Caitriona Balfe لباس ادای احترام Stella McCartney Alber Elbaz را روی فرش قرمز می پوشد

حدود یک هفته پس از ادای احترام به البر الباز طراح فقید که هفته مد پاریس را به پایان رساند ، یکی از لباسهای طراحی شده برای نمایش به فرش قرمز راه پیدا کرد. بیگانه ستاره Caitriona Balfe فقط استلا مک کارتنی را در اولین نمایش فیلم آینده خود پوشید و این لحظه بسیار قدرتمند بود.

همانطور که بالف فیلم جدید خود را تبلیغ می کرد بلفاست در شصت و پنجمین جشنواره فیلم BFI لندن روز سه شنبه ، لباس چین دار طلایی با شانه های بزرگ و ساختاری در اطراف او شناور بود و هنگام حرکت روی فرش و عکس گرفتن با لباسهای موج دار موج می زد. بالف به قطعه اجازه می دهد خودش حرف بزند ، با جواهرات ساده جسیکا مک كورمك و موهایش عقب كشیده شد. در باند فرودگاه ، کارن السون ، که در ابتدا مدل آن را طراحی کرده بود ، به افتخار الباز گوشواره بزرگ “A” و “E” پوشید.

مک کارتنی لباس طلایی را برای نمایش ادای احترام کارخانه AZ برای الباز ، که در آوریل کووید -19 درگذشت ، طراحی کرد. او به 44 طراح دیگر پیوست که آنها نیز قطعاتی را به افتخار طراح فقید خلق کردند. این اولین قطعه ای است که از نمایشگاه به فرش قرمز راه پیدا کرده است ، اما با توجه به کثرت ظاهر زیبا ، به احتمال زیاد آخرین قطعه نخواهد بود.

Gareth Cattermole/Gareth Cattermole/گتی ایماژ برای BFI

لیا توبی/گتی ایماژ برای BFI

مقالات جدید خواندنی  تایلر جیمز ویلیامز فینال فصل دوم ابتدایی ابوت را شکست