8 نمایشی که اکنون باید تماشا کنید که «جانشینی» به پایان رسیده است

متاسفانه برای همه ما جانشینی به پایان رسیده است. این یک واقعیت دردناک است، اما ما هرگز اپیزود جدیدی از موفقیت مکس را نخواهیم دید که تماشای قرار را احیا کرده باشد. من دقیقا می دانم که در حال حاضر چه احساسی دارید، اما یک نفس عمیق بکشید و یک بازدم طولانی بیرون دهید. همه چی درست میشه. تلویزیون اراده دوباره خوب باش در واقع، تعداد زیادی سریال با کیفیت بالا برای تماشا وجود دارد. ممکن است آنقدر در معاملات تجاری پرمخاطب Waystar Royco جذب شده باشید که متوجه آن نشده باشید. اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

در پنج سال گذشته، جانشینیشخصیت‌های او با نشان دادن وفاداری‌ها و پویایی قدرت در خانواده روی بینندگان (و گفتمان اینترنتی) را مجذوب خود کرده‌اند. از برخی جهات، جانشینی سنت پرستیژ HBO برای تبدیل بازیگران کمتر شناخته شده به ستارگان عظیم الجثه را احیا کرد که همیشه به خاطر نقش هایشان به یاد می آیند، شبیه به بازیگران سوپرانوها و جنسیت و شهر. جانشینی به درستی جایگاه خود را در مجموعه تولیدات نمادین HBO به دست آورده است، و از زمان نمایش آن در سال 2018، بارها تحسین منتقدان و جوایز را به دست آورده است، روشی شایسته برای یادآوری تأثیر این سریال بر زندگی ما در طول یک بیماری همه گیر جهانی. در حالی که در غم از دست دادن برنامه عصر یکشنبه مورد علاقه خود عزاداری می کنید، در اینجا چند پیشنهاد برای آنچه که می تواند خلاء را پر کند وجود دارد.

صنعت

من هرگز واقعا معاملات تجاری را درک کرد جانشینی، اما آنها همیشه تا حدودی دور از اصل به نظر می رسیدند. صنعت در دنیای بانکداری سرمایه گذاری در لندن نیز به همین شکل است. اما قبل از اینکه چشمانت شروع به برق زدن کند، صنعت غوغایی پر هرج و مرج از جست و جوی وجودی ناشی از مواد مخدر و شاخ زنی بی پایان است (نمایش در مورد جنسیت و قدرت حرف های زیادی برای گفتن دارد). ما گروهی از فارغ‌التحصیلان اخیر ژنرال Z (Myha’la Herrold، Marisa Abela و Harry Lawtey) را دنبال می‌کنیم که وارد بی‌رحمی دنیای شرکت‌ها می‌شوند و علیه وضعیت سمی صنعت بانکداری مبارزه می‌کنند. صنعت خارش مشابه را خراش می دهد جانشینیتصمیمات پرقدرت که باعث می شود شغل شما را خراب کند یا بدتر از آن. صنعت قرار است برای فصل سوم با پیوستن کیت هرینگتون و سارا گلدبرگ به بازیگران بازگردد.

دیپلمات

سال‌ها می‌گذرد که ما یک درام سیاسی محکم و آمریکایی داشته‌ایم. ظلم وحشیانه فرانک آندروود در مورد خانه کارت شاید راه را برای ساختن هموار کرده باشد جانشینی خوش طعم، اما دیپلمات با اجرای قدرتمند یکی از بزرگترین بازیگران زن تلویزیون، کری راسل، بسیار خوش بینانه تر است. او نقش سفیر آمریکا در لندن را بازی می‌کند که برای معاونت ریاست‌جمهوری آماده می‌شود و همزمان چندین آتش‌سوزی سیاسی جهانی را خاموش می‌کند. پسندیدن جانشینی، این نمایش دارای گروه بازیگران سرگرم کننده و در اینجا، متنوع تر است. آن‌ها با هم بحران‌ها را پشت سر می‌گذارند، با مخاطراتی که به اندازه کافی بالا هستند تا شما را در لبه صندلی خود نگه دارند. نتفلیکس قبلاً تمدید شده است دیپلمات برای فصل دوم

شش فوت زیر

اگر قسمت مورد علاقه شما از جانشینی “عروسی کانر” است و پویایی خانواده چیزی است که شما را در طول سالها تماشا کرده است. شش فوت زیر تلاش. این سریال کهنه‌کار HBO بین سال‌های 2001 تا 2005 به مدت پنج فصل پخش شد و خانواده فیشر را دنبال می‌کند که یک خانه تشییع جنازه را اداره می‌کنند. شش فوت زیر یک مدیتیشن تاثیرگذار درباره غم و اندوه و مرگ برای سه خواهر و برادر با بازی پیتر کراوز، مایکل سی هال و ژاکت زردلورن امبروز و همچنین مادرشان (فرانسیس کانروی).

