20 مورد از بهترین لحظات موی کیت میدلتون در طول سالها

آیا نمی دانید چگونه موهای کیت میدلتون را درست کنید؟ تو تنها نیستی. مدل موی میدلتون از مدت ها قبل از ازدواج با شاهزاده ویلیام و تبدیل شدن به شاهزاده ولز مورد توجه قرار گرفته است. حتی به عنوان یک دانشجوی کالج و دوست دختر سلطنتی، میدلتون قفل‌های سبزه بلند و صیقلی خود را با فرهای جلا می‌پوشید. در حال حاضر، به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی، جهان حتی پرداخت می کند بیشتر توجه به موهایش در اینجا، نگاهی دقیق‌تر به تمام مدل‌های شیک، دم‌ اسبی‌های ژولیده و موج‌هایی که میدلتون در طول سال‌ها ارائه کرده است، بیندازید.

کریس جکسون/مجموعه کریس جکسون/گتی ایماژ

برای دیدن جزییات نانی که میدلتون در جریان بازدید از گارد ولزی گردان اول در رژه روز سنت دیوید در سال 2023 به تن داشت، یک عکس از پشت سر واقعاً ضروری بود.

میدلتون در فوریه 2023 در موزه دریایی ملی در فالموت انگلستان، سر پر از فر را به نمایش گذاشت.

Max Mumby/Indigo/Getty Images Entertainment/Getty Images

شاهزاده خانم ولز برای بازدید از کالج سلطنتی ماماها در سال 2022 از استایل صاف تری با لبه های برعکس استفاده کرد.

در رویداد انجمن خیریه در لندن، میدلتون از نسخه‌ای کوتاه‌تر از لبه‌ی ژولیده‌اش که با رنگ طبیعی رژگونه روی استخوان‌های گونه‌ها جفت شده بود، رونمایی کرد.

دوشس کمبریج هنگام حضور در اولین دور در روز افتتاحیه ویمبلدون 2017، قفل‌های تازه خرد شده‌اش را در فرهای خاص خود به نمایش گذاشت.

میدلتون که در روز مطبوعاتی نمایشگاه گل چلسی در لندن در سال 2016 شرکت کرد، موهایش را به صورت نیمه ژولیده نگه داشت.

میدلتون در سال 2016 که موهایش را به صورت فرهای بافته شده امضا کرده و با پیشانی بند بازیگوش و بافته شده، از مرکز میراث هایدا در کانادا بازدید می کند.

میدلتون در سال 2015 در یک مراسم کلیسای روز کریسمس در کینگز لین انگلستان، موهایش را در یک موی کم ارتفاع با چشمی دودی ملایم پوشید.

میدلتون در حالی که موهایش را در یک پونی بلند ژولیده پوشیده بود، در مراسم بزرگداشت جنگ جهانی اول و روز پرواز در مرکز میراث هوانوردی اوماکا در نیوزلند در سال 2014 شرکت کرد.

میدلتون با بازدید از ساختمان‌های شورای شهر کرایست‌چرچ در نیوزلند در سال 2014، موهای خود را به صورت نیمه ژولیده و با رنگ رژگونه روی گونه‌ها پوشید.

میدلتون با شرکت در مراسم نامگذاری کشتی جدید پرنسس کروز به نام «رویال پرنسس» در سال 2013، یک کلاه مشکی شیک را ست کرد.

مدل موی کیت میدلتون که در جشن راه اندازی رسمی تیم GB و پارالمپیک انگلیس برای بازی های لندن 2012 خیره کننده به نظر می رسد، به زیبایی با چشم دودی تیره اش جفت می شود.

عکس کریس جکسون – Pool/Getty Images

دوشس کمبریج هنگام بازدید از جزیره تووانیپوپو در تور Diamond Jubilee در سال 2012 موهای خود را با امواج طبیعی پوشید.

عکس آرتور ادواردز – WPA Pool/Getty Images

میدلتون در سال 2012 که به مدرسه سنت اندرو در برکشایر انگلستان رسید، فرهای سبزه‌اش را با چتری‌های کشیده و لب‌های برهنه پوشید.

عکس از فردوس شمیم/WireImage

دوشس کمبریج در روز عروسی خود در سال 2011 در حالی که موهایش را به صورت نیمه‌آپ زیبا و با رنگ رژگونه روی استخوان گونه پوشیده بود، درخشان به نظر می‌رسید.

عکس از انور حسین/ گتی ایماژ

میدلتون در جشن نامزدی سلطنتی خود با شاهزاده ویلیام در سال 2010، قفل های براق و صیقلی خود را با فرهای نرم با پوستی درخشان پوشید.

عکس مکس مامبی/ایندیگو/گتی ایماژ

میدلتون در حالی که فرهای سبزه‌اش را با چشم‌های دودی ملایم پوشیده بود، در مراسم عروسی لیدی رز ویندزور و جورج گیلمن در سال 2008 تمام شده به نظر می‌رسید.

عکس توسط کتابخانه عکس تیم گراهام از طریق گتی ایماژ

در جشنواره چلتنهام در گلاسسترشایر در سال 2007، میدلتون ظاهر خود را ساده نگه داشت و امواج ژولیده خود را زیر کلاه سیاه پوشیده بود.

عکس مکس مامبی/ایندیگو/گتی ایماژ

کیت میدلتون با حضور در مراسم عروسی لورا پارکر بولز و هری لوپ در سال 2006 موهای قهوه ای خود را با فرهای نرم با رنگ لب طبیعی پوشید.