14 بهترین کتاب جدید برای خواندن در این تابستان

با فرا رسیدن تعطیلات آخر هفته روز یادبود، زمان بهتری برای غوطه ور شدن در مطالعه تابستانی وجود ندارد، چه در حال استراحت در کنار استخر باشید و چه در حال فرار به سمت رمان در وقت ناهار پشت میزتان. عناوین زیر برخی از موردانتظارترین نسخه های سال از کمدین و و همینطور… جدیدترین مجموعه مقالات جنجالی نویسنده سامانتا ایربی، به تحقیق دقیق روزنامه نگار الیز هو در مورد صنعت 10 میلیارد دلاری زیبایی K. خواه کاوش صمیمانه هویت را ترجیح می‌دهید، یک راز قتل شیک، یا یک غوغای تابستانی کف آلود، کتاب‌هایی را که اکنون به کتابخانه‌تان اضافه می‌کنید، بخوانید:

آمریکایی های متاخر توسط براندون تیلور

شاید بدانی براندون تیلور به عنوان یکی از بامزه ترین افراد در توییتر، اما نویسنده بسیار مشهور، که بیشتر به خاطر رمان برنده جایزه شناخته شده است. زندگی واقعی و مجموعه داستان حیوان کثیف، یک پرفروش ملی در فرم بلند درخشان ترین خود را می درخشد. آخرین رمان او، آمریکایی های متاخر دایره ای متشکل از دوستان و عاشقانی را پیدا می کند که در شهر آیووا زندگی می کنند و همه آنها با چهارراه خود روبرو هستند. با شوخ طبعی تیز و عمق ادراکی که تیلور به آن معروف است، این کتاب به بررسی موضوعات خانواده، دوستی، جنسیت و عشق می پردازد.

مهمان توسط اما کلاین

بسیار شبیه به انتشار رمان موفقیت آمیز او در سال 2016، دختران، سر و صدا در تب و تاب اما کلین بوده است مهمان. این رمان پر از تعلیق در مورد زن جوانی است که در تابستان مه آلود در انتهای شرقی لانگ آیلند وانمود می کند که کسی است که او را پشت سر نمی گذارد. وقتی مرد مسن‌تری که او در کنارش می‌ماند، او را در ایستگاه قطار به شهر برمی‌گرداند و به دنبال اشتباهی در یک مهمانی شام، او تنها می‌ماند تا در یک هفته منتهی به روز کارگر در دنیای رفیع و منحصر به فرد همپتون‌ها بچرخد. . همانطور که او راه خود را از یک مکان و شخص به مکان دیگر دستکاری می کند، مسیری از نابودی را پشت سر خود باقی می گذارد که به عنوان یک دستاورد ادبی “جادوگر” از آن یاد می شود. در نهایت بررسی اضطراب کلاس، مهمان برداشتی تند و تند و هیپنوتیزم کننده از توهمات تجمل گرایی و ترسی است که در زیربنای چیزهایی است که ما به شدت به آنها چنگ می زنیم.

آه مادر من! توسط کانی وانگ

این مجموعه صمیمانه و خنده‌دار از مقالات روزنامه‌نگار Connie Wang پیچیدگی یکی از تأثیرگذارترین روابط در طول زندگی هر کسی را بررسی می‌کند: مادر و دختر. خاطره ای که عنوانش را از عبارت چینی گرفته است وای د ما یا (“اوه خدای من”، اما به معنای واقعی کلمه “اوه مادرم” ترجمه شده است)، رابطه پیچیده وانگ با مادرش را از طریق یک سری داستان در مورد سفرهای مشترک آنها شرح می دهد. از ضربه زدن مایک شگفت انگیزاستریپ شو در وگاس تا خوردن خوراکی ها در آمستردام با هم، سفر دو نفره در سراسر جهان و در این روند با هم رشد می کنند.