قاب ها

اگر بازی هیام عباس در نقش مارسیا همسر لوگان در جانشینی باعث شد بیشتر بخواهید، درامدی برنده گلدن گلوب را امتحان کنید قاب ها. در اینجا، او نقش مادر مهاجر شخصیت اصلی مایسا را ​​در یک ازدواج ناخوشایند بازی می کند و در قسمت های بطری که به داستان او اختصاص داده شده است، چیزهای زیادی برای جویدن دارد. مانند در جانشینی، او بدون زحمت از توانایی های سه زبانه خود استفاده می کند و به همان راحتی که نقش پولادین و جذاب مارسیا را بازی می کند، در نقش مادری می افتد. این برنامه خود راهگشایی برای نمایش مصری-آمریکایی و مسلمان در تلویزیون است و ستاره های مهمان شگفت انگیزی مانند میا خلیفه و بلا حدید را شامل می شود.

غارت کردن

هلیکوپترها، عمارت‌ها و مسخره کردن میلیاردرهای غیرقابل لمس در هر دو جای خود را پیدا می‌کنند. جانشینی و غارت کردن. در این کمدی نیم ساعته در محل کار، مایا رودولف در نقش مولی نواک بازی می کند که پس از طلاق خود را با 87 میلیارد دلار تسویه حساب می بیند. او تصمیم می‌گیرد با مشارکت در یک بنیاد خیریه که فراموش کرده بود سرمایه‌گذاری کرده است، خودش را سر کار بگذارد. این گروه همچنین شامل Michaela Jaé Rodriguez (ژست) و جوئل کیم بوستر (جزیره آتش) به عنوان همکارانش که به انگیزه های ثروتمند او مشکوک هستند. برخلاف رویز، نواک در نهایت به راه‌هایی می‌افتد که ثروت جدیدش می‌تواند بر روی کسانی که آنقدر خوش شانس نیستند تأثیر بگذارد.

روشن فکر

روزی روزگاری خالق نیلوفر سفیدمایک وایت، با لورا درن همکاری کردند تا با هم یک درامدی بسازند. روشن فکر از سال 2011 تا 2013 به مدت دو فصل در شبکه HBO پخش شد و درن در نقش امی جلیکو ایفای نقش کرد، که پس از یک شکست عمومی که او را به یک برنامه توانبخشی در هاوایی می‌فرستد، از مدیریت به یک شغل اداری سطح پایین و زیرزمین تنزل پیدا می‌کند. او آماده برای ایجاد تغییر در جهان است، حتی اگر ایده های او توسط مدیران شرکت نادیده گرفته شود. گرگ عموزاده نیز او را در زوم اخراج می کرد.

خدمتکار

اگر احساس می‌کنید که از نمایش بیش از حد تلویزیون از افراد فوق‌ثروتمند خسته شده‌اید، ممکن است گزینه‌ای را انتخاب کنید که آگاهانه‌تر از طبقات باشد. خدمتکار بر اساس داستان واقعی یک مادر مجرد طبقه کارگر (با بازی مارگارت کوالی) است که از یک رابطه بد با فرزندش فرار می کند. سپس او باید یک سری از مشاغل کمتر از مطلوب را برای حفظ خود و کودک نوپا انجام دهد. مینی سریال از نشان دادن سرعت اضافه برداشت بانک او در مواجهه با مخارج زندگی روزمره ابایی ندارد و هر خرید را به عنوان یک آمار در حال اجرا روی صفحه نمایش می دهد. تماشای فصل نامزد جایزه امی با اجرای عالی، یادآور انواع داستان‌هایی است که درباره طبقه کارگر برای گفتن باقی مانده است.

یلوستون

همانطور که بوون یانگ در SNL گفت:یلوستون مثل این است جانشینیاما بیرون!» اما جدی، به من گوش کن هر دو نمایش مضامین موازی دارند: به جای Waystar Royco، خانواده داتون از مالکیت خود در مزرعه مونتانا محافظت می کنند و هر خواهر و برادر برای توجه و تمجید پدرشان رقابت می کنند. مطمئناً ملودرام بیشتری وجود دارد یلوستونعلاوه بر صحنه‌های شلیک کامل به سبک کلاسیک وسترن، اما ایده‌های اصلی در مورد وفاداری خانواده باقی می‌مانند—و گاهی اوقات به همان اندازه سرگرم‌کننده است.