Mercha “Donda” Kanye West همچنین یادآوری درباره “Kanye 2024” است

شاید کانی وست بالاخره آزاد شد دوندا، اما انتظار نداشته باشید که او به این زودی از چرخه اخبار محو شود. او نه تنها امیدوار است که هیاهو برای آلبوم – که به گفته وی بدون رضایت وی منتشر شده است – همچنان ادامه داشته باشد و کالاهایی که در روز دوشنبه عرضه کرد تا چهار ماه دیگر همچنان قوی باشد. به نظر می رسد او همچنین شرط می بندد که هنوز علاقه ای به تلاش دوم او برای مناقصه برای ریاست جمهوری وجود نخواهد داشت.

چهار موردی که به تازگی در وب سایت وست فهرست شده اند ، همه توسط “Balenciaga” مهندسی شده اند و این دومین همکاری او با مدیر خلاق خانه ، دمنا گواسالیا ، در کمتر از یک هفته است. گواسالیا در تنظیم فینال کمک کرد دوندا مهمانی گوش دادن ، که باعث شد کیم کارداشیان وست شش ماه پس از تقاضای طلاق با رپر “ازدواج مجدد” کند و مهندس وست نسخه ای از خانه دوران کودکی خود را در اندازه واقعی مهندس کرد. تصویری از دومی روی یک تی شرت لایه لایه مزین شده است که شامل عکس همنام آلبوم ، مادر فقید وست نیز می باشد. سپس 60 دلار وجود دارد دوندا کلاه بیس بال و ظاهراً ماسک سیاه بدون تزئین 160 دلار – هیچ چیز شگفت انگیز یا قابل توجه نیست.

سپس مورد نهایی وجود دارد: یک تی شرت 200 لایه دیگر که دارای مهر ریاست جمهوری و شماره “2024” است. در حالی که وست هنوز دومین تلاش خود را برای دنبال کردن سیاست به طور رسمی تأیید نکرده است ، اما به وضوح برای یک دقیقه در ذهن او بوده است: او ابتدا توییت کرد “KANYE 2024”کمتر ​​از یک روز پس از روز انتخابات سال گذشته ، ظاهراً با این واقعیت کنار آمد که او فقط در 12 رأی گیری ایالتی شرکت کرده بود – این برای یک تازه وارد سیاسی کاملاً موفقیت آمیز بود ، اما فقط کمتر از 60،000 رای به دست آورد. در هر صورت ، حداقل این آخرین دور تجاری هنوز او را متهم به کفر نکرده است.