Telfar کیف دوفل جدید ، کانال خرید Telfar.TV را راه اندازی می کند

کیف های مورد علاقه Telfar-از جمله جدیدترین شبح مارک ، یک دوخت استوانه ای با الهام از سالن بدنسازی-اکنون برای خرید از طریق تلویزیون در دسترس خواهند بود.

به گفته یک طراح Telfar Clemens ، به جای نمایش معمولی باند ، تلفر یکشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی ساختگی در منهتن پایین برگزار کرد تا از راه اندازی Telfar.tv خبر دهد. در میان کسانی که در هیئت او بودند به س questionsالاتی که قبلاً به منتخبین مطبوعات در حضار داده شده بود پاسخ می دادند: A $ AP Ferg ، Ian Isaiah ، Leilah Weinraub و Teezo Touchdown.

برنامه Telfar.tv را می توان از طریق Roku یا Apple TV بارگیری کرد و دارای برنامه هایی است که در استودیوی Telfar ایجاد شده است ، بدون شک گروه گسترده ای از دوستان و طرفداران برجسته او را مورد توجه قرار می دهد. به عنوان یک امتیاز اضافی ، بینندگان می توانند محتوای خود و همچنین خلاقیت های مد و فیزیکی را که در کانال Telfar.tv نمایش داده می شوند ، تا زمانی که “دارای حس و حال است” ارسال کنند. کلمنز Telfar.tv را به عنوان “کانال دسترسی عمومی” توصیف کرد – و یک ویدیوی تیزر که طراح به جمعیت نشان داد مطمئناً انرژی DIY یک پخش محلی را برانگیخت.

به جای راه اندازی قطعات مد ، Telfar اکنون قطره قطره های خود را در Telfar.tv قرار می دهد – کیسه ها را به طور تصادفی در کانال منتشر می کند. با استفاده از یک کد QR که روی صفحه شما ظاهر می شود ، بینندگان می توانند کیف پول معروف به Bushwick Birkin را خریداری کنند. همانطور که کلمنس توضیح داد ، این راهی بود که در رکود قبلی به ربات هایی که کیف Telfar خریداری می کردند واکنش نشان داد ، اما این کیف ها را با قیمت های بسیار بالاتر فروخت. اشعیا قبل از شکستن آهنگ با اشعار “قطره قطره نمی ریزد” توضیح داد: “ما هر بار 10 هزار کیسه را رها می کنیم و 100000 ربات سعی می کنند آنها را بخرند.” “حالا ما به تک تک شما کیف می دهیم.”

مقالات جدید خواندنی  کرم مرطوب کننده نیوآ اصل: قیمت و خرید کرم نیوا اصل در زز زاگرس

ارائه بخشی از نمایش مد ، بخشی از نصب ، بخشی از هنرهای نمایشی و بخشی سمینار اطلاعاتی بود. اما وقتی طرح کیف جدید به معنای واقعی کلمه ، بر روی چرخ دستی هایی که با پارچه سیاه پوشانده شده بودند ، هیچ چیزی در فینال بزرگ قرار نداشت. کلمنز از پشت تریبون بیرون آمد تا کیف را رونمایی کند ، که در اندازه های استاندارد کوچک ، متوسط ​​و بزرگ عرضه می شود و نشان “TC” را در هر دو طرف دارد. “کی یکی میخواد؟” کلمنس از جمعیت پرسید. دستان مشتاق بلافاصله به هوا شلیک کردند.