“5 فیلم واقعا خوب” کریستن استوارت ساخته است: یک تحقیق

کریستن استوارت می‌داند که یک بازیگر دائماً کار با مشکلاتی همراه است. قرار نیست هر پروژه ای که روی آن کار می کنید یک شاهکار باشد. گاهی اوقات ممکن است یک فیلمنامه نویدبخش باشد، اما پروژه در صحنه فیلمبرداری کاملاً خوب نمی شود. در مواقع دیگر، یک کنسرت اجرا می‌کنید که می‌دانید ممکن است به ارتقای نمایه شما در بین عموم کمک کند، حتی اگر می‌دانید که میانگین امتیاز فیلم‌شناسی شما در Rotten Tomatoes پایین می‌آید. در واقع، علیرغم اینکه استوارت برای اولین بار بیش از 20 سال پیش در کودکی ظاهر شد، در مصاحبه ای با ساندی تایمز که «من احتمالاً از 45 یا 50 فیلم، پنج فیلم واقعاً خوب ساخته‌ام؟ آنهایی که من می گویم، “وای، آن شخص یک کار زیبا از بالا به پایین ساخته است!”

در حالی که استوارت می‌گوید احتمالاً باید به صفحه IMDb خودش سر بزند تا تعداد کل را بفهمد، اما او از این واقعیت که گاهی اوقات انتخاب یک نقش می‌تواند «یک شات بی‌معنی» باشد، حرفی نمی‌زند.

موضوع این است که … شاید او نیست کاملا اشتباه؟ در حرفه‌ای که بسیاری می‌توانند خودآگاهی و فروتنی خود را از دست بدهند، خوب است که استوارت نگاهی هموار به آثارش دارد. اما «پنج» فیلم که او فکر می‌کند واقعاً خوب هستند چیست؟ یا ممکن است او کمی بیش از حد خود را تحقیر کند؟ بیایید نگاهی عمیق (احتمالاً) به کیفیت فیلم‌شناسی زیر بیندازیم.

فیلم‌هایی که او احتمالاً بهترین‌شان را نمی‌داند

The Franchise Flicks هالیوود: حماسه گرگ و میش، فرشته های چارلی، سفید برفی و شکارچی، Zathura: A Space Adventureو نقش بی اعتبار دوران کودکی او به عنوان “دختر حلقه پرتاب” در Flintstones در Viva Rock Vegas.

بخش زیادی از اینترنت به بحث در مورد آن اختصاص داده شده است گرگ و میش فیلم‌ها، و ما به این گفتمان اضافه نخواهیم کرد. به علاوه، ما از قبل می دانیم که استوارت در مورد آنها چه احساسی دارد، و کاملاً مطمئن هستیم که او آنها را جزو کارهای درجه یک خود نمی داند. مشارکت او در این فیلم‌های دیگر به نوعی مانند اطلاعاتی است که باید برای شب‌های چیزهای بی اهمیت بار ذخیره شود. مثل، چه کسی حتی می داند که استوارت در آن بازی کرده است زثورا، یک اسپین آف در سال 2005 از جومانجیچه برسد به اینکه واقعا وجود داشته باشد؟

مقالات جدید خواندنی  سارا اسنوک در ماه فوریه مخفیانه با کمدین دیو لاوسون ازدواج کرد

بقیه غذای اصلی پاپ کورن-Munching: کلد کریک مانور، آن بچه را بگیر، زیر زمین، بلوز، رسولان، آمریکایی اولترا، زیر آب.

یک فهرست کوتاه، اما استوارت سهم خود را در ژانر اصلی فیلم‌های ژانر اصلی از فیلم‌های ترسناک گرفته تا اکشن هیجان‌انگیز انجام داده است. تعداد کمی از آنها به ویژه به خوبی به یادگار مانده است.

هندی هایی که کاملاً کار نکردند: ایمنی اشیاء، صحبت کن، مردم خشن، در سرزمین زنان، کیک خورها، اتفاقی که افتاده، دستمال زرد، فراری ها، به رایلی خوش آمدی، در جاده، بیهوشی، کمپ ایکس ری، کافه سوسایتی، پیاده روی طولانی نیمه وقت بیلی لین ، لیزی، جی تی لروی، و سیبرگ.

نکته خوب در مورد ساخت فیلم های مستقل این است که اگر موفق نباشند، افراد زیادی آنها را نمی بینند. همانطور که مشخص است، استوارت تعداد زیادی از آنها را ساخته است. همه آنها به هیچ وجه یک فاجعه کامل نیستند، اما به عنوان دستاورد برتر در صفحات IMDb هیچ کس هم قرار نخواهند گرفت. اینها احتمالاً برخی از فیلم‌هایی هستند که او با استفاده از اصطلاح “شات مزخرف” در مورد آنها صحبت می کند. تعداد کمی از آنها روی کاغذ خوب به نظر می رسیدند، و بر مهارت استوارت برای گرفتن موقعیت های بزرگ با کارش تأکید می کنند، اما کار نکردند.

