Lil Nas X لیتل ریچارد و Lil ‘Kim را در فرش قرمز MTV VMA میکس می کند

Lil Nas X پنج روز دیگر (آلبوم “بچه” و اولین وی ، مونترو در 17 سپتامبر افت می کند) ، اما هنرمند قانون شکن یکشنبه شب شکم بارداری خود را برای فرش قرمز MTV Music Awards Awards رها کرد. در عوض ، والدین آینده تصمیم گرفتند در عوض با کمد لباس خود بیانیه ای ارائه دهند و در ظاهر ورساچه با ظاهر سفارشی که توسط هودو موسی طراحی شده است ، قدردانی شود و از چند هنرمند پیش از او قدردانی کند.

به نظر می رسد خواننده “Industry Baby” به طور عمده Lil ‘Kim را هدایت می کند. بلیزر باریک با قطار نامتقارن و شلوارهای مناسب تقریباً رنگ دقیق نمادین سفارشی لیس کیم میسا هیلتون در مراسم اهدای جوایز در سال 1999 است. علاوه بر این ، شانه نمایان شده بالای ناس نمایانگر سینه سمت چپ آشکار است که ظاهر لیل کیم را جلوه می داد. بسیار نمادین

لیل کیم در VMA های MTV 1999.

کوین مازور/WireImage

اما منابع به همین جا ختم نمی شود. از ناحیه گردن به بالا ، به لطف فرهای بلند و موهای صورت ، ناس شبیه موسیقی بزرگ دیگری است: پیشکسوت راک ، لیچل ریچارد. هرچند شباهت های بین Nas و Little Richard بیش از آنکه ظاهری باشند. درست مانند لیچارد ریچارد در طول دهه ها فعالیت حرفه ای خود ، ناس دائماً مرزهایی را که مخاطبان آمریکایی می توانند کنترل کنند ، پیش می برد. و در حالی که نوازنده فقید به دلیل سابقه مسیحی خود رابطه پیچیده ای با جنسیت خود داشت ، موانع همجنسگرایان سیاه را در صنعت موسیقی شکست. به همین دلیل ، مناسب به نظر می رسد که ناس ، که با یکی از رقاصان مرد خود در حین اجرای خود در مراسم BET Music Awards در ماه ژوئن به خوبی سر و کار داشت ، امشب با ظاهر خود از این دو بزرگ موسیقی تقدیر می کند.

جیسون کمپین/گتی ایماژ

ANGELA WEISS/AFP از طریق گتی ایماژ

مقالات جدید خواندنی  مشخصات و قیمت خودرو اطلس سایپا + عکس و نمای داخلی-راهبرد معاصر