Jennie Sat Black Row در نمایشگاه Chanel ، بلک پینک

جنی بیش از یکی از ستاره های هفته مد Chanel در هفته مد پاریس بود. خواننده بلک پینک که طرفداران آن را با محبت “Human Chanel” لقب داده اند ، در ردیف اول این مراسم قرار گرفتند ، اما نه قبل از اینکه خود یک قطعه از مجموعه را مدل سازی کند.

قبل از این رویداد ، Chanel برخی از مطالب تبلیغاتی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، که شامل “گروهی از سفیران و دوستان مجلس” بود. در فیلم های گرفته شده توسط Inez & Vinoodh ، که به عنوان مهمان وارد برنامه شدند، Jennie ، Lily-Rose Depp ، Quannah Chasinghorse ، و بیشتر الگوهای این مجموعه جدید.

در ویدئوی خود ، جنی ، که به تازگی چهره مجموعه جدید کوکو نیج Chanel نامیده شد ، یک ست بافتنی کامل با یک برالت ، مینی شورت کوتاه و یک شلوار جلیقه کوتاه آستین کوتاه پوشید. اما برای نمایش ، جنی به دنبال ظاهری کلاسیک تر از Chanel بود ، البته با یک پیچ و تاب. این خواننده یک ست توئید قرمز با دامن کوتاه و کاپ تاپ بدون آستین پوشیده بود. این قطعات با کمربند مروارید ، گردنبند لوگوی Chanel و یک کیف با لحاف قرمز تزئین شده بودند. این ظاهر ، که به دوران 80 و 90 مجلس نمایندگان می پردازد ، مناسب بود با توجه به اینکه نمایشگاه شانل به ادای احترام به آن دهه ها با برخی از قطعات الهام گرفته از نوع قدیمی و یک باند بلند برای مدلهای پیچ خورده پرداخت.

جنی سومین عضو Blackpink است که در هفته مد پاریس در این فصل شرکت می کند. هم گروهی های وی جیسو و روزه هفته گذشته به ترتیب به عنوان سفیر در نمایش های دیور و سنت لوران شرکت کردند.

استفان کاردیناله – Corbis/Corbis Entertainment/Getty Images

برتراند ریندوف پتروف/گتی ایماژ