رابرت پتینسون واقعاً کل صدای بتمن را که غرش می کند ، میخکوب کرده است

به عنوان یک فرهنگ ، ما تصمیم گرفته ایم که صدای بتمن به نظر می رسد که از یک چوب بری عبور می کند. شما هرگز نخواهید شنید که بروس وین و آلترهو لباس پوشیده او با لحنی سرزنده و پر جنب و جوش مثلا جان مولانی صحبت کنند ، زیرا این ترس را در دل Riddler یا Catwoman ایجاد نمی کند ، درسته؟ به نظر می رسد که هر تکرار جدید بتمن صدای او را در یک اکتاو پایین می آورد و مانعی بالقوه برای بازیگرانی است که به دنبال این نقش هستند – اما نگران نباشید ، گاتهام سیتی ، زیرا رابرت پتینسون هرچند شبیه Caped Crusader مظلومانه به نظر می رسد. انتظار.

حساب رسمی توییتر برای بتمن، فیلم آینده با بازی پتینسون ، یک تیزر کوتاه برای تریلر کامل منتشر کرد. در کلیپ ، بتمن به طرز تهدید آمیزی غرغر می کند که “این فقط یک سیگنال نیست. این یک هشدار است ”در حالی که سیگنال خفاش از طوفان رعد و برق چشمک می زند. پتینسون با صدای بلند ، صدای بتمن معروف را بدون هیچ گونه شادی یا لهجه انگلیسی بومی خود میخکوب کرده است. صدای او بسیار ضعیف است ، در فرکانسی است که فقط نهنگ ها می توانند بشنوند ، با تحویل جدی که از شوالیه تاریکی انتظار داشتیم.

بعد از پخش این تریلر ، فیلم تریلر کامل آن پخش می شود و در رویداد DC Fandome در 16 اکتبر به نمایش در می آید. در همین حال ، مت ریوز ، کارگردان ، طرفداران را با صحنه ای از تریلر آشنا کرد ، که در آن بتمن به شهر نفرین شده ای نگاه می کند که به طرز غافلگیری کننده ای وظیفه حفاظت از آن را بر عهده دارد. به شاید در این فرانچایز جدید ، غم انگیزترین ابرقهرمان سرانجام به درمان مبتنی بر آسیب برسد. در همین حال ، امیدواریم پتینسون تارهای صوتی دردناک خود را با چای های کاپای فراوان در تریلر خود تسکین دهد. تیزرهای زیر را مشاهده کنید.

مقالات جدید خواندنی  اولین عکسهای Timothée Chalamet Prancing Around در نقش ویلی وونکا را ببینید