فیلم هایی که می دانیم او فکر می کند خوب هستند

دو موردی که او ذکر می کند: استوارت حداقل دو فیلم از پنج فیلمی را که فکر می‌کند جزو بهترین‌هایش هستند رونمایی کرد: دو همکاری او با کارگردان فرانسوی اولیویه آسایاس: ابرهای سیلس ماریا و مسئول خرید شخصی.

که جای تعجب نیست هر دو فیلم با استقبال گرم منتقدان مواجه شدند و ابرها حتی معادل فرانسوی اسکار را برای استوارت به ارمغان آورد. در حالی که آنها طبق استانداردهای هالیوود موفق نبودند، اما شهرت استوارت را به عنوان بازیگری که توانایی بسیار بیشتر از فیلم های خون آشام را در میان فرهنگیان دارد، تقویت کردند.

مقالات جدید خواندنی  قیمت دستگاه اکسیژن ساز ارزان بیمارستانی

و احتمالاً کسی که او را تبلیغ می کند: ما همچنین آخرین فیلم او را فرض می کنیم، اسپنسرکه در آن استوارت نقش پرنسس دایانا را بازی می کند، جزو پنج منتخب اوست. این فیلم با واکنش‌های انتقادی خیره‌کننده‌ای مواجه شد و ممکن است استوارت را برای نامزدی اسکار به‌خوبی دچار مشکل کند.

که اینها را ترک می کند …

اتاق وحشت (2002): بله، استوارت اولین نقش اصلی خود را به عنوان دختر 11 ساله شخصیت جودی فاستر در این تریلر دیوید فینچر بازی می کند. این از نوع فیلم‌هایی است که هالیوود دیگر به ندرت به خود زحمت می‌دهد: یک فیلم ژانر خوش‌ساخت با استعدادهای درجه یک که قرار است در گیشه موفق شود. واقعاً هیچ چیز بدی در مورد آن وجود ندارد، اما آیا در پنج فیلم برتر فینچر قرار دارد؟ نه. آیا در بین پنج فاستر برتر است؟ احتمالا نه. بنابراین احتمالاً آن را در بین استوارت نیز قرار نمی دهیم.

به وحشی (2007): فیلمی که با استقبال خوبی مواجه شد، اما نقش استوارت نسبتاً کم است.

سرزمین ماجراجویی (2009): کارگردان گرگ موتولا نیز به دنبال آن بود خیلی بد با سرزمین ماجراجویی، یک درام نوستالژی محور در مورد تابستان بیهوده کار در یک شهربازی درجه C در دهه 1980. در حالی که موفقیت زیادی نداشت، منتقدان آن را دوست داشتند. منتقدان به‌ویژه عملکرد استوارت را مشخص کردند که برای حرفه او مهم بود (اول گرگ و میش فیلم سال قبل منتشر شد). در واقع، شانس خوبی وجود دارد که این ممکن است در پنج نفر برتر او باشد.

مقالات جدید خواندنی  ردیاب خودرو عبارتی بسیار رایج است

هنوز آلیس (2014): این فیلمی است که جولیان مور را برنده اسکار خود کرد – و اساساً حول یک اجرای واقعا عالی ساخته شد. چیز خوبی است که استوارت در رزومه خود داشته باشد (او نقش یکی از دختران شخصیت مور را بازی کرده است)، اما احتمالاً چیزی نیست که به عنوان یکی از آنها به ذهنش خطور کند. را پنج

زنان خاص (2016): این فیلم با بازی لورا درن، میشل ویلیامز و لیلی گلدستون و کارگردانی نویسنده مورد ستایش کلی ریچارد، فیلمی است که افراد کمی غیر از منتقدان آن را دیده اند. اما منتقدان واقعا آن را دوست داشت. این احتمال وجود دارد که استوارت آن را “یک اثر زیبا از بالا به پایین!”

شادترین فصل (2020): بله، ما در مورد رام تعطیلات Hulu صحبت می کنیم که سال گذشته با خانواده خود تماشا کردید. مردم فیلم را دوست داشتند، آنچه را که قرار بود انجام داد و منتقدان مهربان بودند. بهترین فیلم ساخته شده؟ احتمالاً نه، اما اگر در مورد علاقه استوارت به کار کردن در اشتباه هستیم سرزمین ماجراجویی یا زنان خاص، این احتمال وجود دارد که او بتواند به جای آن این را یکی از موارد مورد علاقه خود بداند.