Kering ، شرکت مادر YSL و Gucci ، در سال 2022 به طور کامل خز خواهد رفت

گروه لوکس فرانسوی کرینگ به تازگی اعلام کرده است که همه برندهای خود استفاده از خز حیوانات را در طرح های خود متوقف خواهند کرد ، این کار با مجموعه FW 2022 آغاز می شود. بسیاری از مارک های Kering ، از جمله Gucci و Balenciaga ، طی چند سال گذشته استفاده از خز را متوقف کرده اند ، بنابراین این اعلامیه بیشتر مربوط به مارک سنت لوران و لباس مردانه ، Brioni است.

فرانسوا هنری پینو ، رئیس و مدیر اجرایی Kering می گوید: “سالهاست ، کرینگ به دنبال رهبری پایداری است ، هدایت شده توسط چشم اندازی از تجمل است که از بالاترین ارزشها و استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی جدا نیست.” “وقتی صحبت از رفاه حیوانات می شود ، گروه ما همیشه تمایل خود را برای بهبود عملکرد در زنجیره تامین خود و به طور کلی در بخش لوکس نشان داده است.”

در سال 2019 ، کرینگ استانداردهای مربوط به رفاه حیوانات را “برای اطمینان از مراقبت و احترام به حیوانات در زنجیره های تأمین کرینگ” و “برای تحریک و پیشرفت صنعت با شیوه های عادلانه تر ، انسانی و ایمن” منتشر کرد. در آن زمان ، گوچی قبلاً از سال 2017 بدون خز بود. از آن زمان مارک های دیگر Kering ، از جمله Balenciaga ، Bottega Veneta و Alexander McQueen از رهبری آنها پیروی کردند. (این شرکت همچنین دارای چندین مارک طلا و جواهر و ساعت های لوکس از جمله Pomellato و Boucheron است ، جایی که این موضوع کمتر مربوط است.)

بنابراین ، اعلام این بدان معناست که دو برند اخیر کرینگ که هنوز از خز استفاده می کنند – Saint Laurent و Broni – این کار را کنار می گذارند ، با شروع مجموعه های FW 2022 خود ، اوایل سال آینده به نمایش گذاشته می شوند. مطابق با WWD، این سیاست همچنین بر هر نام تجاری که توسط Kering در آینده خریداری می شود ، تأثیر خواهد گذاشت.

مقالات جدید خواندنی  هدرز پراید یورو 4 فولادی - اگزوز خودرو مشهد

پینو گفت: “اکنون زمان آن فرا رسیده است که با پایان دادن به استفاده از خز در تمام مجموعه هایمان ، گامی بیشتر به جلو برداریم.” وی افزود: “جهان همراه با مشتریان ما تغییر کرده است و طبیعتاً تجمل باید با آن سازگار شود.”