Lauren Ridloff ستاره «Eternals» در شبیه سازی سرعت فوق العاده و آوردن «Deaf Gain» به جریان اصلی

لورن ریدلوف نمی تواند به شما بگوید که چند بار از او پرسیده شده است که چه حسی دارد که اولین ابرقهرمان ناشنوا در دنیای سینمایی مارول هستید. مجری که سرعت فوق‌العاده مککاری را در کلوئه ژائو زنده می‌کند جاودانه ها، در دو هفته گذشته در گردباد چرخه مطبوعات بوده است و این سوالی است که او بسیار دریافت کرده است.

«این فرصت خوبی برای کنترل این روایت بود. [But] ای کاش مردم از من می پرسیدند، “کار کردن با کلوئه چگونه بود؟” یا “مهم ترین پیام در فیلم چیست؟” رایدلوف در طی تماس اخیر زوم همراه با مترجمش توضیح داد. آنها همچنین از من در مورد زبان اشاره آمریکایی می پرسند، که من بسیار افتخار می کنم که به نمایش بگذارم. در عین حال… تجربه ناشنوایان بسیار بیشتر از امضاکننده بودن است. این است که چگونه در فضایی زندگی کنیم که برای دنیایی شنیداری است. چگونه آن فضا را به اشتراک می گذارید؟ من واقعاً علاقه مند هستم در مورد آن چیزها صحبت کنم.»

بنابراین کار با ژائو، کارگردانی که عمدتاً برای درام وسترن شناخته می‌شود، چگونه بود سوار و برنده اسکار سرزمین عشایر? Ridloff می گوید او و جاودانه ها فیلمساز در واقع خیلی زود، مدتها قبل از فیلمبرداری، زمانی که نامی به زبان اشاره آمریکایی به ژائو اختصاص داد، با هم ارتباط برقرار کرد. «در جامعه ناشنوایان، ما بر اساس ویژگی‌ها یا ویژگی‌های افراد، علائم نام‌گذاری می‌کنیم. بنابراین به این معنی است که شما واقعاً نمی‌توانید به زبان اشاره به کسی نامی بدهید بدون اینکه او را بشناسید، و این امری است که شما با جامعه ناشنوایان یا حداقل یک ناشنوا مرتبط هستید.

در خلال دومین دیدار ریدلوف با ژائو، او به ویژه از حضور بی اساس او متاثر شد. فکر می‌کنم او احتمالاً پالو سانتو را می‌سوزاند، و ممکن است در دفتری بوده باشد، اما واقعاً شبیه یک پناهگاه است. چراغ ها کم شده بود. او روی زمین نشسته بود.» این بازیگر از کارگردان به یاد می آورد. او مثل این است که “بیا داخل، بیا با من بنشین” و هیچ کفشی به پا نداشت و به صورت ضربدری روی زمین نشسته است و اوست، این علامت اسمش بود. علامت نام او اساساً به معنای “پاهای ضربدری روی زمین” است. این فقط به روشی واقعا بصری نشان می دهد که او فوق العاده روی زمین است.”

Ridloff یک لباس Givenchy و جوراب شلواری مخصوص استایلیست می پوشد.

جاودانه ها گروهی از بازیگران با انواع هویت‌ها و پیشینه‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد، و در حالی که کیفیت فیلم بودجه کلان قابل توجه است و ارزش تجلیل دارد، همیشه بحث 22 در مورد این تنوع وجود دارد که به طور بالقوه قدرت آن را صاف می‌کند. برای ریدلوف، که او نیز یک زن چند نژادی، سیاه‌پوست و مکزیکی، و مادر دو فرزند است، چیزهای بیشتری از ناشنوایی‌اش وجود دارد.

مقالات جدید خواندنی  بهترین لحظات مد روز فرش قرمز Blackpink's Rosé همیشه برجسته است

«هر کس هویت های متفاوتی دارد و شخصیت های متفاوتی دارد که در درون آنها زندگی می کند. ریدلوف می‌گوید که چگونه در مورد محل تلاقی هویت‌هایمان صحبت می‌کنیم، مسئله لحظه‌ای است. «اینکه من در مورد تجربه‌ام چطور صحبت می‌کنم [by] از خودم می‌پرسم چگونه صادقانه با بخشی از وجودم آشنا می‌شوم، بدون اینکه بخشی دیگر از خودم را از بین ببرم. چگونه انتخاب می کنید که کدام یک را اول خطاب کنید؟ این گفتگو ادامه دارد و باید ادامه یابد.»

