ماسک درمان موهای ضخیم Ouai: یک بررسی صادقانه

وقتی تابستان می آید ، من برای موهایم مادر بدی می شوم. فرهای من اغلب در یک روز تحت کلر و آب شور قرار می گیرند. آنها با گرمای زیاد برای عروسی منفجر می شوند و توسط خورشید سوخته می شوند. خوشبختانه برای فرزندانم – باز هم ، هنوز در مورد موهایم صحبت می کنم – ماسک مو وجود دارد ، و یکی به ویژه به نجات من آمده است.

همه چیز در مورد ماسک درمان موهای ضخیم Ouai غنی است. از فرمول ، ترکیبی از روغن بادام ، ماکادمیا و زیتون با روغن شیا و کره (دومی از مغزهای درختی سرشار از ویتامین E و A است) ، تا رایحه. این عطر ، ترکیبی از گل رز ، ترنج و شامپاین به نام Melrose Place ، به اندازه کافی برای احساس تازه شسته شده بدون دخالت در عطر شما باقی می ماند. و البته ، مانند همه محصولات Ouai ، بسته بندی آنقدر شیک است که من را مجبور می کند دوباره حمام خود را برای مطابقت مجدد در نظر بگیرم.

اولین باری که از آن استفاده کردم ، عصبی بودم که به اندازه کافی مرطوب کننده نخواهد بود ، زیرا برخلاف سایر ماسک های حالت دهنده عمیق که من امتحان کرده ام ، این ماسک تقریباً دارای قوام ژل است. من خیلی عادت دارم که موهایم پس از درمان لغزنده باشد ، اما اوآی موهایم را تمیز کرد. من موهای خیلی ضخیمی ندارم ، اما موهای زیادی وجود دارد و بسیار خشک است ، بنابراین من در افزودن رطوبت بسیار بزرگ هستم. عصبی بودن من بیهوده بود. وقتی موهایم خشک شد درخشان تر از ماه های گذشته بود. بازتابی به نظر می رسید. و نرم بود – خیلی نرم. پس از آن دوش ، من به سرعت از یک فرد مشکوک به مشتری مادام العمر رفتم.

مقالات جدید خواندنی  Zendaya عکس های کمیاب تام هالند را برای تولدش به اشتراک می گذارد

وقتی تابستان به پایان می رسد و من از یال هیدراته ، براق و عدم وز شدن خود شگفت زده می شوم ، باید به خودم یادآوری کنم که مادر بهتری برای موهای زنانه ام نشده ام. من فقط یک پرستار بچه باور نکردنی پیدا کردم.