بی سر و صدا دشمن توسط سامانتا ایربی

سامانتا ایربی در جدیدترین مجموعه مقالات خود درباره جزئیات آشفته زندگی مدرن مانند همیشه لذت بخش است. کمدین و نویسنده محبوب (که برای و همینطور…) چالش‌های ساده بودن را بهتر از هر کسی که می‌تواند به سیخ می‌کشد، از دور شدن از رستوران‌ها به دلیل پوشش نامناسب گرفته تا پذیرش «سگ همه‌گیر دیوانه» را پوشش می‌دهد. در آن، ایربی لایه‌های زندگی معمولی را جدا می‌کند و از این حقیقت لذت می‌برد که آنچه آنلاین می‌بینید تنها تکه‌ای کوچک از کل تصویر خنده‌دار است.

مردم بد تابستانی توسط اما روزنبلوم

در چیزی که مورد استقبال قرار می گیرد را کتاب تابستانی، اما روزنبلوم پرده جامعه ثروتمندی را در سالکومب خیالی، شهری ساحلی که بر اساس سالتر جزیره فایر ساخته شده است، می کشد. در میان ساکنان تابستانی آن، که همگی از دوران کودکی یکدیگر را می‌شناختند، کینه‌های مادام‌العمر، امور کثیف و احتمالاً پوشش قتل وجود دارد. خواندن کامل کنار استخر، مردم بد تابستانی برداشتی کمدی تاریک از طول هایی است که مردم برای حفظ یک نمای زیبا که به دور از ایده آل بودن، انجام می دهند. فکر نیلوفر سفید اما با تنیس بسیار بیشتر.

ما سه نفر توسط Ore Agbaje-Williams

آگباجه-ویلیامز در اولین کار پرشور خود داستانی را ارائه می‌کند که در طول یک روز اما از سه منظر روایت می‌شود: یک همسر، یک شوهر و بهترین دوست بداخلاق زن. چیزی که قرار است بعدازظهر تنبلی باشد برای دو زن که شراب می نوشند و به کمبودهای مرد می خندند، ناگهان وقتی شوهر به خانه می آید و یک سری اعترافات انجام می شود تغییر می کند. این رمان طنزآمیز و خرابکارانه به بررسی حقایق فرهنگی می‌پردازد که نمونه‌ای از جزییات زندگی خانگی است – اتفاقات روزمره که وقتی کنار هم قرار می‌گیرند، می‌توانند پیامدهای عظیمی در مورد خیانت، وفاداری و عشق داشته باشند.

تبریک می گویم، بهترین ها به پایان رسید! توسط R. Eric Thomas

از نویسنده پرفروش ترین مجموعه مقالات اینجا برای آن، که زندگی در آمریکا را به عنوان یک مرد سیاه‌پوست، همجنس‌گرا و مسیحی بررسی می‌کند، مجموعه جدیدی از بازتاب‌های شخصی با الهام از بازگشت توماس به زادگاهش بالتیمور ارائه می‌شود. توماس با شوخ طبعی روشنگر خود، همه چیز را از دیدار مجدد در دبیرستان بیستم خود (جایی که نشانی با چهره شخص دیگری روی آن داده شده) تا گروهی از قورباغه های همجنس گرا مشخص می کند که حیاط خلوت او را تصاحب می کنند. برای کسانی که عاشق مراقبه های متفکرانه و خنده دار هستند که آیا واقعاً می توان به خانه بازگردد یا خیر، تبریک می گویم ضربه خواهد زد.

