Chanel Iman اسرار زیبایی و مراقبت از پوست خود را به اشتراک می گذارد

شانل ایمان تعریف سنتی از مدل برتر بودن را در نظر گرفته است و آن را برای خودش تعریف کرده است. در حالی که او کار خود را با پیاده روی روی باندهای هر خانه مد اصلی زیر آفتاب شروع کرد ، از جمله به عنوان فرشته ویکتوریا سکرت ، که روی جلد و داخل سرمقاله های اصلی روزنامه های Teen و American Vogue ، iD و L’Officiel ظاهر شد ، ایمان تصمیم گرفت در چند سال گذشته برای تمرکز مجدد روی حرفه خود. او در بازیگری غرق شده است و در فیلم ها ظاهر می شود پیش بینی کردن و خانواده های دیوانه، و همکاری با خیریه ها را در اولویت خود قرار داده است – اخیراً ، او به عنوان سفیر جدید Smile Train ، یک موسسه خیریه بین المللی که از کودکان مبتلا به شکاف حمایت می کند ، امضا کرد. ایمان در کنار تربیت دو دختر با همسرش ، استرلینگ شپرد ، گیرنده وسیع نیویورک گاینتز ، دستان خود را پر کرده است.

اما در حال حاضر ، او همکاری جدیدی را آغاز کرده است و با Bic برای Bodymark آن توسط سری Bic NFL همکاری می کند. محصول جدید نشانگرهای موقت خالکوبی و شابلون های آرم تیم را ارائه می دهد که نماینده همه 32 تیم NFL است. به طور طبیعی ، ایمان هر بار غول ها را انتخاب می کند.

در زیر ، این مدل مشهور در مورد روش یدکی خود در زمینه مراقبت از پوست ، نحوه استفاده از وقت خواب کودکان خود و اینکه چرا مراقبت از ذهن او هر روز بر درمان صورت اولویت دارد ، بحث می کند.

آیا یک روال معمول آماده سازی در روز بازی دارید؟

من با لباس هایی که در بازی های فوتبال می پوشم بسیار کاربردی هستم-این معمولاً شلوار جین ، تی شرت و پیراهن من است ، خواه در خانه به اشتراک بگذارم یا در سکوها آن را تماشا کنم. همچنین دوست دارم خالکوبی های Bodymark by Bic NFL را روی بازوها ، مچ پایم و دستانم بگذارم.

کدام محصول زیبایی است که بدون آن نمی توانید زندگی کنید؟

من نمی توانم بدون کیت ابرو آناستازیا بورلی هیلز و ریمل Cover FX Power Flex خود زندگی کنم.

با مدلسازی سالهای طولانی در سراسر جهان ، مطمئناً نکات زیبایی زیبایی را در صحنه انتخاب کرده اید. بهترین موردی که شنیده اید چیست؟

اوایل به من آموختند که همیشه پایه و اساس خودم را بیاورم. بدترین چیزی است که در صحنه حضور داشته باشید و با یک گریمور که رنگ شما را ندارد کار کنید و مجبور شوید با پوست بد عکاسی کنید.

اولین کاری که صبح انجام می دهید ، از نظر زیبایی چیست؟

وقتی صحبت از محصولات می شود و تقریباً هر کاری را برای پوست من انجام می دهد ، من کارها را بسیار ساده می کنم. صورتم را با صابون Dove تمیز می کنم و کمی از مرطوب کننده Pond استفاده می کنم. اگر داغ است از مقداری کرم ضد آفتاب استفاده می کنم.

این خیلی ساده است. معمولاً وقتی این مصاحبه ها را انجام می دهم ، مردم روال 25 مرحله ای مراقبت از پوست را توصیف می کنند و محصولات نام تجاری را از مارک های درجه یک بررسی می کنند.

من نیز از همه آن مارک ها استفاده می کنم ، اما نه هر روز – فقط هر چند وقت یکبار. من همیشه می دانم که برای من ، هر چه کمتر با پوست خود رفتار کنم ، بهتر است.

آیا تا به حال در یک روند زیبایی یا سبک شگفت انگیز شرکت کرده اید که اکنون به آن نگاه می کنید و با خود می گویید: “من به چه فکر می کردم؟”

بسیاری از چیزهایی که در دوران نوجوانی می پوشیدم وحشتناک بودند. آن زمان فکر می کردم شیک پوش هستم و شیک پوش هستم. اما من لباس های خیلی کوتاه می پوشیدم ، چیزهایی که فقط با هم هماهنگ نمی شدند – و وقتی صحبت از رنگ ها می شد ، همیشه سعی می کردم لباسم را هماهنگ کنم ، سایه چشمم را با کیفم و کمربندم را با کفش هایم هماهنگ کنم. و آن کت و شلوارهای مخمل که من می پوشیدم … بگذارید بگوییم که بسیاری از ترندها از مد افتاده اند. به همین دلیل ، در حال حاضر ، من سعی می کنم سبک خود را تا حد ممکن کلاسیک و بی زمان نگه دارم ، به طوری که دیگر مجبور نباشم در گذشته عکس ها را نگاه کنم و از خودم بپرسم چرا این کار را کردم.

