Saweetie مجری برنامه کمدی Sex-Ed “باز شده” برای Netflix با عروسک ها می شود

مداد خود را تیز کنید و انجام ندهید در کلاس دیر کنید ، مبادا با خشم معلم بهداشت جدید خود ، Saweetie مواجه شوید. این خواننده رپ به تازگی توسط Netflix انتخاب شده است تا مجری برنامه کمدی جنسی شود. باز نشده ، و او مطمئناً در مورد همه چیزهایی که در کلاس سلامت واقعی خود آموخته اید ، از جمله افسانه های جنسی ، باورهای غلط ، و امیدوارم که چگونه می توانید یک تاریخ هشت رقمی را آموزش دهید ، به شما آموزش می دهد.

مطابق با کرکس، ویژه جنسیت مثبت شامل برخی از متخصصان جنسی (متخصصان جنسی) و عروسک هایی است که همه “جنسیت ها و جنسیت های موجود در زندگی واقعی” را نشان می دهد. امیدوارم این بدان معنا باشد که خیابان کیو سرانجام بازیگران می توانند از دوران بازنشستگی خارج شوند. علاوه بر میهمانان احساس شده ، برخی از افراد نیز باید مراقب آنها باشند ، از جمله دومینیک جکسون ، میشل بوتو ، نیکی گلسر و تریکسی متل.

متأسفانه ، به نظر نمی رسد هیچ یک از اعضای بازیگر نمایش بسیار محبوب Netflix حضور داشته باشند آموزش جنسی حضور خواهد داشت که به نظر کمی نادیده گرفته می شود.

این نمایش تازه ترین حرکت یخی برای سابق است W دختر روی جلد او نه تنها یک وعده غذایی تبلیغاتی اخیر با مک دونالد داشت ، بلکه اخیراً به عنوان جدیدترین چهره لوازم آرایشی MAC نیز انتخاب شد. این نمایش سه گانه هر امپراتوری در حال رشد را تکمیل می کند: فست فود ، آرایش و رابطه جنسی.

از حالت فشرده خارج شد در 26 اکتبر در Netflix منتشر می شود.