5 فیلم ترسناک متا ، خودآگاه برای پخش در حال حاضر

وقتی تریلر جدید فریاد بزن دنباله فیلم هفته گذشته حذف شد ، طرفداران فیلم اصلی همانطور که ماهها بود واکنش نشان می دادند: برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد پنجمین قسمت از ضربات خودگردان مرحوم وس کراون ، کمی تلاش کردند.

نکته جالب در مورد جدید فریاد بزن این است که عنوان ندارد فریاد 5، بسیاری را بر این باورند که بازسازی نسخه اصلی است. و اگر تریلر را تماشا کنید ، متوجه صحنه هایی با شخصیت جنا اورتگا می شوید که یادآور صحنه هایی با شخصیت درو بریمور در نسخه اصلی 1996 است. با این حال ، در جدید فریاد بزن، که در 14 ژانویه 2022 اکران می شود ، ما شاهد بازگشت سیدنی پرسکات (Neve Campbell) ، Gale Weathers (Courteney Cox) و Dewey Riley (David Arquette) ، 25 سال پس از قسمت اصلی ، و با یک فیلم جدید هستیم. قاتل Ghostface on the loose – بنابراین احتمال وجود دارد که بازسازی نباشد. همانطور که بچه ها با تماشای نسخه اصلی متوجه می شوند فریاد بزن، برای زنده ماندن از یک فیلم ترسناک ، باید همه مناطق وحشتناک داخل و خارج را بشناسید. این چگونه در یک فیلم 2022 کار می کند ، در حالی که بچه های Gen-Z به سختی تلفن های خود را پاسخ می دهند؟

اگر فقط نمی توانید تا ژانویه آینده صبر کنید تا دوباره به این منطقه بروید فریاد بزن جهان ، چرا فیلم های دیگری را که به نوعی مشابه وجود دارند-کمدی های ترسناک خودآگاه و متا وحشتناک که ژانر را ناسازگار می کنند-در پلتفرم های پخش دنبال نمی کنید؟ در اینجا ، پنج فیلم که اگر طرفدار آنها هستید باید ببینید فریاد بزنبه

فریاد بزن (1996)

“فیلم ترسناک مورد علاقه شما چیست؟” این یکی از خطوط نمادین است که توسط یک شرور در تاریخ فیلم های ترسناک بیان شده است. آیا از اولین قسمت این مجموعه ، فیلم ترسناک تا این حد خودآگاه بوده است؟ احتمالاً نه ، هر چند دنباله ها تلاش کردند و (بیشتر) موفق به حفظ آن شدند فریاد بزن فیلم های تازه با این وجود ، هیچ چیز مانند نسخه اصلی وجود ندارد (که در آن زمان یک بازی نابغه بازاریابی بود که درو بریمور را برای افتتاحیه فیلم انتخاب کرد بدون اینکه برای تماشاگران فاش شود که زمان واقعی نمایش این ستاره بزرگ چقدر کم است).

کجا باید تماشا کرد: آمازون پرایم

دختران نهایی (2015)

مفهوم “دختر نهایی” طنزی است که در فیلم های ترسناک ، به ویژه در انواع مختلف استفاده می شود. فکر هالووین، یک کابوس در خیابان نار، کشتار اره برقی تگزاس، و بله ، حتی فریاد بزنبه همه آنها چه ویژگی مشترکی دارند؟ آخرین بانوی کوچک ایستاده است تا با قاتل مقابله کند. این فیلم ، دختران نهاییبه کارگردانی تاد استراوس شولسون و نویسندگی MA Fortin و جاشوا جان میلر ، این بازی را برعهده گرفت و آن را برای کمدی درباره گروهی از دختران که به زمان گذشته به یک فیلم مخرب دهه 80 به نام بازگشت فرستاده شده بود ، چرخاند. کمپ خونریزیبه چه کسی خواهد بود نهایی دختر نهایی؟ خوب ، برای مشاهده باید تماشا کنید.

کجا باید تماشا کرد: Amazon Prime یا Hulu

شان مردگان (2004)

در دومین فیلم بلند ادگار رایت ، سیمون پگ در نقش شخصیت اصلی بازی می کند که در آخرالزمان زامبی گرفتار شده است. یک ریف روی شب مردگان زنده فیلم های، شان مردگان یک فیلم کلاسیک در ژانر فیلم ترسناک خود ارجاعی است (و ارسال فیلمهای آخرالزمانی زامبی که قبل از آن آمده بود).

کجا باید تماشا کرد: HBO حداکثر

کابین در جنگل (2011)

گروهی از دوستان کالج بی مهابا به یک کابین واقعی در جنگل سفر می کنند و فکر می کنید چیزی شوم از بین نمی رود؟ دوباره فکر کن. البته در کابین چیزی وجود دارد که این بچه ها آخر هفته در آن مستقر می شوند ، همانطور که در تعدادی از فیلم های تند و زننده وجود دارد که شامل مسافرت افراد به مکان های دور می شود. ولی در کابین در جنگل، آنها همچنین باید از عقل و دانش خود در مورد آن مناطق گرمسیری به نفع خود استفاده کنند.

کجا باید تماشا کرد: Amazon Prime یا Hulu

ولگردی کردن

اگر عادت کرده اید که جو کیری را تا حدی توهین آمیز می بینید ، استیو را با چشمهای کوره ای انجام دهید چیزهای عجیب، آماده شوید تا او شما را با عملکرد خود به عنوان راننده سوار فاخته که بسیار وسواس زیادی برای پخش شدن در شبکه های اجتماعی دارد ، شوکه کند تا همه چیز غیرقابل تصور را بکشد-قتل مسافران پولدار خود-به خاطر موارد مشابه.

کجا باید تماشا کرد: هولو