبا در کنار استخر، کوکتل در دست، تا تمرین کامل المپیک.

برای طلای المپیک در استخر پارک الیس، JHB بروید

استخر پارک الیس دیزایندابا

تصویر استخر پارک الیس توسط Design Indaba

این بزرگترین و بهترین استخر عمومی جوزی است که شناگران دارنده مدال طلا در آن تمرین کرده اند. پارک الیس به اندازه المپیک است و در زمستان گرم می شود. در تعطیلات آخر هفته با خانواده و دوستان به فضای جشن بپیوندید و در حین لذت بردن از غوطه ور شدن گاه به گاه، در حال تفریح ​​باشید. یا در طول هفته به برخی از مسافت‌های 50 متری در اندازه المپیک بروید.
از دوشنبه تا جمعه از ساعت 07:00 تا 16:00 و شنبه و یکشنبه از ساعت 09:00 تا 17:00 باز است. لطفاً توجه داشته باشید که زمان ممکن است متفاوت باشد، به خصوص در تعطیلات رسمی. همچنین ممکن است گاهی اوقات برای تعمیر بسته شود، بنابراین ابتدا زمان و روز را بررسی کنید تا فرصت را از دست ندهید!
Cnr North Park Lane و خیابان ارین، Doornfontein
تماس: 011 4025565
نرخ: R11 برای بزرگسالان و R6 برای کودکان، رایگان برای سالمندان. قیمت ها ممکن است در معرض تغییر باشند.
آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: هر دو

یک شهر زیبا در جوزی که نام شما را صدا می کند؟ برای پروازهای ارزان و راحت به ژوهانسبورگ به اینجا بروید.

در مرکز غواصی دی جونگ، پرتوریا شیرجه بزنید

مرکز غواصی جوان، پرتوریا

با حسن نیت ارائه شده از ویدئو یوتیوب مرکز غواصی De Jong

یک محوطه چمن کاری زیبا و تخته های غواصی 3، 5 و 10 متری، آموزش غواصی و نجات غریق در دسترس است. این محیط ایده آل برای یادگیری غواصان (هم روی تخته و هم در زیر آب) است. یک تیم غواصی وجود دارد و به عنوان یک تماشاگر ممکن است غواصی های دیدنی را در نمایش ببینید.
باز: از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10:00 تا 18:00 و شنبه و یکشنبه از ساعت 10:00 تا 17:00 به صورت فصلی باز است. ممکن است ساعات کاری در تعطیلات رسمی متفاوت باشد.
537 Roper St, Muckleneuk, Pretoria. شماره تماس: 012 460 0768
هزینه ورودی: R7 برای سنین 2-6 سال، R8 برای افراد 7 تا 17 سال و بازنشستگان و R18 برای بزرگسالان. برای افراد زیر 2 سال رایگان است. همچنین می توانید گزینه های بلیط ماهانه و فصلی را دریافت کنید.

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: جدی-شناگر

“استخر عمومی زیبای ویبی” استخر شنای سیدنهام

استخر عمومی روباز با دو تخته غواصی (1 و 2 متری)، اتاق تعویض لباس و نجات غریق. این یک مکان مناسب برای کودکان با یک استخر کاملا مجزا است که منحصراً برای کوچکترها است. بنابراین با خیال راحت همه را برای یک گردهمایی بزرگ خانوادگی بیاورید. جشن تولدهای کوچک کودکان حتی گاهی در اینجا برگزار می شود. اگر می خواهید تجربه ای آرام، اجتماعی و خانوادگی داشته باشید، استخر سیدنهام ناامید نخواهد شد.

هزینه ورودی: 10 روپیه برای هر نفر (در صورت تغییر) و از ساعت 10:00 تا 17:00 از دوشنبه تا شنبه باز است. استخر یکشنبه ها بسته است.

تماس بگیرید: 011 640 5817

در نبش 11th Avenue و Dunvegan Street، Sydenham
ژوهانسبورگ، گوتنگ 2192

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: هر دو.

مرکز عملکرد عالی توکس، پرتوریا

مرکز hpc با کارایی بالا

با حسن نیت از صفحه فیس بوک مرکز عملکرد عالی توکس

این مرکز ورزشی در کلاس جهانی در سال 2002 افتتاح شد. یک استخر سرپوشیده گرم و همچنین یک استخر روباز استاندارد المپیک با 1500 صندلی در پاویون وجود دارد.
پردیس ورزشی دانشگاه پرتوریا، خیابان برنت، هتفیلد پرتوریا

تماس بگیرید: 012 484 1700

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: شناگران با عملکرد بالا، جدی و علاقه مندان در تمام سطوح آمادگی جسمانی

استخر عمومی Moletsane، Soweto

استخر Moletsane

تصویر از صفحه فیس بوک استخر Moletsane

امکانات عالی برایی، استخر دست و پا زدن برای کودکان، نجات غریق و آموزش شنا، این روز را به یک روز سرگرم کننده برای تمام خانواده تبدیل کرده است. هر روز از ساعت 10:00 تا 16:30 باز است، اما ممکن است در تعطیلات رسمی متفاوت باشد.