بزرگترین جلوه زیبایی که تا به حال ایجاد کرده اید چیست و آیا ارزش آن را داشت؟

من بیش از حد برای زیبایی هزینه نمی کنم ، بنابراین در مورد محصولات دیوانه نیز چشم پوشی نمی کنم.

مراقبت از خود مورد علاقه شما چیست؟

همیشه وقت گذاشتن برای خود لازم است. من دوست دارم بنویسم ، بنابراین همیشه افکارم و هر آنچه در زندگی من اتفاق می افتد را در مجله خود یادداشت می کنم. این واقعا از نظر روحی به من کمک می کند. و همچنین صحبت با کسی – من همیشه فکر می کنم همه به کسی نیاز دارند که با او صحبت کند.

صبح یا عصرها روزنامه می نویسید؟

بعدازظهرها ، چون آن موقع است که بچه های من چرت می زنند. وقت من است

روال زیبایی شبانه شما چیست؟

من معمولاً هنگام دوش گرفتن با استفاده از همان صابون Dove صورتم را می شستم و دوباره با Pond’s مرطوب می کنم.

در حین دویدن در طول روز چه محصولاتی را در کیف خود نگه می دارید؟

من فقط وقتی برای شام خوب یا عصر بیرون می روم از کیف استفاده می کنم. بعد از مادر شدن ، تنها چیزی که من در دست دارم کیف بچه است ، بنابراین معمولاً همه چیز در مورد بچه های من است. وقتی در طول روز می دویدم ، معمولاً تلفن و کیف پولم را می گیرم و در کیف بچه می اندازم.

آیا محصولی وجود دارد که دوست دارید از آن برای کودکان خود استفاده کنید؟ آیا کرم ضد آفتابی که دوست دارید یا لوسیون وجود دارد؟

من از محصولات Cetaphil Baby و Baby Bum استفاده می کنم – آنها بسیاری از آنها را دارند.

ایده آل ترین روز آبگرم شما کجاست و کجا؟

معمولا ، من فقط به آبگرم های داخل هتل های زیبا مانند The Mandarin یا The Setai می روم. مکان مورد علاقه من برای رفتن به LA Face Gym است. این خیلی خوبه. آنها در واقع آنها را در نیویورک نیز دارند. جای من است

آیا مکمل مصرف می کنید؟

نه ، من باید بیشتر ویتامین بخورم [laughs]به من بیشترین تلاش خود را برای نوشیدن مقدار زیادی آب در سال جاری انجام می دهم ، و می خواهم تناسب اندام بهتری داشته باشم و بدنم را سفت و تن کنم. بنابراین من مقدار زیادی قند و آب میوه را حذف کرده ام و فقط سعی می کنم روی هدفم متمرکز بمانم.

هدفت چیه؟

از دست دادن مقداری وزن. پس از داشتن دو فرزند پشت سر هم ، این چیزی است که من با آن دست و پنجه نرم کردم. در دوران همه گیری ، من تمرین می کردم زیرا این تنها کاری بود که می توانستم برای سالم ماندن انجام دهم. من عاشق دویدن هستم و این به من کمک کرد تا ذهن روشنی داشته باشم. این واقعا به وزن من مربوط نمی شود ، بیشتر به سفت شدن پوست من مربوط می شود. من چندان بزرگتر نیستم ، فقط این را می خواهم که پوستم زیبا و تون باشد.

روال تمرین شما در حال حاضر چگونه است؟

هفته ای چهار بار ، هر روز یک ساعت ورزش می کنم. من معمولاً به مدت 30 دقیقه دویده و سپس 30 دقیقه تمرینات قلبی و وزنه برداری انجام می دهم ، در غیر این صورت به مربی خود می روم و او به من کمک می کند تا بدنم را محکم کرده و تنم را تقویت کند. من قبلاً وزن زیادی از دست داده ام – در این مرحله ، من فقط سعی می کنم آن را حفظ کنم و به بدن طبیعی خود برگردم.

آیا تا به حال از ماسکی استفاده کرده اید که پوست دور شکم ، باسن و ران شما را سفت می کند؟

بسیاری از افراد در دوران بارداری برای کمک به علائم کشش و شل شدن پوست به من ماسک شکم می فرستند ، اما من واقعاً از این نوع وسایل استفاده نمی کنم. با داشتن بچه ها ، من واقعاً وقت ماسک ندارم-کارهای زیادی نمی توانم در پنجره دو ساعته چرت بعد از ظهر آنها انجام دهم. بنابراین باید در مورد آنچه که واقعاً می خواهم فکر کنم و مراقبت از ذهنم مهمتر است. به علاوه ، من می توانم تمام کارهایی را که نمی توانم انجام دهم وقتی بچه هایم بیدار هستند انجام دهم.