Neve Campbell و Courteney Cox برای اطلاعات بیشتر بازگشته اند

بیست و پنج سال پس از ورود Ghostface به زندگی ما ، او برای یک دور دیگر بازگشت فریاد بزن (نه ، نه فریاد 5 ، اگرچه از نظر فنی این پنجمین فیلم در حق رای دادن است). Neve Campbell ، Courteney Cox و David Arquette همه بازنگشته اند تا نقش های خود را که در فیلم 1996 با همین نام معرفی شده بود ، دوباره بازی کنند ، در حالی که شما نمی توانید از جدیدترین آنها لذت ببرید. فریاد بزن در شب هالووین ، اکنون یک تریلر وجود دارد که به شما کمک می کند تا به حال و هوای وحشتناک فصل برسید.

کارگردانی آن جفتی است که شما را آورده است آماده است یا نه، مت Bettinelli-Olpin و Tyler Gillett ، و نوشته شده توسط James Vanderbilt از زودیاک و Guy Busick از آماده یا نه، فریاد بزن به گفته پارامونت پیکچرز ، تماشاگران را به وودزبورو باز می گرداند ، جایی که تهدید نقاب دار جدید نوجوانان را “برای احیای اسرار از گذشته مرگبار شهر” هدف قرار می دهد. تعدادی از تازه واردان ، از جمله دیلن مینت ، جک کوئید و جنا اورتگا ، به Originals Cox ، Arquette و Campbell ملحق می شوند.

پیش از انتشار تریلر ، فریاد بزن پوستر فیلم آینده را معرفی کرد که نشان می دهد Ghostface چاقوی امضای خود را به همراه عبارت “این همیشه کسی است که می شناسید” نشان می دهد ، بیانیه ای که در قسمت های قبلی این حق رای ثابت شده است. فریاد بزن برای اولین بار در 14 ژانویه 2022 در سینماها نمایش داده می شود.