Cynthia Erivo Hyping Michaela Coel at The Emmys از توییتر الهام گرفته است

درست مثل هر جوایزی که این روزها نشان داده می شود ، امی 2021 با قله هایی (مانیکور پنجه ای و جذابیت های مخفی) و دره ها پر شده است.نمایش طرح سیاه بانو به سرقت می رود) ، اما شب به اوج خود رسید وقتی که مایکلا کوئل اولین امی خود را برای نوشتن نمایش نیمه خودنگار خود دریافت کرد ، من ممکن است شما را نابود کنم این لحظه حتی زمانی بهتر شد که کوئل قبل از اینکه روی صحنه برود و جایزه خود را دریافت کند ، از طرف هم میز خود ، سینتیا اریوو ، صحبت هایی را به نظر می رساند. در حال حاضر ، توییتر خواستار جزئیات بیشتر است.

کوئل و اریوو بیش از یک دهه با هم دوست بودند و حتی در سریال طنز Coel با هم کار کردند ، آدامس در سال 2015 (در واقع ، این اولین نقش سخنرانی Erivo روی دوربین بود). امشب ، هر دو بازیگر زن برای بازی در نقش های اصلی نامزد بازیگر نقش اول برجسته در مجموعه محدود یا فیلم گلچین شدند. من ممکن است شما را نابود کنم و نابغه: آرتا (این جایزه توسط کیت وینسلت برای Mare of Eastown)به این زوج به وضوح در طول شب از یکدیگر حمایت می کردند ، زیرا وقتی کوئل برای نویسندگی برجسته برای مجموعه محدود یا فیلم گلچین برنده شد ، دوربین روی اریوو و کوئل تمرکز کرد زیرا آنها یک لحظه شیرین را به اشتراک گذاشتند.

البته ما نمی دانیم که بین زنان چه گفته شده است ، اما این باعث نشده بینندگان از توییتر استفاده کنند و قدردانی خود را از دوستی این دو نشان دهند.

پس از تبادل نظر با اریوو ، کوئل روی صحنه رفت تا جایزه اش را بپذیرد و در سخنرانی خود لحظه ای را اختصاص داد من ممکن است شما را نابود کنم برای “هر بازمانده از تجاوز جنسی” ، یک لحظه عالی را در این یکشنبه شب خاتمه دهید. همانطور که اولیویا کلمن گفت در سخنرانی امشب خود در مورد پذیرش ، “مایکلا کوئل ، فاک بله.”