Klarna دستیار خرید تعطیلات است که نمی دانستید به آن نیاز دارید

مهم نیست که از چه راهی به هدیه دادن تعطیلات نزدیک می شوید – با نیت ساده و در عین حال متفکرانه یا طرز فکری عجیب تر و فراموش نشدنی- بهتر است از همان ابتدا سازماندهی کنید. چه هنوز در مرحله مرور هستید و چه تلاش می‌کنید وضعیت چندین سفارش هدیه را ردیابی کنید، داشتن یک راه آسان برای مدیریت تمام خریدهای تعطیلات خود بی‌ارزش است.

برنامه خرید همه‌کاره و رایگان Klarna، دستیار نوع A، جستجوی محصول، فهرست‌سازی و پاداش‌گیری است که نمی‌دانستید به آن نیاز دارید. این برنامه به طور خاص برای جایگزینی چهار برنامه «فقط خوب» که قبلاً استفاده می‌کنید – مثلاً یکی برای الهام بخشیدن به هدیه، یکی برای معاملات، یکی برای جوایز و دیگری برای پرداخت – طراحی شده است تا خرید را تا حد امکان بدون مشکل انجام دهید.

الهام گرفته

در برنامه Klarna، می‌توانید ایده‌های هدیه شخصی‌شده از برندهای مورد علاقه خود را کاوش کنید یا در «مجموعه‌های» انتخاب‌شده، که فهرست‌های آرزوهایی هستند که توسط اعضای Klarna و سلیقه‌سازان برجسته تنظیم شده‌اند، مرور کنید. همانطور که ایده‌ها شروع به جریان می‌کنند، می‌توانید با ایجاد مجموعه خود، اقلامی را که دوست دارید پیگیری کنید – یا به سادگی خریدی را در همان لحظه انجام دهید.

پرداخت در 4

یکی دیگر از مزایای عمده خرید در برنامه Klarna، ویژگی Pay in 4 آن است که به شما امکان می دهد سفارش را به چهار پرداخت مساوی، بدون بهره، در مدت شش هفته، تقسیم کنید. هر فروشگاه. به طوری که 1400 دلار توتم که در تمام فصل به آن توجه کرده اید، می تواند با پرداخت اولیه 350 دلار مال شما باشد. یک دستگاه اسپرسوساز با تکنولوژی بالا و بدون ضایعات در ابتدا فقط به 207 دلار نیاز دارد. همچنین به ازای هر دلاری که خرج می‌کنید، یک امتیاز کسب می‌کنید که بعداً می‌توانید آن را برای پاداش‌ها و تخفیف‌های برندهای مورد علاقه‌تان پس‌خرید کنید.

برنامه Klarna را از اینجا دانلود کنید و برای خرید 10 مورد از تعطیلات یکپارچه Klarna که مطمئناً تحت تأثیر قرار می گیرند، بخوانید.