5 نکته مهم برای مراقبت از پوست در پایان تابستان

آخرین روزهای تابستان فرا رسیده است-و در این زمان دقیق از سال است که ما باید با تأثیرات بیش از حد آفتاب ، نمک و دریا بر پوست خود رو در رو شویم. در حالی که هوا هنوز خیلی گرم و آفتابی است و نمی توان لایه برداری یا لیزر را دوباره به نظر رساند ، چندین تصمیم آگاهانه برای کاهش آسیب پوست شما در این چند ماه وجود دارد. چه کسی بهتر از آرایشگر ، زیبایی شناس و موسس مراقبت از پوست Klur ، لسلی تورنتون ، توصیه های مراقبت از پوست خود را برای پایان تابستان به ما ارائه می دهد؟ بومی کالیفرنیا در پشت Symmetry Fluid مورد علاقه غنی از ویتامین همیشه طرفدار استفاده از مواد پاک در خط معروف خود بوده است. فلسفه پوست تورنتون بر این اصل استوار است که ترکیبات درجه یک و ملایم هنوز می توانند تأثیر زیادی در بهبود پوست داشته باشند. در زیر ، Thornton به ما خلاصه ای از نکات ضروری پوست را می دهد که برای ماه سپتامبر باید در نظر بگیریم.

از کرم صورت یا کرم حاوی ویتامین E استفاده کنید

چرا: آلودگی تابستانی سطح ویتامین E طبیعی ما را در سطح پوست کاهش می دهد ، استفاده از کرم یا روغن حاوی ویتامین E به آنتی اکسیدان طبیعی پوست ما کمک می کند.

تلاش كردن:

برنامه ریزی کنید که درمان رتینول در روال بعد از تابستان مناسب خواهد بود.

چرا: رتینول 6 تا 12 هفته طول می کشد تا تفاوت را مشاهده کند ، بنابراین برنامه ریزی برای برنامه بعد از تابستان به شما کمک می کند تا فرمول را رعایت کنید ، هرچند تفاوت را فوراً مشاهده نکنید.

مقالات جدید خواندنی  مه صورت آبرسان دکتر باربارا استورم: یک بررسی صادقانه

تلاش كردن:

برای خانه یا محل کار خود مرطوب کننده بخرید.

چرا: استفاده از مرطوب کننده در خانه یک روش م toثر برای افزودن رطوبت به هوا است که به نوبه خود به حفظ سطح هیدراتاسیون پوست کمک می کند.

تلاش كردن:

اگر قبلاً آن را ندارید ، از کرم یا پاک کننده روغن استفاده کنید.

چرا: بعد از تابستان ، بیشتر انواع پوست به دلیل تغییرات محیطی تمایل به نوسان دارند. خوب است برخی از گزینه های حمایتی مانع برای جلوگیری از پاکسازی بیش از حد با ژل وجود داشته باشد.

تلاش كردن:

مکمل های حمایتی پوست را به رژیم غذایی خود اضافه کنید: امگا ، ویتامین D و ویتامین C.

چرا: از اواخر تابستان تا پاییز ، پوست ما با نوسانات دما مواجه می شود. بیرون گرم است ، سپس در هوای آزاد سرد است ، اما در داخل خانه گرم می شود. این می تواند رطوبت مورد نیاز پوست را از بین ببرد. مصرف ویتامین ها و امگا به وضعیت پوست ما از داخل به بیرون کمک می کند.

تلاش كردن: