Kirsten Dunst با رنگ سبز Regal Flores روی فرش قرمز خیره می شود

هنگام فیلمبرداری Netflix’s قدرت سگ، کرستن دانست و بندیکت کامبربچ در ابتدا دوستانه نبودند – اما این به این دلیل است که آنها در شخصیت های آشفته خود غرق شده اند. با این وجود ، این دو ستاره در جشنواره فیلم BFI لندن هنگام حضور در اولین نمایش فیلم مهیج وسترن معاصر ، نوشته و کارگردانی جین کامپیون ، لبخند زدند (آنها، در The Cut) اگرچه موضوع دشوار فیلم ، که او در مصاحبه Deadline آن را “در حال ظهور” توصیف کرد ، لباس و آرایش دانست برای بازگشت او به فرش قرمز پس از تولد دومین فرزندش ، جیمز ، در مارس ، درخشان و پر جنب و جوش بود.

دانست لباس سبز تمام قد طراح انگلیسی اردم را پوشیده بود که بر روی آن دسته گل و فلور امضا شده بود. این مجموعه از مجموعه Erdem’s Pre-Fall 2021 است و دارای پلیسه های جعبه ای گسترده است ، که ابریشم شاداب را تقویت کرده و در هنگام کار بر روی فرش قرمز آن را به طرز فوق العاده ای حفظ می کند. یقه گرد سوراخ کلیدی و ارسی چاپ شده مطابق با آن پمپ های ساتن قرمز گیلاسی ، بازیگویی بصری را اضافه می کند. طراح مورد علاقه دانست است – او در نمایشگاه همکاری شگفت انگیز H&M در ردیف اول نشسته بود و قبلاً طرح های او را در رویدادهای عمومی پوشیده بود.

در مورد زیبایی ، او با چشم دودی ظریف ، مژه های بلند و لب قرمز گوجه فرنگی روشن آن را ساده نگه داشت. موهای دانست موهایش را برای زرق و برق کلاسیک به مویی کشیده و موجی ظریف برای لمس معاصر تبدیل کرد.

مقالات جدید خواندنی  شارون دانکن-بروستر در مورد نقش "دون" تغییر جنسیت خود فکر می کند

ظاهر او خیره کننده است ، اما یک مراسم رسمی نیز وجود دارد که منعکس کننده داستان ناخوشایند فیلم است. دانست در نقش رز گوردون ، که با جورج بربانک نامزد است ، نقش شریک واقعی اش ، جسی پلمونز را بازی کرد. کامبربچ با به تصویر کشیدن فیل بربانک ، برادر جورج ، خود را در روابط آنها وارد می کند و رز را با دستکاری و سوء استفاده عاطفی ناامید می کند. دانست ضمن اشاره به پیچیدگی های رز گفت: “شخصیت بندیکت یک شخصیت در حال ظهور است که به آرامی در مغز رز نفوذ می کند و به او نور می دهد.” “او نیز به نوعی این کار را با خودش انجام می دهد. خیلی طول نکشید … او با قدرت شروع می کند اما او این کار را برای ترساندن او انجام می دهد تا اینکه سرانجام او الکلی می شود. ” این فیلم در حال دریافت جوایز اسکار است و در 7 نوامبر از طریق نتفلیکس اکران می شود. عکسهای بیشتر از ظاهر او را در زیر مشاهده کنید.

عکس: سمیر حسین/WireImage.

عکس: Karwai Tang/WireImage.

عکس: مایک مارسلند/WireImage.