Anitta، Bebe Rexha و بیشتر، همه از Moschino برای گالا LA amfAR استفاده کردند

پنجشنبه شب، ستارگان در غرب هالیوود برای گالا amfAR لس آنجلس گرد هم آمدند، رویدادی سالانه در حمایت از amfAR، بنیادی که برای تحقیقات HIV/AIDS پول جمع آوری می کند. در رویداد امسال، جرمی اسکات از Moschino به دلیل تعهد مستمرش به سازمان غیرانتفاعی و مبارزه با HIV/AIDS با جایزه شجاعت تجلیل شد. به افتخار جایزه اسکات، بسیاری از شرکت کنندگان در مراسم گالا با ظاهری از Moschino ظاهر شدند و فرش قرمز بسیار بالایی را برای خود رقم زدند. اسکات خود کت و شلواری با الهام از مجموعه SS22 این برند پوشید که در سپتامبر در نیویورک عرضه شد. او روی بازوی آنیتا خواننده برزیلی وارد شد که لباسی از این مجموعه را پوشیده بود و آنها را به رنگارنگ ترین جفتی تبدیل کرد که روی فرش قرمز رفت. اما آنها به سختی تنها دو نفر بودند که نماینده اسکات بودند. تمام ظاهرهای Moschino را از فرش قرمز amfAR دیشب ببینید.

جرمی اسکات و آنیتا

آنیتا با جرمی اسکات روی فرش قرمز رفت و لباسی از مجموعه SS22 Moschino را پوشید که اسکات آن را به عنوان «خانم‌هایی که ناهار می‌خورند، اما همچنین قافیه‌های مهد کودک است، بنابراین دختر خانم است». در همین حال اسکات آنیتا را در کت و شلواری با همان نقوش حیوانات قافیه مهد کودک ست کرد.

اشلی بنسون

اشلی بنسون به دنبال ظاهری ملایم‌تر موسکینو، یک لباس مخملی آبی و چرم مشکی از مجموعه FW16 RTW این برند بود. استایل بنسون نیز باعث شد که این قطعه خطر کمتری داشته باشد. در باند، این لباس با رژه جوجه‌های دوچرخه‌سواری با کلاه‌های چرمی و تعداد زیادی زنجیر ارائه شد. این لباس خاص با یک کمربند دستبند در باند فرودگاه راه می رفت. بنسون، با این حال، همه اینها را برای گالا شب گذشته کنار گذاشت.

مقالات جدید خواندنی  باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

بیبه رکسا

Bebe Rexha که در جشن شب گذشته اجرا کرد، یک لباس مشکی مروارید برجسته از مجموعه Moschino FW21 RTW پوشید که در آن نقوشی از زرق و برق قدیمی هالیوود به چشم می خورد. رکسا با استایل خود، با پوشیدن یک دزدی خز سفید و دستکش سیاه اپرا روی فرش قرمز، آن را بازی کرد.

بنفشه چاچکی

مسابقه درگ Ru Paul برنده فصل هفتم ویولت چاچکی یکی از طرفداران پر و پا قرص موسکینو است و حتی قبلاً در برنامه های اسکات شرکت کرده است و حضور آنها در شب گذشته غافلگیر کننده نیست. چاچکی برای ظاهر خود از مجموعه اسکات SS20 انتخاب کرد که عمدتاً از پابلو پیکاسو و ایده مدل‌هایی به عنوان بوم‌های هنری الهام گرفته شده بود.

ماریا باکالووا

فیلم بعدی بورات ماریا باکالووا، بازیگر، در رویداد شب گذشته در Moschino SS21 RTW شرکت کرد، نمایشی که در اواسط همه‌گیری در عروسک‌های خیمه شب بازی معروف بود.

یووویچ مایل

بازیگر و مدل میلا جووویچ نسخه کوتاه شده لباس قرمز قلب دیتا فون تیز را برای بستن شوی FW21 RTW اسکات در فوریه به تن کرد.

جیجی گود

جیجی گود، که در فصل 12 شرکت کرد مسابقه درگ، در مراسم دیشب در این عروسک کاغذی نمادین از SS17 RTW که در اصل توسط جیجی معروف دیگر (حدید) الگوبرداری شده بود، شرکت کرد.

لانا کندور

لانا کندور، عزیز نتفلیکس، سومین شرکت کننده ای بود که شب گذشته لباسی از مجموعه FW21 اسکات را پوشید و نسخه نقره ای این لباس را انتخاب کرد.

راسون کرو

هنرمند Rosson Crow واقعاً درام را به این لباس پر زرق و برق SS20 با یک سرپیچ جواهرات اضافه کرد.

مقالات جدید خواندنی  ساخت استخر (بررسی انواع استخر + روش های اجرای آن ها)