الیسا: سه دختر، یک سرنوشت و رازهای مرگبار حومه شهر توسط سامانتا لیچ

چه زمانی شلوغی الیسا، بهترین دوست دوران کودکی سامانتا لیچ، سردبیر، در سن هجده سالگی درگذشت، او کاملاً ویران و گیج شده بود. لیچ در جستجوی پاسخ در مورد مرگ نابهنگام دوستش، داستان پیچیده ای را کشف کرد. سال‌ها قبل از مرگ، الیسا در یکی از برنامه‌های شبانه‌روزی غیرقانونی زندگی می‌کرد که صنعت نوجوان پر از رسوایی‌آمیز آمریکا را تشکیل می‌داد. هنگامی که لیچ به بررسی بیشتر اتفاقاتی که برای دوستش افتاده بود، از آلیسا و آلیسا، نزدیکترین دوستان الیسا در مدرسه، که علاوه بر تمایل به مهمانی و همسان‌سازی با یکدیگر علاقه داشتند، مطلع شد. نجات روح ما خالکوبی ها نیز در جوانی در اوایل بیست سالگی مردند. الیسا زندگی مخفی زنان جوان ثروتمند حومه شهر، تأثیرات مدرسه اصلاحات، و سرنوشتی که منجر به جدایی مسیرهای آنها به گونه ای غم انگیز شد را بررسی می کند.

صرفه جویی در زمان: کشف زندگی فراتر از ساعت توسط جنی اودل

اولین کتاب جنی اودل، چگونه هیچ کاری نکنیم، اهمیت قطع ارتباط از «اقتصاد توجه» را که همه ما به آن مقید هستیم، بررسی کرد تا زمانی را در تفکر آرام بگذرانیم. آخرین پیشنهاد او، صرفه جویی در زمان، می پرسد چه اتفاقی می افتد وقتی زمانی برای صرف کردن نداریم. پسندیدن چگونه هیچ کاری نکنیم، صرفه جویی در زمان به ما نشان می دهد که چگونه رابطه مدرن ما با زمان برای سود و نه لذت ساخته شده است – و توضیح می دهد که چرا حتی لحظات فراغت مانند چیزی است که باید تا حد امکان کارآمد تولید و پردازش شود. این تحقیق متفکرانه در انتقاد خود از نظام های سرمایه داری امیدوارکننده است و راه حل هایی را برای مشکل همیشه حاضر نداشتن زمان کافی ارائه می دهد.

ریوینگ توسط مک کنزی وارک

یک یا دو عصر تابستانی را با در نظر گرفتن هنر ضربان تپش در پیست رقص مه آلود سپری کنید. ریوینگجدیدترین اثر مک کنزی وارک، نویسنده استرالیایی الاصل و استاد مدرسه جدید. بیشتر برای کتاب هایی مانند سال 2004 شناخته شده است مانیفست هکر و نوشته‌اش در مورد نظریه رسانه‌ها، وارک نامی مناسب دارد ریوینگ خوانندگان را به سفری در صحنه پر رونق و غوغاهای عجیب و غریب در زیرزمینی نیویورک می برد – با کاوش اینکه چگونه تکنو یک هنر است که مخصوصاً برای زمان های آخرالزمانی مناسب است.

دایک توسط جنی فران دیویس

اولین رمان اعتیاد آور جنی فران دیویس، داستان یک زوج جوان ماجراجو از بروکلین را روایت می کند که برای یک فرار ده روزه به خانه روستایی یک جفت لزبین مسن تر و ثروتمندتر می روند. سومین زوج عجیب و غریب به این ترکیب می‌پیوندند و به سفری که پر از وعده‌های غذایی مجلل و اعترافات سونای عرق‌ریز است، پیچیدگی می‌بخشد. همانطور که هر یک از اعضای گروه شروع به آشکار شدن کاملتر خود می کند، انگیزه های تغییر شکل ظاهر می شود و شبکه ای از شیفتگی و حسادت ظاهر می شود. در دل یک داستان عاشقانه، دایک به طور اغواکننده ای مضامینی مانند عدم انطباق عجیب و غریب و جایگاه آن در یک دنیای ناهمسانی را بررسی می کند.

بی عیب و نقص: درس هایی در ظاهر و فرهنگ از پایتخت زیبایی K-Beauty توسط الیز هو

برای مطالعه تابستانی واقعاً چشم نواز، به دنبال آن نباشید بی عیب و نقص، NPR میزبان در کل و Ted Talks Daily میزبان کاوش روزنامه نگاری جاه طلبانه الیز هو از وضعیت فعلی (و آینده) زیبایی است. هو از طریق دریچه صنعت بسیار تأثیرگذار K-beauty 10 میلیارد دلاری کره جنوبی، داستان‌های تیره‌تر زیر مصرف‌گرایی بی‌خیال و «مراقبت از خود» را بررسی می‌کند. چه زمانی بهینه سازی خودمان – با هدف نهایی کمال – بیش از حد پیش می رود؟ از آنجایی که فناوری برای پرداختن به یک نقطه هدف همیشه در حال تغییر از بی عیب و نقص تکامل می یابد، زیبایی واقعاً به چه معناست؟ هزینه های واقعی مالی، فیزیکی و عاطفی زیبایی چیست و چه کسی بار سنگین آن را متحمل می شود؟ هو با گزارش‌های عمیق – از جمله ساعت‌ها مصاحبه با زنان کره‌جنوبی – و زمینه‌های تاریخی روشنگر، به بررسی این سؤالات و موارد دیگر می‌پردازد و در نهایت یک دیدگاه جایگزین برای آینده ارائه می‌کند.

بدن های خانگی توسط تمبه دنتون هرست

در حالی که داستان‌هایی درباره زنان جوانی که در صنعت رسانه‌های پرفشار کار می‌کنند همیشه جذاب بوده است، تعداد کمی از آنها از دیدگاه بدن های خانگی که در مجله نیویورک میکی هیوارد، اولین رمان تحسین‌برانگیز نویسنده، تمب دنتون هرست، نویسنده سیاه‌پوست جوان از مریلند، با دوست دختر فداکار خود در شهر نیویورک زندگی می‌کند و حق‌الزحمه او را از نردبان شرکت به سمت شغل رویایی‌اش در رسانه می‌پردازد. با وجود نادیده گرفته شدن و بدرفتاری، او همچنان بهترین کار خود را به کار می گیرد، تا اینکه متوجه می شود جایگزین شده است. هیوارد پس از ارسال نامه‌ای درباره نژادپرستی و تبعیض جنسیتی که او به عنوان یک زن سیاه‌پوست در رسانه‌ها تجربه کرده و عمدتا نادیده گرفته می‌شود، به خانه برمی‌گردد و تقریباً موفق می‌شود فکر نیویورک را پشت سر بگذارد. یعنی تا زمانی که یک رسوایی رسانه ای نامه او را در فضای مجازی پخش می کند و ناگهان همه می خواهند از او بشنوند. دنتون هرست ماهرانه داستانی از جاه طلبی، هویت و عشق را می سازد، زیرا هیوارد باید بین زندگی پر زرق و برقی که رویای آن را داشت و سادگی که در خانه به جا گذاشته تصمیم بگیرد.

دختر کارگر: در مورد فروش هنر و فروش جنسی توسط سوفیا جووانیتی

سوفیا جیووانیتی یک هنرمند جوان در نیویورک بود که برای پرداخت اجاره بها به کار جنسی روی آورد. در ابتدا، او به خود گفت که این گسترش هنر او است، اما به سرعت تبدیل به واضح ترین راه برای به دست آوردن پول مورد نیاز برای ساخت آن در شهر در کمترین زمان شد. که در دختر کارگرجیووانیتی هر دو تجربیات خود را در کار جنسی با تجزیه و تحلیل گسترده تر از دنیای هنر، صنعت سکس و ارتباطات بین این دو مورد بررسی قرار می دهد. این اثر تحریک‌آمیز به پرسش‌های سیاسی درباره کالای میل و خلاقیت می‌پردازد، در حالی که معنای واقعی فروش اصالت و صمیمیت را زیر سوال می‌برد. در نهایت، جیووانیتی راهی پیدا می‌کند تا زندگی‌اش را به اثر هنری خودش تبدیل کند و آزادی را طبق شرایط خودش پیدا کند.