Timothée Chalamet یک کت پرادا زنانه مناسب Hypebeast ساخت

همه ما می دانیم که Timothée Chalamet چیزی برای لباس های نایلونی پرادا دارد. سال‌هاست که شاهزاده حاکم بر سینما در شهر نیویورک با کت‌های مشکی پرادا دیده می‌شود، و آنها چیزی به علامت تجاری سبک خیابانی او تبدیل شده‌اند. اولین باری که او را در یکی از این فیلم ها دیدیم، فکر کردیم که آیا شاید او از ظاهر فرانک اوشن در مراسم مت گالا 2019 الهام گرفته باشد، به خصوص که شالامه زمانی انتخاب کرد که از نایلون پرادا در اسکار استفاده کند. اما ظاهرا، تپه ستاره تصمیم گرفته است که زمان آن رسیده است که مجموعه ژاکت های پرادا خود را فراتر از رنگ های تیره و بخش مردانه گسترش دهد.

روز چهارشنبه، Chalamet عکسی از خود با پوشیدن یک ژاکت پرادا صورتی رنگ از مجموعه زنانه منتشر کرد. با این حال، بقیه لباس او در حالت “Lil Timmy Tim” بود – و Chalamet موفق شد این قطعه را نسبتاً مناسب هیپ هیولا نشان دهد.

ژاکت مورد بحث بادگیر پلی استر صورتی روشن پرادا از قسمت زنانه مجموعه Linea Rosa آنها است. او آن را با روسری لویی ویتون خاکستری روی یک سویشرت معمولی خاکستری هدر ست کرد. شلوار آدیداس او که در جوراب‌هایش فرو رفته است (به طور طبیعی) به یک جفت کفش ورزشی کریستین لوبوتین منتهی می‌شود. چالامه در یک استوری اینستاگرامی از تناسب پرده برداری کرد که در آن در حال ژست گرفتن در مقابل یک سالن سینما و نمایش پوسترهای هر دو فیلم اخیرش بود. تپه و اعزام فرانسوی (این عادتی است که او این هفته به آن علاقه مند شده است – و هی، این یک لحظه بزرگ برای مرد جوان محبوب ما است، اجازه دهید آن را داشته باشد). از نظر ظاهری، به نظر می رسد که او در سینمای Odeon، یک تئاتر زنجیره ای محبوب در بریتانیا حضور دارد. این منطقی است – او در حال فیلمبرداری از داستان اصلی ویلی ونکا در کشور است.

مقالات جدید خواندنی  بهترین واکنش های توییتر به ویلی وونکای تیموتی شالامت

انتخاب کت زنانه Chalamet یادآور این است که قرض گرفتن از طرف دیگر بوتیک نباید پیچیده باشد یا لزوماً به معنای اختراع کامل سبک شما باشد. فقط چیزی را که قبلاً دوست داشتید (در مورد Timée: لباس بیرونی پرادا) انتخاب کنید و اگر اتفاقی افتاد که چشم شما شما را به سمت چیزی که از نظر فنی به سمت یک جنسیت دیگر بازاریابی می شود هدایت کرد، همینطور باشد. شما هنوز هم می توانید آن را به گونه ای سبک کنید که کاملا متعلق به خودتان باشد. شالامه ممکن است کت زنانه پوشیده باشد، اما آیا به هر حال دقیقاً شبیه چالامتی استایل خیابانی نیست که همه ما تاکنون با آن آشنا شده ایم؟