Levi’s Toasts 150 Years of 501 Jeans with a Party in San Francisco

ما در دورانی زندگی می کنیم که روندهای خرد در آن حکمفرما هستند. به محض اینکه معنی کوکتکور را یاد گرفتید یا مقاله دیگری در مورد لوکس کدگذاری شده را مطالعه کردید، TikTok قبلاً به سراغ مورد بعدی رفته است. مناسب است که در این شرایط جوی است که Levi’s تاریخ عظیم شرکت خود را جشن می گیرد، و اولین سبک شلوار جین خود، 501s، جینی که اکنون در همه جا حاضر است، همانطور که اولین بار در سال 1873 طراحی شد. وسواس زیادی به دنبال کردن چیزهای بزرگ بعدی دارد، تنها پادزهر در آغوش کشیدن تاریخ است، این دقیقا همان کاری است که برند جین نمادین زمانی که اسلحه خانه سانفرانسیسکو را به موزه ای برای جشن 150 سال 501 تبدیل کرد، انجام داد.

این جشن پنجشنبه شب در یک پیش نمایش VIP از فضا آغاز شد. مهمانانی از جمله اولیویا کالپو، سیدنی کارلسون، و ریکی تامپسون از طریق تونل 501 وارد این رویداد شدند که تصاویر و ویدئوهایی از تاریخ قرن و نیم 501 را به نمایش می‌گذاشت که توسط انیماتور هنری راف مرسی جمع آوری شده بود. هنگامی که وارد شدند، آنها با Chapters، بزرگترین نمایش عمومی 501های آرشیوی مواجه شدند که لحظات مهمی را در تاریخ این برند برجسته می کند – اگر بخواهید، قدم زدن در خط حافظه Levi’s. شلوارهای پوشیده شده توسط Lauryn Hill، امضا شده توسط Rolling Stones، و تزئین شده برای Woodstock در کنار جفت مورد علاقه استیو جابز و لباس جین معروف Bing Crosby به نمایش گذاشته شد.

جیسون شان وایس BFA
جیسون شان وایس BFA
جیسون شان وایس BFA

میهمانان بهترین لباس جین خود را می پوشیدند، برخی به سبک کلاسیک 501 می پوشیدند در حالی که برخی دیگر نوآوری جین را پذیرفتند و در همه چیز از دامن های کوتاه جین جواهری گرفته تا جلیقه های باریک ظاهر می شدند. گزینه های مختلف Levi به طور کامل به نمایش گذاشته شد، از جمله همکاری های متعدد آنها با برندهایی مانند Ganni و Stüssy. به نظر می رسید کد لباس شب جین بود، و هیچ کس نتوانست این یادداشت ناگفته را از دست بدهد. یک کارگاه پارچه جین به شرکت کنندگان اجازه می داد تا پارچه را تغییر کاربری دهند و قطعات جدیدی از قدیمی ایجاد کنند، در حالی که یک فروشگاه پاپ آپ این فرصت را فراهم می کرد تا از سبک های کلاسیک 501 خرید کرده و قطعات را با تکه ها و گلدوزی سفارشی کنید. این شب با اجرای Anderson.Paak به پایان رسید، زیرا شرکت کنندگان ماهیت غربی لباس خود را پذیرفتند و به رقص بداهه خطی پرداختند.

پس از جشن پنجشنبه شب، طرفداران Levi’s بازگشتند تا در یک کارگاه لباس جین به رهبری هنرمند و طراح نیکول مک لافلین شرکت کنند. خالق، که به ساختن قطعات پوشیدنی از اشیاء روزمره شهرت دارد، شرکت کنندگان را رهبری کرد زیرا کیف، کلاه، تاپ و موارد دیگر را از جین ساختند که قابل تعمیر نبود. برای مک لافلین، که از طرفداران بزرگ مد پایدار است، این مشارکت ایده آل بود. او گفت: “بخش مورد علاقه من این است که بتوانم دانش دوچرخه سواری را به دیگران منتقل کنم.” W.من از برندی قدردانی می کنم که واقعاً تاریخ و میراث خود را دوست دارد. من فکر می‌کنم که برندهای بیشتری باید مرزهای کاری را که می‌توانند در فضای پایداری انجام دهند پیش ببرند.»

جیسون شان وایس BFA
جیسون شان وایس BFA
جیسون شان وایس BFA
جیسون شان وایس BFA

501 Experience تا 27 می در اسلحه خانه سان فرانسیسکو زندگی می کند و مهمانی با مجموعه های دی جی که در آخر هفته برگزار می شود ادامه خواهد داشت و امکان همراهی موسیقی با خرید، سفارشی سازی و جشن تاریخ برند را فراهم می کند.