این بازیگر 43 ساله در شیکاگو، ایلینویز به دنیا آمد و در طول سال های نوجوانی، در مدرسه مدل متوسطه ناشنوایان در واشنگتن دی سی تحصیل کرد. ، نورتریج، ریدلوف وقت خود را صرف نوشتن می کرد. در واقع، او آنقدر طرفدار بزرگ استیون کینگ بود که یک داستان ترسناک برای یک تکلیف مدرسه نوشت که آنقدر گرافیکی بود که منجر به کنفرانس والدین معلم شد. در حالی که بزرگسالان زندگی او کمی از محتوای داستان آشفته بودند، به طرز چشمگیری نوشته شده بود و ریدلوف به انجام یک شاهکار داستان سرایی افتخار می کرد.

سال ها بعد، در سال 2018، حرفه او تغییر کرد. در حالی که به عنوان معلم زبان اشاره آمریکایی در احیای نمایشنامه برنده تونی کار می کرد فرزندان یک خدای کوچکتر، ریدلوف در جریان خواندن در مقابل جاشوا جکسون جایگزین نقش اصلی شد. کارگردان کنی لئون به قدری از بازی او غافل شد که نقش را در همانجا به او پیشنهاد داد. ناگهان، در حالی که او به دنیای بازیگری حرفه ای وارد شد، تئاتر به اردوگاه اصلی او تبدیل شد. ریدلوف می‌گوید که منحنی یادگیری، دست کم، تند بوده است، به‌ویژه با غسل تعمید او توسط آتش در یک راه بسیار عمومی، زمانی که تولید از مرحله پیش‌اکران و به برادوی منتقل شد.

صحنه اول، من ایستاده ام [and] گریه کردن اولین صحنه در برادوی تا به حال، من باید هر احساسی را مطرح می‌کردم و از نظر ذهنی آماده می‌شدم تا در فضای آن شخصیت خارج از خفاش باشم.» او به سرعت اقتباس کرد و با بازی اش نامزدی تونی بهترین بازیگر زن در یک نمایشنامه را برایش به ارمغان آورد و زمانی که برای بازی در نقش کانی در سریال آخرالزمان زامبی انتخاب شد. مرده متحرک، او برخی از درس هایی را که از صحنه آموخته بود، گرفت و آنها را برای حضور در صحنه فیلمبرداری به کار برد. «انتقال آن به تلویزیون و مرده متحرک او به خاطر می آورد که بیشتر در مورد مسائل دسترسی و پشتیبانی و منابع بود از این نظر که تولید از من چه نیازی دارد و من از تولید چه نیاز دارم. “این به خودی خود یک تجربه یادگیری بود.”

مقالات جدید خواندنی  آنیا تیلور-جوی در مراسم جوایز CFDA یک ظاهر سبک اسکار د لا رنتا می پوشد

احساس اطمینان بیشتر برای گفت و گوی باز در مورد نیازهای خاص خود نیز به بازیگر در صحنه فیلم کمک کرد جاودانه ها ریدلوف به خاطر می‌آورد که پس از یک روز فیلم‌برداری، بازیگران با هم در یک مهمانی تعطیلات شرکت کردند و او در حال صحبت با آنجلینا جولی، یکی از بازیگران، در مورد دشواری‌هایی بود که در برخی از صحنه‌هایی که در آن با روبه‌رو شدن با یک دیوار شروع می‌شود، نشان داده شد. جولی استفاده از قلم لیزری را پیشنهاد کرد که تیم جلوه‌های ویژه می‌تواند در طول پس‌تولید آن را پاک کند voila: راه حلی ارائه شد.

فیلم ما با لورن ریدلوف را در زیر به کارگردانی لیا وینکلر با فیلمبرداری جیمی نیانگو تماشا کنید.

ریدلوف سال‌ها دونده بوده است، اما می‌گوید که او را کنار می‌کشد جاودانه ها قدرت اصلی شخصیت یک مانع کاملاً متفاوت در پشت صحنه بود. ویژگی مککاری سرعت فوق العاده اش است که از آن برای سقوط به دشمنان و در عرض چند ثانیه در سرتاسر جهان استفاده می کند. برای جلوه دادن سرعت فوق العاده در دوربین، ریدلوف مجبور شد روی وسیله ای به نام Travelator که اساساً یک تردمیل بزرگ است، به سرعت بپرد. این یک آهسته دویدن صبحگاهی معمولی نبود – در عوض، مجری ده‌ها آزمایش را با سرعت‌های مختلف انجام داد، همه در حالی که در لباس ابرقهرمانی‌اش محصور بود – اما وقتی سرانجام توانست این کمی از جادوی فیلم را روی صفحه ببیند، می‌گوید خوشحال است که همه چیز “زیبا” جمع شد.

