DJ Realist Patia’s Fantasy World’s c! Emo و Video Vixen Vibes را میکس می کند

دی جی که اتفاقاً یکی از سه ناظر حساب میم محبوب Patia’s Fantasy World است یکی از شلوغ ترین سالها را در حافظه داشته است – علاوه بر نظارت اینستاگرام ، او در حال حاضر در مدرسه پزشکی نیز تحصیل می کند. اما این بدان معنا نیست که او احساسات شبانه خود را کنار گذاشته است. ممکن است شما او را از قبل با نام هنری DJ Mistervacation بشناسید ، اما او آهنگ جدیدی را با نام جدید منتشر می کند: Realist! c. این آهنگ که “ExBisexual” نامیده می شود ، از مواردی که خانه او در رویدادهای سراسر کشور می چرخاند-از سری MoMA PS1 “Warm Up” و Boiler Room تا میزبانی یک قسمت شش ساعته در رادیو NTS-جدا می شود و به کارهای اولیه اولیه می پردازد. احساسات پانک پاپ ، یک سفر دریایی در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام را به یاد می آورد.

در اینجا ، دی جی به لحظات مد مورد علاقه خود در فرهنگ پاپ ، نمادهای سبک او ، و اینکه دی جی در کنار Telfar Clemens و Azealia Banks چگونه است ، می پردازد.

چگونه می توانید صدای آهنگ جدید خود را توصیف کنید؟

دختر ایمو. فضای من ، برای من سال 2003 است. شما در حال رانندگی توسط لاگونا بیچ ، مشرف به دریا هستید. نوع مزخرفی که وقتی از دبیرستان بیرون می آیید و با دوستان خود تکان می خورید به آنها گوش می دهید.

چرا تصمیم گرفتید عنوان آن را “دوجنسگرا” بگذارید؟

من این پیراهن ها را به صورت آنلاین دیدم ، این چیزهای مسیحی از نوع “دعا کن همجنس گرایان”. مانند: “ما دیگر همجنسگرا نیستیم!” آنها پیراهن های سابق همجنس گرایانه و دوجنسیتی داشتند. به نظرم خیلی خنده دار بود. این آهنگ بیرون آمدن من بود من در برزیل بودم ، آن را پشت سر گذاشتم ، به جنسیت و زندگی خود و چگونگی رسیدن به خواسته هایم فکر کردم. من دوست داشتم ، خوب تمام شدم وانمود کردم که فقط مردان را دوست دارم. [Laughs.]

شما مدت ها دی جی بوده اید ، در حالی که در مدرسه پزشکی بوده اید وpatiasfantasyworld را اجرا می کرده اید. اما DJ Mistervacation از کجا آمده است؟

به معنای واقعی کلمه همیشه رفته بودم. احساس می کردم هیچ مسئولیت واقعی ندارم. زندگی من تعطیلات بود. من یک FOMO جدی برای هر کسی که هر کاری را انجام می داد ، داشتم ، بنابراین هر زمان که کسی در این کشور یا شهر رویدادی انجام می داد ، من آنجا بودم! من واقعاً مسافرت را دوست دارم. اما من این آهنگ را با نام دیگری – Realist! c ، با یک علامت تعجب ، مانند Pan! c در دیسکو ، منتشر می کنم.

بیایید در مورد سبک شما و نحوه ارائه خود در زمینه مد صحبت کنیم. سبک خود را در دوران نوجوانی چگونه توصیف می کنید؟

هنگامی که من نوجوان بودم ، این جشنواره بسیار شیک بود-من به تازگی از Lollapalooza ، دختر مستقل ، سربندهای Urban Outfitters بسیار مزاحم برگشتم. این حال و هوایی است که من سعی می کنم به آن برگردم! در این مرحله ، من تمام این لباس پوشیدن را به پایان رسانده ام. من یک کاپشن ساده پوشاک آمریکایی ، چند شورت و چند جوراب می خواهم! احساس می کنم آن حال و هوا دوباره برمی گردد. مردم در حال ساخت موسیقی صحنه هستند ، بنابراین ظاهر 2012 دوباره برمی گردد.

آیا در آن ظاهر برجسته بودید یا همه اطرافیان شما از همین لباس استفاده می کردند؟

من در مدرسه برجسته بودم من هر سال “بهترین سبک” یا “بی نظیرترین سبک” را برنده می شدم. حتی اگر به مدرسه کاتولیک می رفتم ، گاهی اوقات روزهای لباس پوشیدن داشتیم. من همیشه با لباس شخصی خود کار دیوانه واری انجام می دادم و در حال نوشتن بودم. آنها مثل این بودند که شما نمی توانید چکمه های رزمی بپوشید! من مثل این بودم ، هرچی باشه! من قصد ندارم اسپری بپوشم.

اولین جهش عمده مد شما چه بود؟

وقتی سعی می کردم بیشتر به مد روز بپردازم ، این لباس Moschino را خریدم. این مبلغ 350 دلار بود ، که در آن زمان هزینه زیادی برای خرید لباس بود.

