9 مارک خوب کرم ضد چروک بالای ۵۰ سال [فوق العاده تاثیرگذار]

اثرات زیانباری که محیط میتواند بر روی پوست بگذارد با وجود روغن جوانهی گندم کم میشود. در ترکیبات این کرم از مواد زیادی استفاده شده است اما روغن دانهی انگور و جوانه گندم از همه موثرترهستند. در کرم هیدرودرم از ترکیبات موثر، عصارههای گیاهی و کمپلکس ویتامینهای A، C و E جهت تقویت پوست و جلوگیری از بروز پیری زودرس و ایجاد چین و چروک استفاده شده است.

کرم روز لورال لیزر ضد چروک مدل REVITALIFT LAZER X3 یک کرم ضد پیری با خاصیت سه گانه است که باعث بازسازی پوست شده، چین و چروک ها را صاف کرده و با عمل سنتز فیبر پوستی خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. به همین دلیل کرم دور چشم و ضد چروک اوسرین (Eucerin) سرشار از یک مادهی معجزهگر به نام اسید هیالورونیک است که مانند یک فیلتر پوستی عمل میکند و با افزایش سن به طور طبیعی در پوست کاهش مییابد که همین باعث شل شدن و افتادگی و در نتیجه چین و چروک میشود.

از دیگر ترکیبات استفاده شده در این کرم اسید میوه است که به کاهش چروکهای ریز کمک میکند. در کرم لیپوزوم از ترکیب موثر کلاژن و الاستین استفاده شده تا به کاهش چین و چروک، تیرگی و پف چشم یاری رساند. ماسک سفیده تخم مرغ برای شفاف سازی پوست ، رفع جوش و جلوگیری از چین و چروک و تاخیر در فرآیند پیری مفید است. پس همان طور که تا به حال متوجه شدهاید پیری پوست در دنیای امروزی دیگر امری بی معناست. شیباتر با تنظیم میزان چربی و آب پوست، با رطوبت رسانی به پوست انعطافپذیری آن را افزایش میدهد که همهی اینها با هم باعث جلوگیری از پیری پوست میشوند.

مقالات جدید خواندنی  ارزان تر از همه

وقتی چین و چروکهای ریز و نازک اطراف چشم را در آینه میبینیم تازه متوجه افزایش و گذر سنمان میشویم، شرایط آب و هوایی، عوامل بیرونی مضر و استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی میتواند زودتر از عامل بالارفتن سن، بر روی پوست تاثیر منفی بگذارند. در مواردی این کرم ها حتا خودشان ممکن است در ایجاد چروک های دور چشم نیز تاثیر گذار باشند. اما نکته ایی که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از این محصولات باید موقتی باشد و در صورت مصرف طولانی مدت ممکن است کرم ضد چروک جانسون ایجاد حساسیت کند. با رساندن این ماده به پوست میتوان چروکها و خطهای ایجاد شده بر روی آن را پر کرد.