Dixie D’Amelio در حضور در اولین نمایش Valentino و Met Gala

در ماه گذشته ، پادشاه TikTok Dixie D’Amelio کاملاً خود را در نقش والنتینو مدیر خلاق پیرپائولو پیچیولی پیدا کرده است. در مت گالا در ماه سپتامبر ، او دقیقاً در کنار او (و نورمانی ، وپی گلدبرگ ، جانت موک و کری مولیگان) بود ، و از پله های مشهور عکس می گرفت و کلاه پر دار بزرگی از باند پاییز 2021 خانه بر سر داشت که ثابت شده است. تا در بین افراد مشهور مورد توجه قرار گیرد.

ستاره 20 ساله TikTok اعتراف کرد: “وقتی وارد خانه شدیم ، من روی میز نشستم و بیست دقیقه صحبت نکردم.” W در مورد اولین تجربه Met Gala خود. اما همه خیلی خوب بودند و همه با من شوخی می کردند و باعث می شدند احساس راحتی کنم و در خانه باشم. پیرپائولو بسیار خوب بود که مرا به همه معرفی کرد و باعث شد احساس کنم بخشی از تیم هستم. “

شب آنقدر خوب پیش رفت که پیچیولی دعوت دیگری از دو آملیو ارسال کرد ، این بار برای نمایش بهار/تابستان خود در هفته مد پاریس. برای اولین بار ، د آملیو در یک نمایش بزرگ مد ردیف اول نشسته بود ، اما او می خواهد مردم بدانند ، او دقیقاً در دنیای مد جدید نیست.

او از طریق تلفن از پاریس می گوید: “من تمام زندگی خود را مدل کردم و همیشه بخشی از زندگی من بوده است.” “مادرم یک مدل بود ، او تمام زندگی خود را الگو قرار داد.”

اولین مسابقه هفته مد در امیلیو در حالی رخ می دهد که اینترنت همچنان در مورد این که آیا اینفلوئنسرها و TikTokers “مستحق” این نوع دسترسی هستند بحث می کند. D’Amelio خودش در برنامه ویدئویی کوتاه به شهرت رسید ، اما از بسیاری جهات فراتر از آن رفته است ، با خط تولید لباس در Hollister مخصوص خود ، حرفه موسیقی و نمایش Hulu ، مسیری که بی شباهت به کیم نیست کارداشیان وست ، در حال حاضر یکی از اصلی ترین عوامل مد است. با این حال ، D’Amelio انتقادات را می شنود و او سخت کار می کند تا اجازه ندهد او را اذیت کند.

او می گوید: “مردم TikTok را می شنوند و به طور خودکار فکر می کنند که نمی دانم چه کار می کنم ، اما دلیل آن را نمی فهمم.” “ما همه برای یک چیزهایی که دوست داریم در یک مکان هستیم. من فکر نمی کنم نباید بتوانم از این لذت ببرم زیرا شخص دیگری ناراحت است. “

به راستی ، چه کسی دعوت پیرپائولو پیچیولی را برای نشستن در صف نمایش والنتینو رد می کند؟ نه دیکسی. “اگر من از فرصتی استفاده نمی کردم ، از خودم خیلی عصبانی بودم زیرا کسی می گفت:” چرا اینجا هستی؟ “

بنابراین ، د آملیو در نمایشگاه روز جمعه شرکت کرد و این کار را با لباسی که او را راحت می کرد انجام داد – شلوار جین و تاپ سفید (البته با افزودن یک کت “زیبا” والنتینو). برای شام بعد از نمایش ، او ظاهر جوان تری را انتخاب کرد و به یک مینی لباس پشتی بنفش و چکمه های رزمی تبدیل شد.

در نهایت ، د آملیو از تنها ستاره رسانه های اجتماعی در این رویداد فاصله داشت. دوست پسر او ، همکار TikTok پدیده نوح بک ، با او شرکت کرد و بعداً شب ، با شخص دیگری برخورد کرد که اطلاعات کمی در مورد رسانه های اجتماعی و خط لوله مد دارد: Camila Coelho. حتی در خود نمایش ، جایی که مهمانان بر روی میزهای کوچک در امتداد باند نشسته بودند ، برخلاف طاقچه ها ، D’Amelio همراه با بک ، همراه با ستاره دیگر TikTok ، بلا پوارچ قرار گرفت. برایان یامبائو ، معروف برایان بو ، وبلاگ نویس مد ، که در TikTok نیز نامی برای خود دست و پا کرده است ، با سه ستاره جوان نشست و نقش خود را به عنوان مرغ مادر به طور کامل پذیرفت. او یک عکس از میز او در توییتر منتشر کرد با عنوان ، “من احساس می کنم آنا وینتور با وبلاگ نویسان حدود 2009”. بعداً اضافه کرد، “و در مورد وسایل قدیمی اتاق ، من جایی نمی روم.” خوب ، به نظر می رسد هیچکدام دیکسی نیست.

دیکسی و دوست پسرش ، نوح بک ، قبل از نمایش.

جف تیبودو

دیکسی قبل از نمایش با مادرش ، هایدی ، عکس می گیرد.

بلا پوارچ ، برایان یامبائو ، نوآ بک و دیکسی در صف اول نمایش نشسته اند.

پاسکال لو Segretain/گتی ایماژ سرگرمی/گتی ایماژ

دیکسی و کامیلا کوئلیو و شام بعد از نمایش.

جف تیبودو