بیانسه با کمک ورساچه به “BarBey” تبدیل می شود

شور و شوق بیانسه برای نمایش برتری لباس خود در اینستاگرام همچنان ادامه دارد. او روز شنبه در جشن هجدهمین سالگرد و بازگشایی باشگاه 40/40 همسرش Jay-Z در شهر نیویورک شرکت کرد. با فرار از عکاسان رویداد ، او در عوض یکی دیگر از عکسهای خود را منتشر کرد که نشان می دهد یک لباس با طراحی KJ Moody است. طبق معمول ، عکسهای بیشتری در اینستاگرام خود ظاهر شد ، همراه با توصیف مناسب ظاهر: “رویای باربی مالیبو بیگ”. (یکی از پیروانش اظهار داشت: “باربی من به معنای واقعی کلمه همان کفش ها را می پوشد!”

طرح رنگ صورتی داغ به لطف برچسب The 2nd Skin Co. در مادرید ، که کت ترانز از بیانسه را طراحی کرده بود ، و ورساچه ، که پمپ های سکوی ساتن او و کیف بند جیر را طراحی می کرد ، ارائه شد. هر دو لوازم جانبی با بدلیجات و یک مدوزا طلا ، که در افراشترین حد خود با جام مسافرتی با کریستال 1100 دلاری که به هر ورساچه ، “تجسم زرق و برق ورساچه” بود ، بیشترین جلوه را داشت. (جی لو مدتهاست که در ظروف مشابه با تخت خواب روبرو دیده می شود ، هرچند هرگز در این سطح لوکس نیست.) دوناتلا ورساچه با توجه به سه ایموجی آتش ، “من در وحشت هستم” توجه کرد.

آخرین و مهمترین نکته ، بیانسه باربی را با یک آبشار نیمه بلند به بالا ، به پایین هدایت کرد. او با اضافه کردن تماس شخصی خود ، همه چیز را با عینک آفتابی شبانه از همکاری Le Specs با خط بیشتر شادی کریستوفر کین به پایان رساند.)

مقالات جدید خواندنی  هدرز پراید یورو 4 فولادی - اگزوز خودرو مشهد

بیانسه همچنین هفته گذشته در اینستاگرام صورتی داغ به تن داشت و به شکل دامن کوتاه و کیفی به سبک Anima Iris fanny pack بود. در همان روز ، او یکی دیگر از موارد برجسته خود را به اشتراک گذاشت: کت و شلوار تارتان بنفش و زرد مرد ویوین وست وود و پیراهن بافتنی یاس بنفش توسط راف سیمونز. هفته بعد ، به مناسبت چهلمین سالگرد تولدش ، مواظب زمان خروج و توقف بیشتر آن باشید.