تماس بگیرید: 011 932 4031

286 خیابان موکگاتلا و موکاکولا، مولتسان، سووتو، ژوهانسبورگ

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: هر دو

بی نهایت در ساترن سان هاید پارک

هاید پارک استخر
استخر بی‌نهایت مرتفع در پارک ساترن سان هاید را تجربه کنید. در حالی که در منظره زیبای خط افق شهر سندتون غوطه ور می شوید، از آب های آرام لذت ببرید. می توانید از بار جزیره سفارش نوشیدنی بدهید و روی صندلی عرشه استراحت کنید.
لطفا توجه داشته باشید که استخر فقط برای مهمانان هتل باز است.

تماس بگیرید: 011 341 8080
هاید پارک کرنر، ژوهانسبورگ

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: غروب جوینده

استخر چهار فصل وست کلیف

استخر چهارفصل
برای چند شب در وست‌کلیف فور سیزن اوبر لوکس، یک تفریح ​​آبگرم رزرو کنید یا خود و شریک زندگی‌تان را با یک تعطیلات شهری رمانتیک به هم بزنید. استخر آب گرم 25 متری فقط برای بزرگسالان یا نوجوانانی که برای درمان در اسپا رزرو شده اند در دسترس است. همچنین یک سونا برای کسانی که می خواهند بعد از یک آبگرم آرامش بخش سم زدایی کنند وجود دارد.

باز: 09:00 الی 19:00، دوشنبه تا یکشنبه

تماس: 011 481 6450
67 Jan Smuts Avenue

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: استخر دامان برای دورهای مجلل پس از درمان آبگرم ایده آل است

استخر کیویتس کرون

تاج لپ زنی
از شهر پر سر و صدا فرار کنید و برای یک آخر هفته رمانتیک در Kiviets Kroon یا شاید فقط یک روز بیرون رفتن در زیر درختان برگ‌دار در زمین‌های زیبای Kieviets Kroon به خارج از کشور بروید و سپس راهی کنار استخر شوید تا یک کوکتل خوشمزه و یک نوشیدنی بخورید. شیب با طراوت همچنین یک اسپا، سونا، جکوزی و یک استخر سرپوشیده گرم نیز وجود دارد. شما برای انتخاب خراب خواهید شد!
بار کنار استخر از ساعت 10:00 تا 19:00 باز است و چای، قهوه، نوشیدنی و کوکتل سرو می کند.

تماس بگیرید: 012 819 8600
قطعه 41، جاده رایر، Kameeldrift-East، پرتوریا

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: Sunseeker لوکس

هتل رادیسون بلو گوترین

هتل رادیسون بلو گاتریناگر پروانه اجتماعی هستید، اینجا را دوست خواهید داشت. در بار روی پشت بام کنار استخر در رادیسون بلو زیبا در سندتون شرکت کنید. این همچنین برای مسافران تجاری که به دنبال اقامتی لوکس هستند، که تنها 55 قدم از Gautrain فاصله دارد، عالی است. آنها همچنین رویدادهای سرگرمی زنده دارند، بنابراین مراقب باشید! متأسفانه، برای شنا در آن آب های آبی زیبا باید در هتل بمانید، اما عموم مردم می توانند از فضای کنار استخر با نوشیدنی های غروب آفتاب لذت ببرند.

تماس بگیرید: 011 286 1000 یا ایمیل: [email protected]
نبش جاده ریوونیا و خیابان غربی، سندتون، ژوهانسبورگ

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: قطعا بهشت ​​جویندگان غروب است

تفریح ​​خانوادگی در استخر لیندن

استخر پارک لیندن

تصویر استخر پارک لیندن توسط وردپرس Lupiniarc

استخر لیندن یک استخر سرپوشیده و گرم برای روزهای زمستانی عالی و در تابستان به اندازه کافی خنک است. این استخر مناسب برای آب پاشیدن است و کودکانی که با خوشحالی با اسباب‌بازی‌های استخر بادی زیر چشمان ناجیان غریق بازی می‌کنند. اگرچه نیمی از استخر 25 متری به مربیان حرفه ای و شاگردان آنها اختصاص دارد. آموزش شنا، مربیگری و ایروبیک در آب در اینجا ارائه می شود. نجات غریق

تماس: 011 431 4028
خیابان چهارم، لیندن، ژوهانسبورگ
نبش خیابان 11 و خیابان چهارم، لیندن، ژوهانسبورگ مرکزی

در تمام طول سال از دوشنبه تا جمعه از ساعت 07:00 تا 18:45 و شنبه ها از 07:30 تا 17:45 باز است. یکشنبه از ساعت 08:30 الی 17:45. تعطیلات رسمی ممکن است متفاوت باشد.
نرخ: R14 برای بزرگسالان، R9 برای کودکان، رایگان برای بازنشستگان. قیمت ها قابل تغییر است.

آفتاب گیر یا شناگر جدی؟ حکم: کمی از هر دو

همچنین بخوانید: