White Lotus فصل 3: طرح داستان، بازیگران، مکان، تاریخ انتشار

Yoy ممکن است هرگز از پایان فصل دوم بهبود نیابد، اما اکنون زمان آن رسیده است که برنامه ریزی سفر بعدی را آغاز کنیم – زیرا HBO ما را به تعطیلات غم انگیز دیگری به یکی از استراحتگاه های White Lotus در سراسر جهان می برد. فصل سوم از نیلوفر سفید درست در نیمه راه فصل دوم اعلام شد، و پس از یک ماجراجویی واقعا وحشیانه سیسیلی، زمان آن رسیده است که به قسمت سوم فکر کنیم.

البته، نیلوفر سفید مجموعه‌ای گلچین است، به این معنی که به جز هتل‌های زنجیره‌ای لوکس و یک یا دو تا از مشتریان وفادارشان، ارتباط زیادی بین فصل‌ها وجود ندارد. به همین دلیل، سخت است که بگوییم چه زمانی می توانیم انتظار داشته باشیم نیلوفر سفید برای یک دور دیگر باز می گردد، اما در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره فصل سوم سریال می دانیم.

چه خواهد شد نیلوفر سفید فصل سه در مورد؟

تقریباً مانند فصل یک و دو، فصل سوم احتمالاً گروهی از مهمانان را در استراحتگاه سفید نیلوفر آبی در جایی در جهان متمرکز خواهد کرد. خالق سریال، مایک وایت، در عشق خود به داستان‌های جداگانه‌ای که با اتمام فصل به طور فزاینده‌ای درهم می‌شوند، ثابت قدم است. قسمت اول روی کلاس و پول متمرکز بود، در حالی که فصل دوم بر جنسیت و جنسیت تمرکز داشت. در طول مصاحبه پس از نمایش پس از پایان فصل دوم، وایت فاش کرد که می‌خواهد در دفعه بعد مضامین «مرگ و مذهب شرقی و معنویت» را بررسی کند. او گفت: «به نظر می‌رسد که انجام یک دور دیگر در White Lotus می‌تواند یک ملیله غنی باشد.

کجا خواهد شد نیلوفر سفید فصل سوم تنظیم شود؟

برای کاوش در موضوعات دین و معنویت شرقی، وایت، البته، باید نمایش را در بخش شرقی جهان تنظیم کند، چیزی که سازنده قبلاً در مورد آن صحبت کرده است. او گفت: «فکر می‌کنم شاید رفتن به یک قاره کاملاً متفاوت لذت بخش باشد ضرب الاجل در طول پخش فصل دوم می دانید، ما اروپا و شاید آسیا را انجام دادیم، چیزی شبیه به آن، که سرگرم کننده خواهد بود.»

در 28 مارس، تنوع گزارش داد که منابع نزدیک به تولید گفتند که فصل در تایلند فیلمبرداری خواهد شد. با توجه به اینکه دو فصل اول به ترتیب در استراحتگاه های Four Seasons در هاوایی و ایتالیا فیلمبرداری شده است، این امکان وجود دارد که فصل سوم در یک (یا بیشتر؟) از چهار ملک هتل در تایلند تنظیم شود که شامل پاسگاه هایی در بانکوک، چیانگ مای است. ، کوه سامویی و مثلث طلایی. این مکان ها شامل شهر، کشور، جنگل و ساحل است که به وایت قلمرو زیادی برای کاوش می دهد.

چه کسی در آن بازی خواهد کرد نیلوفر سفید فصل سه؟

تایید شده است که وایت به الگوی حفظ یک چهره آشنا بین فصل ها ادامه خواهد داد (همانطور که با تانیا مک کووید جنیفر کولیج و همسرش گرگ با بازی جان گریس انجام داد). در 19 آوریل، تنوع گزارش داد که ناتاشا راثول دوباره نقش خود را در نقش بلیندا لیندزی بازی خواهد کرد، که در فصل اول زمانی که تانیا قراردادی را برای راه‌اندازی یک مرکز سلامتی جدید کنار گذاشت، یک قرارداد خام به دست آورد. طرفداران از رفتار بلیندا ناامید شدند، بنابراین جالب است که ببینیم وایت با قوس این شخصیت چه می کند.

در توییتر، هم طرفداران و هم راثول این خبر را جشن گرفتند. “بلیندا برگشت عزیزم!!!” او در توییتر نوشت

منابع همچنین فاش کردند که ایوان پیترز، ستاره برنده جایزه امی نتفلیکس داهمر و یکی از بازیگران مکرر فرنچایزهای رایان مورفی، تقریباً در فصل دوم نقش اتان را بازی کرد. ویل شارپ به جای اتان بازی کرد، اما شاید پیترز برای فصل سوم در White Lotus حضور داشته باشد.

کی خواهد شد نیلوفر سفید پخش فصل سوم؟

هنوز کمی زود است که بگوییم فصل سوم چه زمانی پخش خواهد شد. فصل دوم حدود 14 ماه پس از پایان فصل اول منتشر شد، بنابراین اگر این برنامه ادامه پیدا کند، می‌توانیم منتظر فصل سوم در اوایل سال 2024 باشیم.