Old Mac Daddy: Gem of the Elgin Valley

به Old Mac Daddy خوش آمدید – با الهام از طبیعت با لمس گلم! در حالی که از نوستالژی دوران کودکی خود در سفرهای کمپینگ و ماجراجویی در جنگل لذت می برید ، می توانید بنشینید و از تجملات اضافی ناشی از اقامت در مجموعه تریلرهای طراح لذت ببرید. این مکان در دل دره الگین واقع شده است و این مکان عالی برای فرار از منطقه راحت شما و تماس با طبیعت است.

پیر مک بابا

تریلرهای معروف به خودی خود صحبت می کنند و ده مورد برای انتخاب وجود دارد. هر کدام از آنها دارای تم هستند و صحنه را برای اقامتی نسبتاً جالب آماده می کنند. به ما اعتماد کنید وقتی می گوییم برای همه چیزی وجود دارد. موارد مورد علاقه ما شامل اثیری است رویا، دوست داشتنی میلز و بون، و مخلوط مکزیکی درکی سانچزبه بنابراین ، در حالی که برای چند شب به یک جهان متناوب منتقل می شوید ، از طرف غیرعادی خود لذت ببرید.

پیر مک بابا

هر سوئیت تریلر دارای یک اتاق دو نفره (تریلر) ، حمام اختصاصی ، سالن مجزا ، مینی بار ، ایستگاه قهوه و عرشه مشاهده است. این یک استراحت ایده آل برای زوج ها است ، یا اگر بچه ها در حال برچسب زدن هستند ، سالن می تواند به عنوان اتاق کودک دو برابر شود.

اگر چند مهمان اضافی می آورید ، باید رزرو کنید ویلای بابا یا خانه مدرسهبه هر ویلا می تواند تا 6 بزرگسال را در خود جای دهد و دارای یک آشپزخانه کوچک ، شومینه دنج ، ایستگاه قهوه و مینی بار است – دیگر به چه چیز نیاز دارید!

مقالات جدید خواندنی  Cardi B در ظاهر Schiaparelli با کلاه طلای مایع ظاهر می شود

پیر مک بابا

اگر مشتاق هستید که آن را روستیک نگه دارید ، سه کمپ چادر خصوصی وجود دارد که پس از یک روز فعالیت ، سر خسته خود را استراحت دهید. هر چند فریب چادرها را نخورید. شما هنوز وسایل تزیینی مینی بار ، ایستگاه قهوه و امکانات رفاهی سازگار با محیط زیست را در اختیار خواهید داشت تا آن تجربه چسبندگی بالا را به شما ارائه دهد.

پیر مک بابا

مخفیگاه بابا در بالای دره الگین با چشم اندازهای نفس گیر قرار گرفته است تا با قهوه صبحگاهی خود یا از استخر غوطه ور خصوصی خود روی عرشه لذت ببرید. آیا اشاره کردیم که مشاهده ستاره از اینجا چیزی خارج از این جهان است؟

لانه بابای بزرگاز سوی دیگر ، برای تجربه بهترین کمپینگ در فضای باز و مناسب برای خانواده های بزرگتر مناسب است. بهترین قسمت؟ انحصاری دارد وان آب گرم چوبی برای آن روزهای سرد!

همه مهمانانی که در آنجا اقامت دارند می توانند روزانه از صبحانه رایگان در The Barn لذت ببرند. Old Mac Daddy از بازدیدکنندگان روز پذیرایی می کند تا با غذاهای مفید و تازه تهیه شده از پیتزای چوبی تا غذاهای گشت و گذار و سالاد های خوش طعم پذیرایی کنند.

پیر مک بابا آنقدر احساس جادویی دارد که بسیاری از عروس و دامادها عروسی رویایی خود را در اینجا برگزار کرده اند. با این اوصاف ، این مکان بسیار خوبی برای ماه عسل است!

پیر مک بابا

اگر فعالیت شما همان چیزی است که دنبال آن هستید ، به مکان درستی آمده اید. کوه و دریاچه زمینه ای عالی برای مجموعه ای از فعالیتها از جمله تیراندازی با کمان ، دوچرخه سواری کوهستانی ، کایاک سواری و ماهیگیری را فراهم می کند.

مقالات جدید خواندنی  آیریس آپفل 100 ساله شدن خود را با همکاری H&M و Night Out جشن گرفت

پیر مک بابا

اگر به دنبال کمی استراحت و استراحت هستید (چرا دیگر نمی خواهید اینجا باشید؟) یک درمان را در آبگرم خودشان ، Zen Den رزرو کنید. چه چیزی می تواند آرامش بخش تر از ماساژ آرامش بخش در طبیعت باشد!

هرکسی که چند روز اقامت داشته باشد ، دره الگین را بسیار ارزشمند می بیند و کارهای زیادی برای انجام در این منطقه وجود دارد. بازار راه آهن این مکان عالی برای صبحانه است ، در حالی که علاقه مندان به شراب می توانند از مخلوط پل پل کلاور ، چارلز فاکس ، یونا و تاون هیل واینایاردز استفاده کنند. تماشاگران هیجان تجربه زیپ لاین ماه کامل Cape Canopy Tours را دوست خواهند داشت منطقه حفاظت شده Hottentots Holland، و در طول روز چند مسیر پیاده روی زیبا برای تسخیر وجود دارد.

آیا برای استراحت آرامش بخش الگین آماده هستید؟ آنقدر در محیط آرام قرار خواهید گرفت که هنگام خروج به صندلی آفتابی چسبیده اید.

اقامت خود را در Old Mac Daddy رزرو کنید

همچنین بخوانید:


تمام اطلاعات این صفحه وبلاگ در زمان انتشار صحیح بوده و ممکن است در هر زمان بدون اطلاع قبلی تغییر کند. Travelstart هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر یا ناراحتی ناشی از استفاده از اطلاعات تاریخ گذشته یا نادرست ذکر شده نخواهد داشت.