Cynthia Erivo Hyping Michaela Coel at The Emmys از توییتر الهام گرفته است

درست مثل هر جوایزی که این روزها نشان داده می شود ، امی 2021 با قله هایی (مانیکور پنجه ای و جذابیت های مخفی) و دره ها پر شده است.نمایش طرح سیاه بانو به سرقت می رود) ، اما شب به اوج خود رسید وقتی که مایکلا کوئل اولین امی خود را برای نوشتن نمایش نیمه خودنگار خود دریافت کرد ، من ممکن است شما را نابود کنم این لحظه حتی زمانی بهتر شد که کوئل قبل از اینکه روی صحنه برود و جایزه خود را دریافت کند ، از طرف هم میز خود ، سینتیا اریوو ، صحبت هایی را به نظر می رساند. در حال حاضر ، توییتر خواستار جزئیات بیشتر است.

کوئل و اریوو بیش از یک دهه با هم دوست بودند و حتی در سریال طنز Coel با هم کار کردند ، آدامس در سال 2015 (در واقع ، این اولین نقش سخنرانی Erivo روی دوربین بود). امشب ، هر دو بازیگر زن برای بازی در نقش های اصلی نامزد بازیگر نقش اول برجسته در مجموعه محدود یا فیلم گلچین شدند. من ممکن است شما را نابود کنم و نابغه: آرتا (این جایزه توسط کیت وینسلت برای Mare of Eastown)به این زوج به وضوح در طول شب از یکدیگر حمایت می کردند ، زیرا وقتی کوئل برای نویسندگی برجسته برای مجموعه محدود یا فیلم گلچین برنده شد ، دوربین روی اریوو و کوئل تمرکز کرد زیرا آنها یک لحظه شیرین را به اشتراک گذاشتند.

البته ما نمی دانیم که بین زنان چه گفته شده است ، اما این باعث نشده بینندگان از توییتر استفاده کنند و قدردانی خود را از دوستی این دو نشان دهند.

مقالات جدید خواندنی  توییتر لباس مجلسی مگان فاکس را به سختی در مراسم VMA های MTV 2021 منفجر کرد

پس از تبادل نظر با اریوو ، کوئل روی صحنه رفت تا جایزه اش را بپذیرد و در سخنرانی خود لحظه ای را اختصاص داد من ممکن است شما را نابود کنم برای “هر بازمانده از تجاوز جنسی” ، یک لحظه عالی را در این یکشنبه شب خاتمه دهید. همانطور که اولیویا کلمن گفت در سخنرانی امشب خود در مورد پذیرش ، “مایکلا کوئل ، فاک بله.”