Papi Juice در حال ایجاد طرح امروز برای مونتاژ در فضاهای کویر است

برای شماره سالانه “The Originals” ، ما از خلاقان – پیشگامان در زمینه هنر ، طراحی ، مد ، کمدی ، فعالیت و موارد دیگر – خواسته ایم تا بینش خود را در مورد وفادار ماندن به خود به اشتراک بگذارند. همه مصاحبه های امسال را اینجا بخوانید.

به مدت هشت سال ، شما سه نفر فضایی را برای دور هم جمع شدن افراد رنگارنگ دونفره ایجاد کرده اید. چگونه می توانید بینش خود را برای Papi Juice هنگامی که برای اولین بار سرپرستی رویدادها و گردهمایی مهمانی ها را در سال 2013 آغاز کردید ، مقایسه کنید با آنچه که اکنون امیدوارید گروه بتواند به آن تبدیل شود؟

اسکار: هیچ طرحی برای نحوه عملکرد جمعی هنر ما یا نحوه وجود و تجلی آثار ما در این جهان وجود ندارد.

مو: در سال 2013 ، گردهم آوردن این افراد بسیار هیجان انگیز بود. و اکنون ، در سال 2021 ، همانطور که ما در حال بازگشایی هستیم ، به دلایل مختلف احساس هیجان انگیز است. به عنوان نسلی که تعداد زیادی از خود را در اینترنت پیدا کردیم ، در پایان روز ، ما هنوز همدیگر را به صورت شخصی ، در بدن ، در یک زمین رقص هوس می کنیم.

آدم: من واقعاً به این میراث فضا به عنوان مجسمه سازی علاقه دارم. من فکر می کنم DJing را می توان به عنوان شکلی از مجسمه سازی در نظر گرفت – شیوه ای که موسیقی فضا را تغییر می دهد. ایجاد مکان هایی برای مردم که از نظر بصری و همچنین تأثیر فرهنگی آنها بسیار عمدی باشد ، چیزی است که ما بسیار به آن علاقه مند بودیم. مجمع و اجتماع از بسیاری جهات بخشهای کلیدی تاریخ عجیب و غریب هستند – نه تنها به دار آویختن بیرون رفتن یا رفتن به مهمانی ، بلکه تظاهرات با هم و حمایت از یکدیگر.

اسکار Nñ ، عضو Papi Juice.

با استفاده از آب پاپی ، شما دور هم جمع شدن را برای سرگرمی و دیده شدن عجیب و غریب ترکیب کرده اید. این ایده مونتاژ چگونه بر بزرگ شدن شما تأثیر گذاشت؟

مو: مادرم کوچکترین از 13 سال است و پدرم کوچکترین از هشت سال است. من خیلی پسر عمو دارم. من با افراد زیادی بزرگ شدم. مادرم همیشه ملکه زنبور مسجد محلی بود ، همیشه در تلفن ثابت ، همیشه بر سر ما فریاد می زد که اینترنت را قطع کنید ، زیرا او در حال برقراری تماس تلفنی بود ، و همیشه میزبان مهمانی ها بود. من و دو خواهر و برادرم همیشه زنبورهای کمکی او بودیم ، میز را می چیدیم ، بشقاب ها را برمی داشتم ، چای را بیرون می آوردم. ما با هم معاشرت کردیم تا بتوانیم مهمانی را با غذاها و دسر به طریقی کاملا سالم ادامه دهیم. این به من نشان می دهد که چگونه در این فضاها حرکت می کنم ، فقط مطمئن می شوم که همه به خوبی خوش می گذرانند.

عضو Papi Juice Adam R.

اولین فردی که باعث شد متوجه شوید می توانید قوانین را زیر پا بگذارید کی بود؟

مو: دوست من جانی. او به همان دبیرستان با من رفت اما یک سال بزرگتر است و من واقعاً تا بعد از فارغ التحصیلی با او ملاقات نکردم. او اولین فرد همجنسگرا بود که در زندگی واقعی ملاقات کردم. این قبل از آن بود که “کوئیر” در اصطلاحات یا هویت من واقع شود و این شخص هیچ شباهتی به افراد همجنسگرا که در تلویزیون یا فیلم ها می دیدم نداشت. من این تربیت بسیار مذهبی و جامعه مدار را داشتم و ایده من درباره فرهنگ همجنسگرایان بی پروا بود و ریشه در باشگاهها داشت و بس. این خیلی دیوانه کننده است که فکر کنیم اولین فردی که به من گفت قوانین را زیر پا بگذارم فقط یک فرد بسیار معمولی بود.

اسکار: خواهر من. او بچه ای در دهه 90 بود و به نیروانا و آلانیس موریست گوش می داد و به نوعی گانج بود. به نظر من ، لعنتی ، او قطعاً قوانین را نقض می کند ، اما همچنین یک دانشجوی عالی است ، یک دختر واقعاً خوب ، یک دوست عالی ، تا به امروز با مادرم بسیار دوست داشتنی است. من اجازه بازی با باربی های او را نداشتم ، اما او به من اجازه داد پشت سر پدر و مادرم باشم. این برای من خیلی معنی داشت.

محمد فیاض ، عضو آب میوه پاپی

مو توسط Matt Benns با استفاده از Bumble and bumble؛ آرایش توسط ویلیام اسکات برای گروه دیوار با استفاده از Shiseido. دستیار عکس: مگان کلانته ؛ دستیار سبک: مورا کمپ.

آدم: میگم مامانم او یکی از پنج خواهر است. او از همه آنها لیبرال ترین است ، و احتمالاً گوسفند سیاه – عاشق یک معاشرت اجتماعی است ، عاشق جمع آوری افراد است ، حرفه ای است ، اما در اینجا فقط به مهمانی می رود. او مدام به ظاهر شگفت انگیز اهمیت می دهد و بر من تأثیر می گذارد تا همین کار را انجام دهم. او خیلی چیزها در مورد فضل های اجتماعی و نحوه گذراندن اوقات خوب ، نحوه ایجاد فضایی برای ارائه به مردم به من آموخت.

با موسیقی متن Papi Juice آشنا شوید ، کار کنید و در روز ایده آل خلاقیت کار کنید. با آهنگ هایی برای طوفان فکری ، تولید و استراحت های طولانی ، این آهنگ ها در حال چرخش سنگین در استودیو امروز است.