Cardi B در ظاهر Schiaparelli با کلاه طلای مایع ظاهر می شود

کاردی بی به پاریس بازگشته است تا جایگاه اصلی خود را در مرکز هفته مد پاریس بگیرد. در حالی که ظاهراً خواننده هنوز در هیچ نمایشگاهی شرکت نکرده است ، او قبلاً لحظات نمادین مد کافی را داشته است تا ثابت کند فرش قرمز و خیابانهای پاریس باند پرواز او هستند. خوشبختانه ، ما یک صندلی ردیف جلو برای شما در اینجا داریم.

کاردی روز چهارشنبه به همراه شوهرش برای خرید از Chanel بیرون رفت. در حالی که Offset همه چیز را در ظاهر چرم مشکی پرادا نسبتاً ساده نشان می داد ، کاردی آن را توسط دانیل رزبری در Schiaparelli به سطح بعدی رساند. این خواننده از یک بلیزر دو نفره توئید کمی بزرگ استفاده کرده بود که با زنجیر طلایی همراه بود. هیچ لوازم جانبی در جعبه جواهرات برای این ظاهر باقی نمانده بود. گردنبند گردنبند زنجیره ای طلایی بزرگی با قالب چشم ، بینی و لب ها آویزان بود در حالی که حلقه های «طلایی» طلایی تقریباً انگشتان دستان او با دستکش سیاه را آراسته بود. کاردی روی سر خود نوعی ماسک سر/ماسک چشم/کلاه ایمنی قرار داد که لنزهای هوانورد در آن نصب شده بود. سرپیچ مانند امواج بر روی تاج سر خواننده امتداد یافته و فوران می کند. نتیجه یک فانتزی مد با تخم مرغ های عید پاک طلایی است که می تواند در کل ظاهر انتخاب شود. به منظور متعادل کردن آن ، کاردی همه چیز را در پایین با شلوار و چکمه های مشکی مشکی ساده نگه داشت.

مارک پیاسکی/GC Images/گتی ایماژ

کاردی بعد از دیشب که خواننده لباس می پوشید به سختی به هواداران فرصت می داد تا نفس بکشند دو موگلر در رویدادی برای آینده نگری تیری موگلر در Musée des Arts Décoratifs پاریس لباس می پوشد. این خواننده روی فرش قرمز با یک لباس قرمز سرخ یاقوتی کامل با یک ضمیمه پر بزرگ و شنل راه رفت. او بعداً به یک لباس کرست لایه ای شبیه اشکال تبدیل شد تا با طراح داخل نمایشگاه ژست بگیرد. هفته مد پاریس در زمان کاردی در حال انجام است ، نمایشهای باند را فراموش کنید.

مارک پیاسکی/GC Images/گتی ایماژ

پیر سو/GC Images/گتی ایماژ

مارک پیاسکی/GC Images/گتی ایماژ