Saniya Sidney از پخش یک نماد آمریکایی به بعدی می رود

هر روزی نیست که نوجوان معمولی آخر هفته هالووین را با تبلیغ فیلم پرهیاهو خود جشن تولد بگذراند – اما برای سانیا سیدنی، پانزدهمین سالگرد اخیر او یکی از جشن‌های تولد کتاب‌ها بود. این بازیگر به تازگی برای نمایش فیلم به ساوانا، جورجیا پرواز کرده بود شاه ریچارد، که در آن او در نقش ونوس ویلیامز جوان در اوج سوپراستار تنیس بازی می کند. ویل اسمیت نقش پدرش را بازی می کند. او در مورد جشن تولد امسالش از طریق تلفن گفت: “مثل گیلاس بالای سر بود.”

این بازیگر تنها در 15 سالگی به توجهی که همراه با بازی در یک پروژه بزرگ می شود عادت کرده است – سیدنی در فیلم ظاهر شد. ریشه ها هنگامی که او فقط 10 سال داشت، نقش کیزی والر را دوباره راه اندازی کرد و بلافاصله پس از آن به بازی در فیلم پرداخت. داستان ترسناک آمریکایی: روانوک، نرده ها، و چهره های پنهان. با توجه به تمایل او به درام های تاریخی و قطعات دوره ای، طبیعی به نظر می رسید که حرکت بزرگ بعدی او به عنوان یکی از بزرگترین تنیس بازان تاریخ آمریکا باشد. سیدنی گفت: «آن چشم ببر زهره برای من خارق‌العاده بود. “شناخت قلب او و آن اعتماد به نفس آرامی که داشت بسیار جالب بود.”

اعتماد به نفس بی سر و صدا احتمالا مناسب ترین راه برای توصیف نسخه ای از ویلیامز است که سیدنی در فیلم تجسم می کند. این فیلم زندگی‌نامه‌ای که علاوه بر سفر ونوس به قهرمانی در نوجوانی، توجه ویژه‌ای به سرنا ویلیامز (با بازی دمی سینگلتون) نیز دارد، بیشتر در اوایل دهه 1990 اتفاق می‌افتد و داستان خانواده را تا اولین حضور ونوس به عنوان یک تنیس‌باز حرفه‌ای در سال 1994 دنبال می‌کند. . و در تحقیقات سیدنی برای این نقش، او دو خواهر را کشف کرد، زیرا فکر می‌کرد می‌دانست که آنها در واقع کاملاً متفاوت هستند.

مقالات جدید خواندنی  ثبت شرکت از 0 تا 100 در سال 1400 - ثبت شرکت اریکه

سیدنی گفت: “شما فکر می کنید سرنا ساکت است، اما کاملا برعکس است.” ونوس بسیار ساکت است، به خصوص زمانی که جوانتر بود. او همیشه قبل از اینکه خودش را بررسی کند، مطمئن می شد که همه خوب هستند، که به نظر من کیفیت بسیار شیرینی داشت.» این بازیگر که خواهر و برادرهای خودش را نیز دارد، گفت که احساس می کند می تواند با خواهران ویلیامز ارتباط برقرار کند. آنها بسیار متواضع هستند و واقعاً در مورد خودشان صحبت نمی کنند. اما با کارهایی که آنها برای من و دختران در سراسر جهان انجام دادند، دری را به روی ما باز کردند و تاریخ را به روی ما تغییر دادند و من بسیار الهام گرفته‌ام که به کاری که آنها انجام دادند ادامه دهم.»

سیدنی قبل از اینکه این نقش را بازی کند هرگز راکت تنیس را برنگرفته بود شاه ریچارد، اما زمانی که او تمرینات خود را برای امتحان شروع کرد، نتوانست متوقف شود. با این حال، سخت ترین بخش، یادگیری نحوه بازی با راست دست بود، مانند ورزشکاری که او در فیلم به تصویر می کشد. سیدنی چپ دست است و مجبور شد برای انجام این ورزش برخلاف طبیعت خود کار کند. او گفت: “من عاشق تنیس شدم.” و وقتی این ورزش را درک می کنید، می فهمید که چرا ونوس و سرنا نیز عاشق آن شدند.

این فیلم کاملاً از بازیگران لیست A برخوردار است – ویل اسمیت و آنجانو الیس نقش والدین را بازی می‌کنند، جان برنتال نقش یکی از مربیان آنها را بازی می‌کند، حتی تونی گلدوین و دیلن مک‌درموت در تمام این فیلم‌ها ظاهر می‌شوند. سیدنی گفت که درس های زیادی از بازیگران آموخته است. او در مورد اسمیت گفت: “من عاشق قلب بزرگ آقای ویل هستم.” او به ما گفت که مطمئن شویم با هر فیلمی، با عوامل، دستیاران تولید، و همه آشنا می‌شویم. همه درگیر هستند – این یک گروه است. شما تنها کسی نیستید که این فیلم را می‌سازید. من عاشق این هستم که چگونه او در صحنه فیلمبرداری با همه رابطه برقرار کرد، بنابراین اکنون، با هر فیلمی که بازی می کنم، همان کاری را که آقای ویل انجام داد، انجام خواهم داد.

مقالات جدید خواندنی  FKA Twigs و Cate Blanchett Bare All for Hugo Huerta Marin

در ادامه، سیدنی یکی دیگر از نمادهای آمریکایی در حال ساخت – ساشا اوباما – را در سریال Showtime به تصویر خواهد کشید. بانوی اول. این سریال در یک ماکت از کاخ سفید فیلمبرداری شده است، که به گفته بازیگر، دقیقا شبیه به واقعی است. سیدنی قول داد: “لباس ها شگفت انگیز هستند.” “OT Fagbenle نقش باراک اوباما را بازی می کند، و شما بچه ها می روید، وای او است باراک اوباما! او صدا و رفتارش پایین است.»

او در این سریال در کنار ویولا دیویس که نقش میشل اوباما را بازی می کند و با او کار کرده است، بازی خواهد کرد. نرده ها در سال 2016. سیدنی با خنده گفت: “در حال صحبت کردن دوباره با خانم ویولا، من از نه سالگی او را ندیده بودم، بنابراین او گفت: “وای خدای من، بچه من بزرگ شد!” ما زمان شگفت انگیزی داشتیم و صحبت های شگفت انگیزی درباره خودمان و بزرگ شدن در این صنعت به عنوان زنان جوان داشتیم.

سیدنی هنوز خانواده اوباما را ملاقات نکرده است، اما از دیویس، که در طول تولید با میشل اوباما تماس‌های تلفنی زیادی داشت، شنید که رئیس‌جمهور سابق و بانوی اول از کیست او آگاه هستند. ” او گفت. او افزود: “من فهمیدم که برای پرزیدنت باراک اوباما و خانم میشل اوباما بسیار مهم است که مطمئن شوند ساشا و مالیا دوران کودکی دارند.” فیلم زیادی وجود نداشت که بتوانیم از آنها پیدا کنیم زیرا آنها زندگی خصوصی داشتند، اما من آن را بسیار دوست دارم.