Nensi Dojaka برنده جایزه معتبر LVMH 2021 شد

ننسی دوجاکا ، طراح نوظهور آلبانیایی برنده جایزه LVMH 2021 ، یکی از افتخارات برتر صنعت مد برای استعدادهای جوان ، شد. او با نه نامزد نهایی دیگر رقابت کرد تا این جایزه را دریافت کند ، که به برندگان آن راهنمایی و پشتوانه مالی زیادی می دهد. دوجاکا در این باره گفت: “باورم نمی شد که برنده شده ام – احساس کردم که من شلیک شده ام.” نیویورک تایمز پس از دریافت جایزه “اما من نیز خوشحالم زیرا بینشی از زنانگی دارم که می خواهم با جهان به اشتراک بگذارم.”

دوجاکا ، 28 ساله ، در حال حاضر یک طراح مورد علاقه فرقه است. او به خاطر لباس های نامتقارن تجربی اش مشهور است و از الاستیک ، تال و استخوان بندی با ساختار دقیق برای ایجاد برش های پیچیده در طول بدن استفاده می کند. لباس های لغزنده ، تاپ ها ، لباس های مجلسی زیبا به طرز ماهرانه ای روی قفسه سینه تأکید می کند بدون اینکه بیش از حد آشکار شود ، در حالی که پارچه های شفاف را لایه بندی می کند تا سایه های جدید مشکی و برهنه را روی پوست ایجاد کند. او که در زمینه طراحی لباس زیر زنانه تحصیل کرده است ، تحریریه ای است در مورد روند برگشت لباس های کوچک در دهه 2000. او گفت: “من بر اساس جزئیات کوچک طراحی می کنم.” W در سال 2020. “این خیلی در مورد یک شبح چشمگیر نیست.”

او گفت: “من بدن زنان را دوست دارم.” “من عاشق استخوان یقه و پشت هستم. من فکر می کنم لباس مشکی کوچک من مثل امسال خوب عمل کرد زیرا مردم برای بیرون رفتن و جشن گرفتن دوباره احساس هیجان می کنند. آنها می خواهند احساس سکسی و شیکی داشته باشند. ” در واقع ، چندین فرد مشهور قطعات او را پوشیده اند ، از جمله امیلی راتایکوفسکی ، سوفی ترنر و بلا حدید ، و تأثیرگذارانی مانند کورتنی تروپ ، که لباس های دوجاکا را نوشته اند “[cover] هیچ چیز و همه چیز در همان زمان. “

مقالات جدید خواندنی  Rico Nasty و Flo Milli دوروتی‌های قدرتمند برای ویدیوی «Money» هستند