بهترین کیف های شیک و شیک مناسب لپ تاپ

یک کیف کار خوب یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل کمد لباس است که هر شخصی می تواند از آن برخوردار باشد. اگر در حال شروع به کار (گاهی) کار در یک دفتر هستید ، در هر روز ممکن است لپ تاپ خود را با خود ببرید ، کفش یا لباس عوض کنید ، میان وعده ، یک بطری آب و همه کلیدهای دیگر -Wallet-phone انواع چیزها. پیدا کردن کیفی که به کار خود ادامه دهد آسان ترین کار نیست ، مخصوصاً پس از مدتی که مینی کیف ها و سبک های کوچک دهه 90 به باند فرودگاه حمله کردند. اما خوشبختانه ، ما شاهد بازگشت کیف های بزرگ و بزرگ هستیم (فقط برای اثبات یکی از آخرین سرمقاله های ما را بررسی کنید). بنابراین همانطور که در آینده به میزهای انعطاف پذیر میز میزنید ، اجازه دهید این مجموعه بتواند شما را از طریق شیک ترین و کاربردی ترین کیف های کاری موجود در قفسه ها راهنمایی کند.

ما فقط محصولاتی را وارد می کنیم که به طور مستقل توسط تیم تحریریه W انتخاب شده اند. با این حال ، اگر کالایی را از طریق پیوند در این مقاله خریداری کنید ، بخشی از فروش را دریافت می کنیم.

این عدد جانی نرم Ganni تعریف شیک کلاسیک و بدون زحمت است.

در روزهایی که می خواهید لوازم جانبی شما به جای شما صحبت کنند ، دست به دامان این آفتابگیر JW Anderson شوید.

این یکی روشن ، شاد و پرطرفدار است-و فقط برای یک مک بوک کوچک به اندازه کافی بزرگ است.

این کوله پشتی بزرگ برای روزهایی که بین جلسات می دوید بسیار مناسب است – بدون توجه به هر چیزی ، عملی عمل کرده و کنار هم قرار خواهید گرفت.

ما عاشق این هستیم که بافت مدرن و شکل کلاسیک داشته باشد.

شما نمی توانید با یک وسیله حمل ساختار یافته با لحن خنثی اشتباه کنید.

این کیف ساده و بدون دردسر تقریباً با همه چیز همراه است.

این را یک گزینه عالی روزانه و همچنین یک همراه کامل برای سفر در نظر بگیرید – می توانید به راحتی آن را جمع کرده و در حمل خود ذخیره کنید.

با استفاده از این قطعه سلین زیبا ، جلوه ای از جلوه 1950 را به دفتر روزمره خود بدهید.

حمل این کت و شلوار نرم بسیار لذت بخش است و بیشتر از آنچه فکر می کنید در آن جا دارد.

ما عاشق اشاره عناصر دریایی در این گزینه از Rag & Bone هستیم.

این اندازه به اندازه ای است که می توانید لباس های بدنسازی و همچنین وسایل کار خود را در خود نگه دارید ، و رنگ نارنجی به طرز شگفت انگیزی همه کاره است.

پیچیده ترین برداشت از یک کیسه نی که تا به حال دیده ایم.

مقالات جدید خواندنی  معرفی قدرتمند ترین موتور تاریخ شرکت BMW +مشخصات