در این فیلم، ابدیان گروهی از موجودات جاودانه باستانی هستند که با احتیاط (بیشتر) خود را در جوامع زمینی برای هزاران سال ادغام کرده اند، و از دخالت در تمام تراژدی های ساخته دست بشر که در تمام مدت زمان بشر رخ داده است منع شده اند. سیاره را پر جمعیت کرد Makkari می تواند تمام جهان را فقط در چند لحظه ببیند، بنابراین قابل درک است که این شخصیت ممکن است در دنیای فیلم کمی خسته شود. در زمانی که Eternals توسط رهبر گروه Ajak (سالما هایک) از مبارزه با Deviants معاف می شوند، موجوداتی که نسل بشر را تهدید می کردند، و زمانی که سرسی (جما چان) چندین قرن بعد گروه را گرد هم می آورد، این تندرو هزاران هزینه می کند. سالها جمع آوری مصنوعات مشهور و قطعات تاریخ. ریدلوف حدس می‌زند که اگر او در زندگی واقعی هم همین عادت‌ها را داشت، از لاکازا آزول، خانه آبی معروفی که فریدا کالو بیشتر عمرش را در آن زندگی می‌کرد و اکنون به موزه‌ای برای بزرگداشت این هنرمند افسانه‌ای تبدیل شده، می‌گرفت.

مقالات جدید خواندنی  موسی سومنی با اولین نصب هنری ، موسیقی جدید و تنهایی صحبت می کند

علیرغم همپوشانی زیبایی شناسی بین بازیگر زن و شخصیت او، تکرار ریدلوف از مککاری کمی با نسخه ای از شخصیت که سال ها در کمیک ها به تصویر کشیده شده بود متفاوت است. که در جاودانه ها در کتاب های مصور از سال 1976، این شخصیت به عنوان Makarri، یک مرد سفیدپوست با موهای بور معرفی می شود. اما تغییر نژاد و جنسیت شخصیت و املای کمی تعدیل شده نام او، تنها تفاوت‌های نسخه ریدلوف نیست – اجرای مککاری او مفهوم Deaf Gain را نشان می‌دهد که موقعیت ناشنوایان را از یک فضا به چالش می‌کشد. کمبود و تمرکز بر مزایای آنها. او این توانایی را دارد که ارتعاشات را حس کند، دقیقاً مانند اینکه چگونه جامعه ناشنوایان موسیقی را از طریق ارتعاشات تجربه می کنند، و بوم های صوتی او (که در نتیجه دویدن با سرعت فوق العاده ایجاد می شود) او را تحت تأثیر قرار نمی دهد. ریدلوف می‌گوید از دیدن این واژه که در فرهنگ رایج بحث می‌شود، هیجان‌زده است.

ریدلوف لباس گوچی می پوشد.

زمانی که نوجوان بودم، برای اولین بار با یک ضرب المثل مواجه شدم: “ناشنوایان می توانند هر کاری انجام دهند جز شنیدن.” اما این نقل قول واقعاً تکامل یافته است. و امروز این سود ناشنوایان است. ما خوش شانس هستیم که اینگونه هستیم.» او می گوید. “این یک وضعیت بدی نیست. این می تواند باشد، اما درست مانند هر هویت دیگری است – گاهی اوقات می گویید “X بودن آسان نیست.” تمام دنیا برای خدمت به یک گروه خاص از مردم تنظیم شده است، به این معنی که اگر شما در آن گروه نباشید، اغلب اوقات به شما خدمات نمی‌دهند.» اما برای Ridloff، ناشنوا بودن می تواند مزایای زیادی داشته باشد، یکی از آنها به شوخی می گوید، نشستن در کنار نوزادی که گریه می کند در هواپیما و بی آزار بودن. او می‌گوید: «مطمئناً، چون قرار نیست آنها را بشنوم.» “این سود ناشنوایان است.”

برنامه Ridloff همچنان مملو از ظاهر و تعهدات است جاودانه ها در تاریخ 5 نوامبر در سینماها بزرگنمایی می کند. با این حال، او از قبل به این فکر کرده است که پس از ماه ها تمرین بدنی، چرخه های مطبوعاتی و حضور در اولین نمایش ها، بالاخره چه کاری انجام خواهد داد. من واقعا مشتاق سفرم به مکزیک هستم. من با خانواده ام به تعطیلات می روم تا بازنشستگی پدرم را جشن بگیرم.» او با آرامش می گوید. من نمی توانم صبر کنم تا یک پینا کولادا بخورم.

عکس لورن ریدلوف توسط لیا وینکلر. طراحی شده توسط تس هربرت. مو توسط میچل کانترل، آرایش توسط نیک باروز.