The Dare Talks ‘Girls’، ‘Good Time’ و New Music ‘The Sex EP’

اکتبر گذشته، حدود 400 مهمان به کلوپ Baby’s All Right در بروکلین هجوم آوردند تا دومین جشن سالگرد “کاملا ناقص”، خبرنامه ای که به گارد جدید مرکز شهر می پردازد. اما احتمالاً این شب به عنوان شبی که یک ستاره نیویورکی متولد شد به یاد می‌آید.

هنرمند مستقل الکترونیک هریسون پاتریک اسمیت که بیشتر با نام مستعارش The Dare شناخته می‌شود، غرق در بادکنک‌های سفید بود، اولین تک آهنگ خود، “Girls” را با شدت نور ضربان دار پاره کرد. او آواز خواند و بدنش را بین بلندگوها به عقب و جلو انداخت. در حالی که او در مقابل جمعیت ایستاد تا نجومی کند، انرژی جنبشی تولید شده از صحنه تهدید به اتصال کوتاه به دریای آیفون های درخشان می کرد. اسمیت 27 ساله گفت: «وقتی اجرا می‌کنم، فقط می‌خواهم دیوانه شوم و این شخصیت Dare را که در زندگی واقعی با من متفاوت است، بگذارم.

چارلی XCX گفت “دختران” “در مهمانی ها می رود” و مجله نیویورک تایمز آهنگ را یکی از بهترین آهنگ‌های سال 2022 نامید. اجرای او در آن شب در میان حاضران به یک افسانه تبدیل شده است – دقیقاً مانند آهنگ بلوندی در CBGB یا مدونا در پالادیوم. یا به طور مناسب تر، Rapture در جایی مانند Plant Bar، Lit Lounge، یا زیرزمین شلوغ Luxx، کلوپ شبانه معروف بروکلین، در اوایل بازی می‌کرد.

به طور تصادفی یا تصادفی، The Dare تبدیل به یک پوستر پسر برای «آرامش مستقل» شده است، اصطلاحی برای استقبال از عصر طلایی Pitchfork پس از TikTok، زمانی که DFA Records تنها برچسبی بود که اهمیت داشت و Electro Act Fischerspooner بزرگ بود. برای ساختن ریمیکس رسمی «Come into My World» اثر کایلی مینوگ کافی است. «Freakquencies»، مهمانی محبوبی که اسمیت در Home Sweet Home در پایین شرق ساید برگزار می‌کند – با مجموعه‌های دی‌جی پر از صداهای دیجیتالیسم، عدالت، و Soulwax – مطمئناً نامه‌ای عاشقانه به آن دوره است. در توییتر، یکی از مهمان‌داران این شب را «مثل اینکه هالووین روح با یک شوی مد مجلل رابطه جنسی داشت» نامید، شاید اشاره‌ای به مهتابی شدن اسمیت به عنوان دی‌جی در مهمانی‌های بعد از سلین و گوچی، با خوش‌گذرانی‌های جوانی که به بهترین نحو کار می‌کردند. کت و شلوارهای لوله پاک کن مدل هزاره دیور هوم.

مقالات جدید خواندنی  یک سریال کوتاه کارل لاگرفلد به پرفروش دیزنی+ می آید

توجه ناگهانی به این معنی است که حرفه اسمیت قبلاً بسیاری از اجدادش را تحت الشعاع قرار داده است. او گفت: «اکنون افراد بیشتری در خیابان مرا متوقف می کنند. او در آوریل با Republic Records قرارداد امضا کرد و اولین EP او، EP جنسی، در 19 می منتشر می شود. دومین تک آهنگ The Dare، “Good Time”، راک مهمانی را برای شیارهای تیره تر دیسکو کنار می گذارد. او توضیح داد: “من سعی می کنم با هر آهنگی داستانی را با دقت تعریف کنم.” و «دختران» مکان واقعاً خنده‌داری برای شروع داستان است. در حالی که خیلی «من» است، گوشه بسیار افراطی از روان من است. کارهای دیگری وجود دارد که من می خواهم انجام دهم که به هیچ وجه جنسی یا مسخره نیست. من جاه طلبی های بزرگتر از این دارم.»

آراستگی توسط آماندا ویلسون برای رنگ موی عجب در Opus Beauty. دستیار عکس: کانر پربلیک؛ دستیار مد: جکس چن.