The Row راه اندازی لباس کودکان

یک بعدازظهر دوشنبه در سپتامبر – درست بعد از اولین روز مدرسه ، 9 مدل کوچک در اطراف پارک هربرت فون کینگ بروکلین در لایه هایی از ترمه ایتالیایی در حال چرخیدن بودند. بچه ها ، دسته ای خلاق ، که هیچکدام این کار را به صورت حرفه ای انجام نمی دهند ، به نظر می رسید که به دلیل فعالیت های فراوان که با یک فیلمبرداری مد همراه شده است ، به طور قابل ملاحظه ای غافلگیر نشده اند: هنگامی که دستیاران عکاسی و استایل در اطراف آنها می چرخیدند ، از جعبه های آب میوه می نوشیدند ، ترانسفورماتورهای خود را به اشتراک می گذاشتند و پنیر پراکنده می کردند. تنقلات روی زمین لوئی نوبوکو هوئلستر ، 5 ساله ، دوام یک جفت کفش مخملی سبز را با پرش از یک ردیف سفیدکننده به ردیف بعدی آزمایش کرد. چند نفر دیگر وقتی شلوار بافتنی خود را بیرون کشیدند وقتی والدینشان به دنبال آن نبودند.

حتی وقتی یک غریبه نقاب دار با دستگاه ضبط صدا به او نزدیک شد ، بچه ها خونسردی خود را حفظ کردند. از کورالین آگاسیوونه 5 ساله پرسیدم که لباسش چه احساسی به او می دهد. او با بازی با کمربند یک ژاکت نخی آبی به من گفت: “این باعث می شود احساس خوشبختی کنم.” “من فقط آن را امتحان کردم ، اما آن را برای روز ولنتاین می پوشیدم. به طور معمول ، من روز ولنتاین لباس می پوشم و سپس کمی ژاکت روی آن می زنم. ” آوا لمب هفت ساله گفت که شلوار زردچوبه خود را “در مهمانی” می پوشد. مثل جشن تولد؟ او واقعاً گفت: “نه.” “فقط یک مهمانی”

طراحان این مجموعه های دنج و رنگارنگ عبارتند از Mary-Kate و Ashley Olsen of the Row ، نام تجاری که لباس های بزرگسالان مینیمالیستی و پرطرفدار آن طاقچه خاصی را در دنیای مد لوکس به خود اختصاص داده است. در جایی که طراحان دیگر دائماً در حال چرخش ، انباشتن و جداسازی یکدیگر هستند ، اولسنز از نظر صلح آمیز ثابت می ماند. مری کیت به من گفت: اولین مجموعه کپسول کودکان The Row ، که امروز در فروشگاه ها و وب سایت آنها راه اندازی می شود ، بر اساس آن فلسفه وفادار است: “این اقلام باید دارای حس عملی بودن ، سهولت و راحتی باشند.” “ما برای مجموعه های اصلی خود به این موضوع فکر می کنیم ، اما این برای بچه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. در 10 سال گذشته ، ما برای مشتریان و دوستان خود که بچه دار شده اند ، ست های پشمی و پتو مخصوص ترمه را شخصی سازی کرده ایم. ما می خواستیم آن را به شکل بزرگتری کشف کنیم. ” در حالی که هیچکدام از خواهران 35 ساله فرزندان خود را ندارند ، بسیاری از دوستان آنها در دوران همه گیری بچه دار شده اند ، که به جرقه این ایده کمک کرد.

از چپ: مونرو پارتتی ، آلاسدیر براون ، کورالین آگاسیو ، برونته اشنایدر ، لانگستون رینهارت-ویلیامز ، دیو کوپ ، آوا لمب ، لئو آریا کلی ، لویی نوبوکو هولستر.

مدل ها در کل Row را می پوشند.

نظافت توسط Ren Nobuko Huelster برای گروه دیوار ؛ انتخاب بازیگران توسط Dionne Cochrane؛ دستیار بازیگران: سیدنی اسمیت ؛ دستیاران عکس: جوردن زوپا ، جاش متیوز ؛ دستیاران سبک: رزالی مورلند ، اندی پولانکو ، جنا وویچچوسکی ، امیر لا سور. استعدادهای درخشان: آلاسدیر براون ، آوا لمب ، برونته اشنایدر ، کورالین آگباسیونو ، دیو کوپ ، لانگستون راینارت-ویلیامز ، لئو آریا کلی ، لویی نوبوکو هولستر ، مونرو پارتی

این مجموعه از شلوارهای ترمه ، جلیقه های مسافرتی ، ژاکت های کش دار کمربند ، کلاه ها و شلوارهای مخملی (نسخه مینیاتوری از سبک زنانه موجود و بر اساس کفش های گوندولی ونیزی) تشکیل شده است. اندازه آن بین 2 تا 10 سال و قیمت آن 390 دلار تا 790 دلار است. همچنین در ترکیب: کیسه های هکری ترمه کوچک ، ارتقاء فوق العاده شیک در کالج اصلی دانشگاه دهه 90. بر خلاف نمونه های معمولی ، که با مهره های پلاستیکی پر شده اند ، آنها با کوسکوس مروارید پر شده اند. در هنگام فیلمبرداری ، حداقل یک مدل از برخورد آنها با مدیر خلاق ما لذت برد.

هیچ یک از قطعات جنسیتی ندارند – این یک خروج طراوت از حالت عادی است. (تقریباً در هر فروشگاه لباس بچه گانه وارد شوید ، و احساس خواهید کرد که وارد نبرد گل و گلوله های کوبیده و کامیون های هیولا شده اید.) اشلی گفت: “بچه ها قلب خلاقیت هستند.” “آنها باید بتوانند لباس مورد نظر خود را انتخاب کنند و انتخاب کنند ، مهم نیست که در چه چیزی است.” همه چیز فاقد زیپ ، دکمه ، بند و هر چیز دیگری است که ممکن است باعث راحتی کمتر لباس ها شود و یا بلند و خاموش کردن آنها را بیش از نیاز دشوار کند. این ویژگی ها ، همراه با پالت رنگی شاد اما هنوز پیچیده ، از مکالمات با همه چیز در طول فرایند طراحی متولد شد. “بچه ها حس بازیگوشی را در شما بروز می دهند. مری کیت خاطرنشان کرد: آنها بسیار صریح و در مورد آنچه دوست داشتند و دوست نداشتند نظر داشتند. “ما عاشق گوش دادن به ذهن آزاد آنها بودیم.”

این کپسول دارای یک عنصر بشردوستانه است: درآمد حاصل از آن به خیریه های لس آنجلس ، نیویورک و لندن (شهرهایی که در Row فروشگاههای شاخص دارد) که از سلامت ، آموزش و رفاه کودکان حمایت می کنند ، اهدا می شود. با مجموعه های پی در پی ، که به گفته مریم کیت ، “بازتابی از پیشنهادات اصلی و فصلی” ، گسترش می یابد ، اولسن ها امیدوارند که بر شبکه خود تکیه کنند. اشلی گفت: “برنامه این است که برنامه ای ایجاد کنیم که به طرز چشمگیری و معنی دار به شما بازگردد.”

بنابراین آیا این بدان معناست که ما سرانجام کودکان نوپا را در اطراف گرینویچ ویلتینگ و ناتینگ هیل خواهیم دید که شلوار جیر و کتهای پشمی مرینوی شانه نرم می پوشند؟ اشلی خاطرنشان کرد: “ما Row را با یک تی شرت شروع کردیم.” “این مجموعه به شیوه ای مشابه شروع شد – ما بر روی اصول اولیه تمرکز کرده ایم و از آنجا ساختمان می سازیم.”