Megan Thee Stallion Head-to-toe Slime Green Bottega Veneta پوشید

Megan Thee Stallion چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارد. و پنجشنبه شب ، او دو مورد مهم را رقم زد: انتشار تک آهنگ “Butter Remix” خود با BTS ، و تولد مدیر Roc Nation ، T. Farris. در حالی که آهنگ او با گروه K-pop در سیستم عامل های پخش پخش می شد ، مگ با Farris و گروهی از نزدیکترین دوستان آنها (که شامل پل وال ، که همچنین با مدیر کار می کند) در شام بود. مگان به Farris یک زنجیر الماس به شکل حروف “T” و “F” توسط شرکت جواهرات سفارشی Eliantte هدیه داد ، که فریس از استوری های اینستاگرام مگ الگو گرفت.

اما مهمترین لحظه از عصر می تواند لباس مگان تی استالیون باشد-او از سری Bottega Veneta از مجموعه قبل از پاییز مارک 2021 استفاده می کرد ، که در جلد کتاب Skepta ، Melina Matsoukas و Slowthai در میان آنها دیده می شد. مدل ها. خواننده رپ “WAP” لباس مجلسی مشکی را انتخاب کرد که دارای لکه های بلند سینه سبز و چاک دار بود. کیف او تفرج سبز منجوق خانه مد بود که او را با قاطرهای سبز مهره دار بوتگا هماهنگ کرد. ناخن های او البته با همان رنگ آمیزی شده بود. Thee Hot Girl در استوری اینستاگرام خود ویدئویی از کیف بوتگا خود با عنوان “اگر می دانید این کیف را سنگین می دانید” منتشر کرد.

با اجازه از اینستاگرام مگان تی استالیون

برای جواهرات ، او یک دست الماس ، حلقه الماس متناسب و یقه مهره ای تیز ، همچنین در رنگ سبز لزج به تن داشت.

مقالات جدید خواندنی  بلا حدید رویای سال 90 در پلنگ و کامو است

چنین ظاهر برجسته ای مستلزم ارسال متقابل است و مگ مطمئن بود که لباس خود را در اینستاگرام و توییتر قرار داده است. اما Thee Stallion همچنین مخاطبان خود را در هر پلتفرم می شناسد و با اشاره به “Butter Remix” در توییت خود ، با عنوان “صاف مانند کره کاکائو” ، صدای فریبنده ای به ارتش BTS داد.