Zendaya عکس های کمیاب تام هالند را برای تولدش به اشتراک می گذارد

زندایا و تام هالند ممکن است دو تن از پرتقاضاترین بازیگران هالیوود در حال حاضر باشند، اما این زوج به طور بدنامی در مورد رابطه خود خصوصی هستند. با این حال، روز پنجشنبه، این بازیگر 26 ساله برای تولد 27 سالگی هالند در اینستاگرام ظاهر شد و نگاهی نادر از دنیای آنها را به اشتراک گذاشت.

او دو عکس از هالند را در استوری‌هایش پست کرد – یکی از او در اقیانوس که یک قلب می‌سازد و دیگری در ساحل ایستاده است – که با شکلک‌های قلبی مختلف توضیح داد. هالند همچنین تصویری را با لباس شنا و عینک در اینستاگرام منتشر کرد که روی آن نوشته بود: «از همه پیام های تولد فوق العاده متشکرم. هدیه ای از طرف من به شما فکر می‌کردم شاید جذاب‌ترین عکسی که از خودم گرفته‌ام را به اشتراک بگذارم!» که زندایا با یکی دیگر از ایموجی های چشم قلب به آن نظر داد.

این جفت اولین بار در سال 2016 سر صحنه فیلمبرداری با هم آشنا شدند Spider-Man: Homecoming جایی که آنها یک دوستی سریع برقرار کردند. تایید رسمی رابطه آنها در ژوئیه 2021 اعلام شد، اما آنها ترجیح داده‌اند که برای تبلیغ امتیاز وب‌سلینگر خود به غیر از تعداد انگشت شماری از حضورهای عمومی، چیزها را نسبتاً دور از چشم عموم نگه دارند.

این بازیگر همچنین عکسی از پوستر را به اشتراک گذاشت اتاق شلوغ، یک سریال AppleTV+ Holland قرار است رهبری کند. او نقش دنی سالیوان را بازی می‌کند که تحت تحقیق (توسط شخصیت آماندا سایفرید، ریا گودوین) به دلیل یک رشته جنایات است. هالند همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در این برنامه که در 9 ژوئن پخش می شود، خدمت کرد.

هالند در شب تولدش در اولین نمایش این سریال در شهر نیویورک شرکت کرد. متأسفانه، زندایا حضور نداشت، اما این بازیگر با بازیگران سریال – سیدفرید، امی راسوم، اما لرد و سایرین ظاهر شد.

نینا وسترولت / واریته / گتی ایماژ

“جالب است. می‌دانید که سمت تولید کارها یک منحنی یادگیری واقعاً تند بود. حضور در صحنه، بازی در این نقش، رفتن به آن مکان‌های تاریک و همچنین رسیدگی به مسائل خاصی که هر روز در مجموعه فیلم اتفاق می‌افتد کمی بود. کمی غافلگیر کننده،” او به توضیح داد ET. “اما من تیم شگفت انگیزی از مردم داشتم. الکساندرا، آکیوا، الی، همه افراد اپل از من حمایت کردند.”