Neve Campbell و Courteney Cox برای اطلاعات بیشتر بازگشته اند

بیست و پنج سال پس از ورود Ghostface به زندگی ما ، او برای یک دور دیگر بازگشت فریاد بزن (نه ، نه فریاد 5 ، اگرچه از نظر فنی این پنجمین فیلم در حق رای دادن است). Neve Campbell ، Courteney Cox و David Arquette همه بازنگشته اند تا نقش های خود را که در فیلم 1996 با همین نام معرفی شده بود ، دوباره بازی کنند ، در حالی که شما نمی توانید از جدیدترین آنها لذت ببرید. فریاد بزن در شب هالووین ، اکنون یک تریلر وجود دارد که به شما کمک می کند تا به حال و هوای وحشتناک فصل برسید.

کارگردانی آن جفتی است که شما را آورده است آماده است یا نه، مت Bettinelli-Olpin و Tyler Gillett ، و نوشته شده توسط James Vanderbilt از زودیاک و Guy Busick از آماده یا نه، فریاد بزن به گفته پارامونت پیکچرز ، تماشاگران را به وودزبورو باز می گرداند ، جایی که تهدید نقاب دار جدید نوجوانان را “برای احیای اسرار از گذشته مرگبار شهر” هدف قرار می دهد. تعدادی از تازه واردان ، از جمله دیلن مینت ، جک کوئید و جنا اورتگا ، به Originals Cox ، Arquette و Campbell ملحق می شوند.

پیش از انتشار تریلر ، فریاد بزن پوستر فیلم آینده را معرفی کرد که نشان می دهد Ghostface چاقوی امضای خود را به همراه عبارت “این همیشه کسی است که می شناسید” نشان می دهد ، بیانیه ای که در قسمت های قبلی این حق رای ثابت شده است. فریاد بزن برای اولین بار در 14 ژانویه 2022 در سینماها نمایش داده می شود.

مقالات جدید خواندنی  ناتالی پورتمن یکی از مشهورترین لباس های کریستین دیور را به تن کرد