آیا از فرهنگ پاپ لحظه مد مورد علاقه خود را دارید؟

من واقعاً آنا نیکول اسمیت را دوست دارم. من فقط آن سکسی را با هر وزن و وزن دوست دارم ، تیشرت هایی که تا چانه کشیده شده اند ، ظاهری کلاسیک دارند. احساس می کنم این امر هر دهه فراتر می رود.

قدیمی ترین لباس یا اکسسوری که دارید چیست؟

آنقدر سریع لباس ها را از بین می برم ، حتی نمی دانم چگونه. من یک کیسه لباس دارم که هر چهار یا پنج ماه یکبار اهدا می کنم. اما من فکر می کنم قدیمی ترین لباس من از کلاس سوم است-این تی شرت دیوید و جالوت است که روی آن نوشته شده است “همه چیز درباره من”. من قبلاً عاشق آن چیزها بودم ، فکر می کردم خیلی خنده دار است.

اکنون از چه سه کلمه برای توصیف سبک خود استفاده می کنید؟

با صدای بلند همه جا. سرگرم کننده. من دوست دارم چیز عجیبی روی آن باشد.

نماد سبک شما کیست؟

کی دی اوبرت. او دلیل این است که من مدتها پیش ابروهایم را نازک کرده بودم. من از ویدئوهای سکسی vixen vibes لذت می برم.

کدام سبک دوست یا طراح را بیشتر تحسین می کنید؟

من قصد دارم با یان ایسیا برم. من حتی نمی دانم که او چقدر این چیزها را دارد ، اما اگر به کمد او بروید ، این یک آرشیو قانونی است.

آیا پشیمانی مد دارید؟

شاید. گاهی اوقات دیوانه به نظر می رسیدم. [Laughs.] بگذارید اینستاگرامم را ببینم. من در سال 2013 برخی از انفجارهای بوشویک عجیب را داشتم بنابراین کوتاه ، و من آنها را با هر مدل مویی که داشتم انجام می دادم. این حاشیه یک اینچی ، آن نگاه آن زمان بود. از نگاه کردن به آن عکسها متنفرم!

مکان مورد علاقه شما برای خرید کجاست؟

من دختر Poshmark هستم. احساس می کنم آن افراد هرگز ارزش لباس خود را نمی دانند. آنها آنها را بسیار ارزان می فروشند و شما می توانید کمی مبادله کنید.

به سبک حیوان خانگی شما چه چیزی است؟

آیا چیزهای باقیمانده در فروشگاه صرفه جویی را مشاهده می کنید که بسیار دهه 80 است ، با شانه های نوک تیز؟ خیلی مادربزرگ؟ من واقعاً از آن ظاهر متنفرم. سعی می کند دزدکی به عقب برگردد!

وقتی روی صحنه هستید ، ظاهر شما چگونه است؟ آیا گروهی وجود دارد که به نظر شما بهتر است هنگام اجرا یا چرخیدن بپوشید؟

من واقعاً داغ می کنم ، بنابراین باید تا آنجا که ممکن است کم چرب باشد. من سعی می کنم آن را روی یک کلاه گیس قرار دهم – تمام ظاهر من در اطراف موهای من است.

مانند واحد Mary J. Blige که چند ماه قبل داشتید.

آره! من حتی نمی دانستم چه چیزی می خواهم بپوشم تا زمانی که کلاه گیس روی کار آمد.

شما برای Azealia Banks افتتاح کرده اید ، در MoMA PS1 و با Boiler Room اجرا کرده اید و با Telfar Clemens همکاری کرده اید – اما برجسته ترین سال شما تا کنون چه بوده است؟

احتمالاً وقتی در برزیل بودم. من با دوستانم در سفر بودم و برای خرید و خرید به همه بازارها رفتم. من جالب ترین چیزها را پیدا کردم. خیلی جالبه! بسیاری از چاپهای مختلف و چیزهایی که قبلاً به آنها فکر نکرده بودم. بسیاری از کاهنان سفید رنگ به نظر می رسند. بسیاری از جواهرات منجوق ، صدف ، چیزهای معنوی جالب. من دوست داشتم ، وای من نمی توانم این را در جای دیگری بیاورم!

آیا انتشار تک آهنگ جدید شما دوران جدیدی را برای شما رقم می زند؟

شاید. شاید مردم بخواهند الان به من سبک بدهند! من همیشه به خودم استایل می دهم و هرگز ظاهر خود را جمع نمی کنم ، زیرا هرگز در مورد آن خیلی جلوتر فکر نمی کنم. فقط چیزی می خرم. من می خواهم سعی کنم بیشتر از آن لذت ببرم ، یک مدل موی سرد انجام دهم ، آن را ادویه کنم. به این فکر کردم که اگر من موسیقی را اجرا کنم ، چگونه به نظر می رسد؟ من می خواهم چیزی واقعاً ناخوشایند داشته باشم.