Rosé and CL Made History K-Pop at The Met Gala

K-pop گاهی اوقات به نظر می رسد که در حال حاضر در سراسر جهان تسخیر شده است ، اما یک چیزی که طرفداران سختگیر این سبک می دانند این است که همیشه موانع بیشتری برای شکستن و نقاط عطف برای ایجاد وجود دارد. به عنوان مثال ، پیش از امشب ، هیچ بت زن کی پاپ هرگز در بزرگترین شب مد ، Met Gala ، روی فرش قرمز راه نرفته بود. زمانی تغییر کرد که Rosé بلک پینک و 2NE1 سابق و ستاره انفرادی فعلی CL روی فرش قرمز قدم گذاشتند.

تا حدی شگفت آور ، فقط نوازندگان مرد K-pop (از جمله Psy ، Rain ، و عضو EXO Lay) قبلاً موفق به تهیه بلیط این رویداد شده بودند. وقتی مورد خاص CL را در نظر بگیرید ، این بسیار شگفت آور است. او در سال 2009 به عنوان خواننده رپ در گروه دختران 2NE1 مطرح شد و به ایجاد روابط بین ستاره های موسیقی کره ای و خانه های مد غربی کمک کرد. او در باند DKNY قدم زده است ، در ردیف اول در تام فورد ، گولتیه ، سن لوران ، Moschino و موارد دیگر نشسته است و به عنوان موزایی برای طراحان آمریکایی مانند جرمی اسکات عمل کرده است.

بنابراین مناسب بود که او یکی از اولین زنهای بت باشد که دعوت مت را به دست آورد. او یک کت جین آبی روی شلوارهای سفید پوشیده بود ، ظاهری تا حدودی تندیس آزادی ، طراحی شده توسط الکساندر وانگ.

عکس توسط دیمیتریوس کامبوریس/گتی ایماژ برای The Met Museum/Vogue

به عنوان یکی از اعضای Blackpink ، Rosé بخشی از جدیدترین نسل ستارگان K-pop است که هم دنیا و هم مد را در اختیار دارد. او نه تنها سفیر رسمی سن لوران است بلکه در کنار مدیر خلاق خانه آنتونی واکارلو حضور داشت. او یک لباس مشکی کوچک کلاسیک با جزئیات پاپیون نامتقارن در جلو پوشیده بود.

مقالات جدید خواندنی  باد فتق چیست؟

عکس توسط مایک کوپولا/گتی ایماژ